Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ROCKY1005

Brzydka skóra na twarzy

Polecane posty

Gość ROCKY1005

Mam dziwaczną, brzydką skórę na twarzy. Nie skończyłam jeszcze nawet dziesięciu lat. Opiszę teraz wszystko dokładnie: na czole są czerwone, małe pryszcze, pod powiekami do okolic nosa skóra jest tak tłusta, że wydaje się, jak bym ją posmarowała olejem. Na nosie jest chyba z miliard piegów (na to chyba nie da się nic zaradzić :( ). W okolicach mego nieszczęsnego nosa są również pryszcze, tylko, że mniejsze i tym razem różowe. Cera na twarzy też taka jakaś dziwna - taka ciemna aż szara. Pewnie, kto to teraz czyta, myśli, że wyglądam wstrętnie - otóż to prawda. Mam już sama siebie dosyć. Co prawda, nikt mi z tego powodu nie dokucza, tylko taka jedna grubaska, która sama nie jest lepsza. Chciałabym jeszcze o czymś wspomnieć: najciemniejsza cera jest rano (na pewno nie z powodu niewyspania, bo śpię zawsze dziesięć godzin, jak trzeba i nawet sama budzę się przed czasem), po południu trochę jaśnieje, a wieczorem, to mogę nawet stwierdzić, że jestem ładna. Właśnie z tego powodu nienawidzę poranków. Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, i to skutecznie, bo nie mogę już wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz 10 lat to powiedz o swoim problemie rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROCKY1005
Myślisz, że oni o tym nie wiedzą? Przecież codziennie oglądają moją twarz. Ale ciągle twierdzą, że to przejdzie. Ta, przejdzie! Już ponad pół roku z tym muszę łazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×