Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polikola

brązowawe plamy po solarium

Polecane posty

Gość polikola

Mam jasną karnację i dlatego zaczęłam niedawno chodzić na solarium. Po 2 opalaniu zauważyłam brązowawe plamy (coś podobnego jak piegi ale wieksze ok.0,5cm) tylko na nogach,dokładniej łydkach. Trochę mnie to niepokoii. Czy któraś z Was miała podobny problem? czy to zniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikola
dziewczyny jesteście?? poradzcie mi coś proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze...
może solarium Ci nie służy, odpuśc lepiej! Kup sobie jakiś balsam brązujący i na pewno wyjdzie Ci to na zdrowie! Kiedyś dużo się opalałam mam teraz zmarszczki i przebarwienia! Chciałabym cofnąć czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa to plamy po opalaniu :/ ciezko jest rozjasnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikola
a czym najlepiej je rojasnić??znacie jakieś sprawdzone produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikola
dziwi mnie jeszcze to że te przebarwienia występuja tylko na nogach,nigdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maść cebulowa
maść cebulowa pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candyyy
Jeśli macie plamy po solarce kupcie KREM ROZJASNIAJACY NA PRZEBARWIENIA IWOSTIN ok.29-35zł kuracja trwa 8 tyg ale osobiscie stosowalam go 2 tyg i pieknie wszystko zniklo ;D Mozna go stosowac rowniez w czasie opalania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie 2 plamy na plecach i 2 na rekach :O nie moge chodzic na solarium bo mi poprostu nie słuzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to łupiż pstry. Ja też zaraziłam się nim w leżącym solarium. Wystarczy kupić maść CROTLIMAZOLUM ona kosztuje ze 2-3zł, a działą już po pierwszym posmarowaniu. Ja miałam te plamy na szyji i plecach... teraz regularnie odwiedzam solarium i nic złego się nie dzieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candyyy
Jak mogłaś zarazic sie tym skoro łożka na solarce sa pryskane sa specjalnym preparatem ktory zabija bakterie w kilka sekund :O ?! może nie fachowa obsługa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Candyyy jestes naprawde taka głupia czy tylko udajesz???Naprawde uwazasz ze ten płyn zabija wszystkie bakterie??Przeciez to jest pic na wode, babki spryskuja te łóżka ale w sumie niewiadomo po co.Przeciez zeby zabic wszystkie te zarazki to łóżko musiałoby byc odkażane po kazdej osobie przez godzinę!A Ty myslisz ze jak babka popsika pare razy łóżko to juz jest ok.Boże jacy ludzie sa naiwni...!!!!!!Ja mam łupież pstry i solarium mowie dziekuje, przeciez tam chodza rozni ludzie nie wiadomo z jakimi chorobami, szkoda ze dopiero teraz sobie to uświadomiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pewnie ze tak
solarium to jedna wielka bakteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candyyy
Glupia to moze ty jestes naiwna rozwiez . Moze u ciebie pryskaja jakims gownem . a ten plyn musi zabijac zarazki. Wiesz istnieje cos takiego jak sanepid ... oni sprawdzaja jak funkcjonuje solarium i jakich preparatow uzywaja. nie moga pryskac sobie byle czym . Moze zle lozko ci umyla albo cos .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Candyyy
Plamy mialam najpierw od antybiotyku a tabl anty nie biore . stwierdzilam ze nie bede chodzic na solarke . Wrocilam do naturalnego koloru no ale potem.... przesadzilam z solarka i znow pojawily sie plamy lecz tylko na twarzy . Teraz jest juz oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika 83
Witam kobietki Mam 26 lat i problem który mnie coraz bardziej gnębi.Może zacznę od początku. 3 lata temu chodziłam na solarium tylko w okresie letnim. 2 lata temu opalałam się sloneczkiem, natomiast rok temu nie opalalam sie wogule gdyż zmuszona byłam brać tabl anty.ze wzgledu na ciagłe powstawające torbiele na jajnikach.a sporo sie naczytalam że w czasie ich brania nie powinno sie opalać gdyż właśnie moga pojawić się trudne do usuniecia plamy......W tej chwili tabl juz nie biorę od 10 miesiecy.Po takiej przerwie moja skóra stala sie bardzo blada wręcz "biała" dlatego zdecydowalam sie na solarium. Po drugiej wizycie już było widac opaleniznę lecz na samym środku pleców zauważyłam ciemniejszą plamę a po 3 wizycie juz jest bardzo moxcno widoczna.Dodam że plama jest duża i wyglada jakby zebrał sie cały barwnik kremu którego używam do opalania ( ONYX) i w dodatku to cały czas swędzi . Czy może któraś z was miała podobny problem i wie co to może oznaczać???? Bardzo mnie to martwi gdyż wczesniej nie mialam nigdy takich problemów. Co w takiej sytuacji zrobic iśc odrazu do lakarza? i zrezygnowac z opalania? czy moze jest jakieś inne wyjście po którym koloryt skóry na plecach sie wyrówna i nie bede musiala rezygnować z opalenizny. Bardzo proszę o jakie kolwiek porady. Z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja też► mam takie plamy na nogach , od kilku lat chodze na solarium i z poczatku chodziłam na leżace to nie miałam zadnych plam , dopiero zaczeły sie pojawiac na moich nogach gdy zmieniłam lezace na stojace , pytałam nie dawno babki w solarium i mowila ze takie plamy zlikwiduje chodzac teraz na lezace . Nie wiem czym to jest ale tak zrobie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika83
być może zmiana lamp miała jakieś znaczenie, lub zbyt częste opalanie, ale nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blueberry_21
mam to samo! dziś bylam na solarium 2. raz w zyciu (5min) i wszystko pieknie, brak poparzen a na łydkach brazowe plamki;/ dodam ze posmarowalam sie cienka warstwa kremu przyspieszajacego opalanie ale rozsmarowalam go dokladnie. Czy one znikna?? czy jak bede nadal chodzic sie opalac to one zrownaja sie z reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solobolo
Jak mamy juz korzystać z solarium, to najlepiej użyć przyspieszacza opalania. Ja osobiście używam przyspieszacza eva sun, naprawdę przyspiesza proces opalania i skraca czas, kiedy nasza skóra wystawiona jest na promieniowanie uva, które w dosyć dużej ilości występuje właśnie w solarium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemuriaa
mój facet powiedział..że wystarczy nie wydawać kasy na badziewie typu solarium...i zniknie problem plam...i innych tego typu dolegliwości...nigdy nie wiadomo kto przed wami w solce leżał i na co choruje moje drogie dziewczęta....:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asienka 3005 Hej dziewczyny ja też mam takie plamy na nogach , od kilku lat chodze na solarium i z poczatku chodziłam na leżace to nie miałam zadnych plam , dopiero zaczeły sie pojawiac na moich nogach gdy zmieniłam lezace na stojace , pytałam nie dawno babki w solarium i mowila ze takie plamy zlikwiduje chodzac teraz na lezace . Nie wiem czym to jest ale tak zrobie Pozdrawiam hej jak zmieniłaś łóŻko zeszły ci plamy ??:) ja mam to samo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilam do solarium w tamtym roku i nigdy czegos takiego nie mialam. teraz poszlam kilka rtazy a za 6 razem zobaczylam brazowe plamki na nogach tak jak po zlym rozsmarowaniu samoopalacza. I wyszly one mi po tym jak wydepilowalam nogi pianka. JUZ wiecej do solarium nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daras
hej ja tez mam pełno plam na całym ciele jez nie opalam sie rok a plamy cały czas sa.wiec stosowałam szampony na łupież pstry i tak nie pomogło.wiec co to jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleśieńka
Moim zdaniem dzień przed solarium powinnaś zrobić super peeling całego ciała, np. kawowy. rewelacyjnie wygładzi skórę i wtedy lepiej i równiej się opali. Po peelingu oczywiście musisz ją gruntownie nawilżyć jakimś dobrym balsamem. ja np. używam Decubal balsam w czerwonym opakowaniu, po opalaniu również. Balsam ten jest bez konserwantów i substancji zapachowych wiec nie wejdzie w żadną reakcje ze skórą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1992...
hej dziewczyny ja też mam ten problem dotyczący plam na nogach:( solarium mam w domu i korzystam z niego tylko ja i moj facet..mam jasną karnację a już po drugim opalaniu pojawiły mi się te ciemne plamy ,może znacie jakiś dobry krem który pomoże mi się ich pozbyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina__91
Czesc dziewczyny, mam bardzo podobny problem. Mam brazowe plamy na plecach od opalnania slonecznego, bardzo zle to wyglada :( Bylam z tym u dermatologa, powiedziala, ze mam sie kapac w szamponie przeciwlopiezowym. Ale niestety nic nie pomaga :( Chcialam dodac, ze zazywam tabletki anty. Czy to ma jakis wplyw? Bardzo prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tabletki anty plus słońce to plamy na własne życzenie. Na nogach to pół bidy. Gorzej jak twarz w łaty się zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina__91
Na twarzy na szczescie nie mam :) gorzej z plecami, one sa raz mniejsze, a raz wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim to zrezygnuj z opalania!! To bardzo szkodzi, jeszcze jak masz skłonności do przebarwień to trzeba uważać. a ztymi przebarwieniami to najlepiej powalczyć w gabinecie medycyny estetycznej - popytaj o wybielający peeling mandel, mi bardzo pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×