Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wroc23

cera naczynkowa -laser IPL?

Polecane posty

Gość wroc23

wybieram sie jutro do dermatologa na zamykanie naczynek metoda IPL. mam pytanko do tych ktorzy juz sa po takim zabiegu :) jakie mieliscie objawy tuz po i jak dlugo trwaly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
hej!no właśnie miał ktoś ipl i gdzie w wawie ?jakie efekty tez sie nad tym zastanawiam mam wiecznie czwerwony nos od popękanych naczynek !i moze po lecie warto cos z tym zrobic!czy lepiej po zimie bo znow popekaja przy duzych mrozach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam zamykane naczynka właśnie laserem i to jakiś miesiąc temu- zabieg trochę boli, potem skóra jest opuchnięta i występują na niej (w moim przypadku) bardzo widoczne ślady, po zabiegu trzeba wyjątkowo pielęgnować skórę odpowiednimi kremami (lekarz na pewno doradzi) i ślady jak i opuchlizna znika. co do efektów- jest różnica, aczkolwiek ja miałam zamykane naczynka na sporym obszarze twarzy, bardzo intensywne, dlatego potrzebny mi jeszcze jeden zabieg. jeśli chodzi o drobne pajączki- laser uwinie się z nimi za jednym razem,także polecam. oczywiście nie ma gwarancji, że nic wam nie pęknie jeszcze raz, dlatego skóra wymaga odpowiedniej opieki przez cały rok, ale o tym pewnie wiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana833
a dzie w wawie najlepiej to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×