Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Robertinos

Boli mnie lewa noga od dłuższego czasu nic nie pomaga do kogo się zgłosić?

Polecane posty

Gość Robertinos

Boli mnie lewa noga od dłuższego czasu nic nie pomaga do kogo się zgłosić? Byłem już u ortopedy przepisał drogie tabletki dalej nic. Boli mnie prawie rok jakby wzdłuż mięśni co to może być? Do kogo się zgłosić. Zaczyna mnie też boleć lewa ręka pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty oczywiscie wykupiłas tak drogi pseudolek...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli tylko lewa strona ciała. Może to od kręgosłupa. Zlecono ci jakieś prześwietlenie tej nogi, czy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertinos
Bol nie do zniesienia czasem , myślałem że pomoże. Potem przepisał zaszczyk na blokwanie nawet go nie wybrałem bo nie wie lekarz co mi jest a przepisuje no tragedia. Byłem u kręglarza też nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertinos
mam trochę przesunięć na kręgosłupie ale lekarze mówią że to nie od tego ale możliwe że tak. Zdjęcie kręgosłupa tylko robiłem. Myśle nad tomografią nogi czy najpierw do neurologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo lekarze nie sa od leczenia tylko od przypisywania recept.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertinos
Najpierw bolała noga w pracy też ją naciągłem wcześniej może też od tego , jak dźwigam w dzień to w nocy jak leże boli najbardziej jak nie jest w ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zglos to do najblizszej placowki pocztowej !! idz k***a tloku do lekarza pierwszego kontaktu- przyychodnia powiedz ze cie syra boli i chcesz skierowanie do ortopedy (to jest lekarz d nog miedzy innymi) lub jak chcesz szybciej i lepiej i masz kase wyszykaj w swoim miescie lekarza ortopede i umow sie przywatnie co w tym trudnego? lepiej latac po wiejskich znachorach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lepiej latac po zasciankowych lekarzach,którzy tylko patrza jak ciebie z kasy wydoic??............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertinos
Byłem u ortopedy już z 4 razy dobry lekarz na całe miasto i co nic mi nie pomógł bo nie wie co mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomografia to dobry pomysł. Niestety na tomografię, nawet prywatną trzeba mieć skierowanie. Lekarze niechętnie kierują, bo im wszystko jedno. Ale jak płatnie to w niektórych pracowniach można się dogadać, że przychodzisz i z miejsca wypisują skierowanie przed badaniem, a w innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ona juz zapłaciła dawno,składki opłaca wiec jest zapłacone,i za własne pieniedze nie moze sie leczyc to jest oszustwo.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertinos
jak dzwoniłem to pytali którą cześć nogi prześwietlić? jak mam powiedzieć ze całą ok 600zł kosztuje ktoś był na takim badaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz razem 1200zł bo ze skaładek tez juz zapłaciłaś,niech siebie sami przeswiwtlaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, że to oszustwo, ale teraz nawet nie można tego powiedzieć. Dzisiaj w telewizji mówiono, że w jakiejś placówce wywieszają kartkę na drzwiach, że nie wolno okazywać przed pracownikami niezadowolenia, że termin na NFZ jest odległy, a prywatnie jest od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ludzie sami lekarzom pozwalaja na takie samowolne rzeczy,ciekawe na jakim sprzecie sa robione te za kase???Jawne w zywe oczy oszustwo,Oczywiscie ze mozna powiedziec,nawet trzeba krzyczec!!!....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertinos
Czy neurolog może pomóc mi z tymi objawami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz koniecznie na usg !!!! czy ta noga ci puchnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są okropni lekarze, którzy patrzą tylko na pieniądze. Na NFZ będzie zabieg, ale za łapówkę. "Prywatna klinika z Katowic wyłudziła od swoich pacjentów prawie 800 tys. zł, uzależniając od wpłacanych przez nich darowizn przeprowadzenie refundowanych przez NFZ zabiegów. Oskarżonemu współwłaścicielowi kliniki może grozić do 10 lat więzienia." http://wiadomosci.onet.pl/slask/prywatna-klinika-wyludzila-od-pacjentow-800-tys-zl/xw29t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"- Choć zabiegi te były w całości finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia, pacjenci dowiadywali się, że aby zostały w ogóle przeprowadzone, powinni wpłacić tzw. darowiznę na rzecz tej kliniki. Pierwsze takie przypadki, które mamy udokumentowane, miały miejsce już w 2001 r. - powiedział Pytel. W toku postępowania śledczy dotarli do ponad 460 osób, które wpłaciły na konto kliniki kwoty od 1 tys. do 3 tys. zł - łącznie blisko 800 tys. zł. W zakończonym już śledztwie oskarżony został 60-letni współudziałowiec kliniki, któremu za oszustwo na dużą skalę może grozić do 10 lat więzienia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertinos
Boli wzdłuż jakby w środku to nie jest taki zwykły ból tylko taki dziwny i teraz ręka się dołaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego kazdy z nas powinien wziasc swoje zdrowie w swoje rece i nie patrzyc na nikogo,bo obcym to tylko kasa w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok to zdecydowanie zbyt długo, tym bardziej, że nie jest to delikatny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertinos
Najbardziej boli jak noga nie jest w ruchu czyli w nocy lub jak leże, jest tu jakiś lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało ci juz lekarzy,po co ci oni,same tylko z nimi problemy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można złożyć skargę na to, że nie potrafią postawić diagnozy. Pacjent ma prawo dowiedzieć się co mu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jasne skarge,chyba do pana Boga,oni sa panstwem w panstwie ,panosza sie bo wiedza ze ludzie sie boja...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robertinos
Neurolog czy tomograf odrazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze pojedz do SERWINKI,ona jest specjalista od spraw kregosłupa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234569542
idź do neurologa. może uda Ci się od niego dostać skierowanie ale chyba lepszy bo dokładniejszy jest rezonans. ja podobnie ale z prawą ręką. i też jest to taki dziwny ból bo boli przed ramie, tak jakby pod mięśniem. może to nerw boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×