Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brązowe plamienie z krwią zamiast okresu.

Polecane posty

Gość gość

Dzień dobry. Mam niecałe 17 lat. Postanowiłam napisać na tym forum ponieważ widzę, że dzieje się coś z moim zdrowiem, a wiecie jak to jest jak naczytacie się tego wszystkiego i potem zżera stres. Mianowicie chodzi o to , że 12 dni temu powinnam mieć miesiączke nie pojawiła się ona w zamian za to od jakiś 14 dni występują u mnie albo bardzo ciemne brązowe uplawy albo samo plamienie krwią albo te dwa objawy razem. Okresu wciaz nie ma jest tylko to plamienie i uplawy. Jeszcze kilka miesiecy temu wspolzylam regularnie ale od okolo 4 miesiecy nie bylo zueplnie nic. Na ciaze nie ma opcji bo tak jak powiedzialam juz od kilku miesiecy nie wspolzyje i gdyby ciąża miala byc to juz dawno bym o tym wiedziala.Naczytałam się w Internecie o tym , że może być to rak szyjki macicy i tak dalej i w sumie wszystkie objawy mi się zgadzają więc stresuje się jeszcze bardziej. Do ginekologa mogę pójść dopiero za trzy / cztery tygodnie dlatego jak najszybciej proszę o jakąkolwiek radę czy refleksję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno odpowiedzieć,ja np nie miałam okresu wcale przez pół roku,okazało się że mam wysoka prolaktynę ,także powodów może byc wiele niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez Internet nikt nie określi, co jest przyczyną Twoich dolegliwości. Możliwe, że masz jakąś infekcję, stąd opóźnienie okresu, plamienia czy brązowe upławy. Nie ma co panikować i od razu brać pod uwagę najgorszą opcję. Po prostu idź do ginekologa i zbadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×