Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeeeeeerwq

cellulit

Polecane posty

Gość eeeeeeeerwq

czym pozbyć się okropnego cellulitu na udach i pośladkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo dobry zabieg. Niektóre kobiety mają skłonność do cellulitu i nawet dużo sportu i zdrowe jedzenie co wiąże się z ladną sylwestką nie gwarantują sukcesu. Ja tak mam i jestem w trakcie wykonywania serii zabiegów icoon w klinice idealist http://pieknosc-spa.pl/ i już widzę efekty. Powoli powoli i jest coraz lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Icone jest przereklamowany, nic więcej nie robi niż endermologia czy dermomasaż. Róznica polega na tym, że trzeba wydać więcej kasy na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno na cellulit są dobre zabiegi cardio, gdzie całe ciało pracuje, podobnie jak stosowanie preparatów z serii bingospa z cynamonem, kawą albo papryczkami chilli - jak na moje świetnie działają. Aczkolwiek wiem po swojej mamie, że endermologia (http://www.beauty.com.pl/) jeśli chodzi o zmniejszenie efektu pomarańczowej skórki jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej mamie pomogly zabiegi laserowe w warszawie na placu konstytucji ( jest tam taki instytut) Jednak nie byla poinformowana ze trzeba przynosić znieczulenie we własnym zakresie. Wtedy sprawdziła w internecie gdzie jest najtańsza lidokaina i kupila w www.naporost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrobiłam serię zabiegów z endermologii LPG. rzeczywiście pomogły na cellulit, który zdecydowanie się zmniejszył. W sumie nie miałam pewności jaki zabieg wybrać, ale poszłam na konsultację do dr. Bliżanowskiej i doradziła mi właśnie endermologię. Zabieg całkiem przyjemny, bo to taki masaż, no i nieinwazyjny. Polecam na cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, ja też o tej endermologii sporo czytałam, ale czy to jest skuteczny zabieg faktycznie? A polecasz WellDerm jako miejsce? Bo ja już się kilka razy przejechałam na prywatnych gabinetach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, polecam WellDerm. Byłam już w kilku klinikach medycyny estetycznej, ale dopiero tutaj nie namawiają mnie do niepotrzebnych zabiegów. Zawsze jestem zadowolona. A to, co najfajniejsze - oni do danego problemu podchodzą kompleksowo i przygotowują dla klientki specjalny pakiet zabiegów, które sie nawzajem uzupełniają i potęgują swoje działanie. Tam nie ma nic przypadkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×