Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarynka21

Bolące ,zmeczone nogi -pomocy:(

Polecane posty

Gość katarynka21

Pracuje jako kelnerka weekendami .Jestem na nogach czasami 24 godziny ,po powrocie do domu nogi bolą tak bardzo że nie moge zasnac .Zna może ktos jakies dobre sposoby aby przestało bolec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup w aptece żel chłodzący z wyciągiem z kasztanowca.. co wieczór : miska z gorącą wodą z dodatkiem soli morskiej bądź zwykłej kuchennej, mocz nogi przez 15 min. Jak wrócisz z pracy, kładz się na pół godz z nogami uniesionymi do góry, mozesz dodatkowo wykonac masaż lub poprosić kogoś o pomoc, od stóp w kierunku kolan..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po całym dniu uganiania się za dzieckiem kłade się z nogami uniesionymi do góry i smaruje venospray, bo przyjemnie chlodzi i przynosi mi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja znam dobry sposob
zmien prace :) jest tyle fajnych zawodow z napewno cos dla siebie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśle że mam coś dla ciebie co ci pomoże, veno spray, zawiera mentol wieć schładza, poprawia krążenie, usuwa zmęczenie, można aplikować przez rajstopy, szybko się wchłania, nie brudzi ubrań, więc można go stosować w każdej chwili bez większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabelka022
Idź do lekarza rodzinnego, to mogą być sprawy krążeniowe itd. Dla świętego spokoju sprawdź to, lioton 1000, venospray pomogą doraźnie jeśli to tylko zmęczenie i pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie maść z kasztanowca, nie jest droga i pomaga, niestety doraźnie, podobnie venospray, jest drozszy ale za to lepiej się go uzywa i bardzo przyjemnie chłodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badenbaden
Zmień robotę:) A tak poważnie to polecam venospray, maść z kasztanowca i nogi do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
mnie maść z kasztanowca raczej nie pomogła, w pracy stosowałam w lecie venospray, dosyć przyjemnie chłodził, musze sprawdzić czy rzeczywiście mozna go stosować na rajstopy i nie zostawi sladów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda....
ja w pracy smarowałam venosprayem, bo jest niekłopotliwy w aplikacji i nie lepia sie po nim ręce jak po maściach. poza tym robiłam sobie prysznice zimną i ciepła woda + trzymanie nóg w górze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam problem z bolącymi nogami, ulgę przynosi mi veno spray, chłodzi i daje natychmiastowy efekt, polecam wszystkim zapracowanym kobitkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo1980
ja tez mam problem z uczuciem cięzkich nóg i faktycznie po maściach i kremach lepią mi sie rece. do tego nie pomagaja za bardzo. jak sie wchłania venospray? wydajny jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda....
venospray wchłania sie bardzo szybko, ma konsystencje lekkiej pianki. w upały 1 opakowanie wystarczało mi ma niecały miesiąc, ale w miarę często uzywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
zacznij sie dobrze odrzywiac wyzuc aspartam i glutaminian sodu to zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohitoito
myśle że venospray się sprawdzi, można uzywać na rajstopy, nie brudzi ubrań, bardzo szybko sie wchłania, a to chyba najważniejsze kiedy jest się ciągle w biegu. do tego po powrocie do domu nogi w góre i powinno byc lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Legpain
ogranicz sól, jedz dużo warzyw, pomaga ruch (mnie pływanie), leżenie z nogami w górze, no i pianki chłodzące, które można stosować w pracy jak venospray. albo zmiana pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissMax
Nasmaruj nogi venosprayem i połóż się z nogami do góry, albo zmień pracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam żel lioven;) Naprawdę super działa i od razu przynosi ulgę;) Jest też teraz taka nowość Myven Extra strong spray- można mieć w torebce i psikać nawet przez rajstopy ponoć działa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulakamidaka21
Jeśli mam problem ze "zmęczonymi nogami", to po powrocie z pracy stosuję Lioton1000 albo żele z kasztanowcem z apteki. (floslek) Jak dla mnie żele z kasztanowcem, to prawdziwy mistrz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara2221
O tak! Ten żel jest naprawdę dobry! Ostatnio pofatygowałam się po niego do apteki, do tego kupiłam sobie jeszcze balsam do zmęczonych stóp. I to jest po prostu cudo! :) Polecam jak najbardziej. Nie wiem jak jest z resztą produktów Flosleku, ale żele do nóg mają najlepsze. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w grocie solnej Solana kupiłam sobie sól do moczenia stóp zmęczonych . Jest to naprawdę bardzo dobrej jakości produkt , zawiera magnezowo-potasową sól i odpowiednio dobrane zioła , które wspaniale radzą sobie z problemem zmęczenia naszych stóp . W grotach Solana mają wiele różnych i wysokiej jakości produktów solnych , także na inne problemy ze stopami i nie tylko ( np. sól do stóp opuchniętych , potliwych, itp.) . Warto się tam wybrać lub odwiedzić internetowy solnysklep.pl . Ta sól nie jest droga , na długo wystarcza i naprawdę super działa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam też Diosmitrin, moja mama go używa i sobie chwali. Rozgrzewa też dodatkowo na noc nogi końską maścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalerczyk
Radzę ruszyć z zabiegami, beauty center józefów, to się nazywało fitness dla nóg. W zasadzie w krótkim czasie odmienione nogi, lżejsze, nie bolą, lepiej wyglądają. Radzę stosować dalej peelingi Hildegard Braukmann - powinni wam nawet w spa zaproponować te kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania macierska
Które kosmetyki z Hildegard Braukmann faktycznie mogę dalej stosować i które rzeczywiście pomagają po zabiegach? U mnie chodzi nie tylko o samo zmęczenie nóg, ale również o ogólny ich stan - skóra nawet w dotyku jest bardzo nieprzyjemna - zdecydowanie wymaga zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po powrocie z pracy pamiętaj o relaksie połóż się nogi oprzyj o ścianę aby zlikwidować obrzęk, mocz nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem soli i masuj od kostek do kolan i z powrotem,połóż się i rób nogami rowerek, w pracy noś wygodne buty. W aptece można kupić różne maści na bolące nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radze moczyc nog w cieplej wodzie, cieplo rozszeza naczynia krwionosne i uczocie bolu wcale nie znika, wrecz przeciwnie. Woda raczej chlodnawa wiec, prysznic tez chlodny na lydki... stopy masowac zelem z arnika, ew jakis chlodzacy krem na kostki i lydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkawhite
Wracasz do domu od razu ładuj nogi do zimnej wody a potem gorącej i masuj łydki od stóp w górę. A potem ja polecam nałóż żel galvenox soft. Nawilży Ci skórę i da odprężenie zmęczenonym nogom:) polecam naprawdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób kilka przysiadów, rowerek i krążenie nóg. Leżąc na plecach, unieś wyprostowaną nogę i wykonaj kilka okrążeń, najpierw w prawo, potem w lewo. Kup preparat z wyciągiem z kasztanowca, arniki czy miłorzębu. Rośliny te zawierają substancje lecznicze uszczelniające naczynia krwionośne. Masaż też przyda się i kąpiel w wodzie zimnej i ciepłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianeczka80
Znam ten ból. Takie osoby powinny zwrócić uwagę na to, aby mieć dobre buty oraz wygodne wkładki. Ja miałam problemy ze stopami, dopiero jak zamówiłam sobie porządne wkładki ortopedyczne w zakładach omiotka to moja praca stała się normalna. Żadne sklepowe wkładki nie dawały rady, a nogi bardzo bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×