Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Byłam u ginekologa kobiety i jestem średnio zadowolona

Polecane posty

Gość gość

Jakas taka oschla ta lekarka, średnio miła... nic w ogóle podczas badania nie zauważała, nie zwracała uwagi wszystko jej mówić musiałam... nie pojdę do niej więcej. A wy dziewczyny chodzicie do kobiet czy mężczyzn? Słyszalam, że faceci delikatniejsi i bardziej kompetentni... ale moja znajoma chodziła do faceta i był podobno okropny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do męzczyzny jestem bardzo zadowolona - nie zamienilabym na nikogo innego. Kiedys chodzilam do kobiety i bardzo sie zawiodlam :/ no niestety brak najmniejszej delikatnosci, a przy Panu choc to moze dla was dziwne czuje pelen luz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy od lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tą panią miałam poleconą w tej klinice od innego lekarza, czytałam też opinie w internecie i miała same pozytywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak z facetami oni wolką chodzić do kobiet szczególnie na masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam zdecydowanie wolę lekarzy kobiety i to wszystkich specjalności, a mam spore doświadczenie, bo mam powazne problemy zdrowotne. a rozciąganie opinii o czyjejś osobowości i kompetencjach na całą populację lekarek na podstawie kontaktu z jedną panią jest idiotyczne. a tak w ogóle to czysto hipotetycznie, to myślisz, że czułabyś się bardziej komfortowo opowiadając o tym, że masz cuchnące upławy od których muchy padają, albo problem z puszczaniem mimowolnych wiatrów młodemu panu czy kobicie w typie "miła ciocia"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do ginekologa kobiety i jestem bardzo zadowolona. Myślę że zadowolenie nie zależy od płci lekarza, tylko od jego kompetencji oraz kontaktowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×