Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kukiełka

cera naczynkowa

Polecane posty

dziewczyny, co robicie, aby wasza buzia nie była czerwona?? mam rozszerzone naczynka. może macie jakieś sprawdzone sposoby? kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Ci doradzę sposób na lekkie zamaskowanie naczynek.Ja stosuję balsam brązujący Johnsona raz na dwa dni.Cera jest bardziej jednolita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja kremy raz działaja raz nie, szukalam dla siebie jakiegoś kremu który by mi pomógl na noje czerwone części twarzy glównie policzki i nos, a dzialanie slońca albo mrozu jest przerażające i lepiej sie nie pokazywać. na forum panie i panowie polecali pharmaceris wiec stosuje Avene Antirougeurs lekki krem pielęgnacyjno ochronny do cery normalnej i mieszanej z rozszerzonymi naczynkami oraz Avene Antirougeurs Lacte mleczko do demakijażu, stosuje juz kilka miesięcy ok 7 i słabe sa tego efekty skóra czerwona jaka była taka jest a kosmetyki przecież nie sa tanie. Może spróbuję AA Therapy Capillin Iwostin tak jak jeden z użytkowników polecil na innym forum albo coś z linii Eucerin http://eucerin.com/pl/jak-pielegnowac-skore-ze-sklonnoscia-do-zaczerwienien/?gclid=CKmMy-yL3qsCFcMXzQodjnEdQQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
kup sobie z Bielendy taki krem z kasztanem, opakowanie w ksztalcie kasztanka tez. Najlepszy, jaki miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie nabylam kremy Flosleka z lini naczynkowej, jestem zadowolona z konsystencji i wchlaniania stosuj tez zawsze krem z wysokim filtrem, podkad z takim tez bedzie dobry. Zabiegi typu mikrodemabrazja kawitacja delikanie... mozna robic ale delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wilu latach szukania kosmetykow dla cery naczynkowej uwazam ze dla mnie najlepsze sa proste rozwiazania. Naturalna baza kosmetyczna ktora mieszam z ekstraktami tez naturalnymi, oleje roslinne zimnotloczone, kwas hialuronowy w zelu. To podsatwa pielegnacji. 90% kosmetykow dostenych w sklepie nie wazne czy drogeria czy apteka moge wyrzucic do kosza a te 10% jeszcze nie testowalam :) W pewnym momencie poddalam sie i zaczelam robic sama kosmetyki. Nie pamietam kiedy ostatnio cos mnie podraznilo i uczulio i naczynka daly znac o sobie. Mieszam kwas hialuronowy z ulubionymi olejami i taką mieszanke nakladam na buzie najlepiej na noc, poniewaz jednak po olejach sie swiece. Na dzien robie krem z ulubionej bazy kosmetycznej (kupuje w sklepie internetowm) sprawedzilam kilka a ta mi pasuje i nie podraznia. Mam bardzo prosty sklad oparty na naturalnych skladnikach), Do bazy dodaje ulubione ekstrakty: z ekstrakt kwiatow czarnego bzu do cery naczynkowe z ecocertem. Na dzien aby sie nie swiecic kupuje jedwab sproszkowany. Idealny zamiennik za puder. Swietnie matuje skore nie swiece sie po tym i utrzymuje sie caly dzien. Świetnie wchlania sebum, mozna mieszac z maka ryzowa no i jest to czysta proteina. Po wielu latach eksperymetow dla mnie tylko porste rozwiazania sie sprawdzaja,i wydaje mi sie ze dotyczy to kazdego. Kupowanie kosmetykow i ciagle probowanie to bledne kolo, ja w pewnym momencie na twarzy miala ogromny piekacy rumien i do tego lojotok. Uzywam naprawde niewielu kosmetykow, a raczej mikstur i nie pamietam kiedy kupilam przyslowiowy krem, bo i po co. Mam za polowe ceny albo nawet mniej kosmetyki ktore mpga sie rownac z tymi z najwyzszej polki. A zapomnialam o wlsoach tutaj tez proteiny: jedwab, keratyna, kolagen, gliceryna i b5 Prosta szybka odzywka zrobiona reczne a efekt rewelacyjny. Te drogie maja tez te same skladniki tylko ze w mniejszych ilosciach i napewno nie wszystkie na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna pe*
kremy do cery naczynkowej zielony eucerin i korektor, na to podkład zima -wysokie filtry mnie pomaga aloes, ale cholernie drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cerę naczynkową przede wszystkim trzeba chronić. Przed słońcem, mrozem, wysoką temperaturą, zanieczyczeniami itp. Dlatego jak się dowiedziałam od kosmetyczki, że mam cerę naczynkową od razu zmieniłam nawyki. Przestałam myć twarz wodą z kranu (używam micelearnej), kupiłam bloker, nie odkręcam tak gorącej wody pod prysznicem. Oczywiście stosuję kremy. Ważne, aby miały witaminę C albo jakieś naturalne składniki wzmacniające naczynka np. wyciąg z kasztanowca czy arniki ale też co jakiś czas funduję sobie kawitację z ampułką podczas ultradźwięków. Lepiej dnać teraz o cerę, bo jak już pojawią się popękane naczynka to jedyną metodą na ich usunięcie będzie laser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie popieram poprzedniczka, latem sie nie opalam stosuje filtr 50 biodermy, moze sa inne dobre ale do niego sie przyzwyczailam, kremy naturalne wlasne i do mycia twarzy dokladnie jak poprzedniczka plyny miceralne i olejki myjace , te drugie juz w ogole nie uczulaja a swietnie myja i usuwaja nawet trudny makijarz, oczywiscie wszystko robie sama. Dlugo testowalam detergenty do plynu miceralnego, wiekszosc niestety szczypalo, ale jestem ogromna zwolenniczka tego rodzaju kosmetykow. Mam cewre naczynkowa ale naczynka sa w naprawde "swietnej" kondycji, z tym ze wiedze co do tego co jest dla mnie najlepsze zbieralam latami. Co jeszcze polecam i mi sluzy to uwielniam maski algowe zarowno te peel-off jak i np. sproszkowana spiruline, ale sporuline wzbogacam olejami bo moje naczynka nie lubia wysuszania. Algi swietnie wyciszaja i wygladzaja cere. A jakich masek uzywasz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokitta
Dzięki za wiele podpowiedzi. Nie mam strasznych problemów z naczynkami ale od czasu do czasu taki się pojawia. Chronię skórę przed słońcem i zmianami klimatycznymi. Płyn micelarny z biodermy - podstawa, z kremów stosuję te z Flos-lek z serii na naczynka - głównie w okresie jesiennym. Czasem krem z kasztanowcem albo żel z arniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazne ze dzialaja i jestes zadowolona, ale poszukalabym innego plynu miceralnego lub skorzystalabym z olejkow myjacych, temu nic nie zarzucam ale jest potwornie drogi a wtym przypadku cena nie jest niczym uzasadniona, sa rownie dobre produkty na ryku a polowe tansze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porzeczka123
Moim zdaniem najlepsze są kosmetyki z serii BANDI do cery naczyniowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poradziłam sobie z naczynkami dzięki laserowemu zabiegowi zamykania naczynek. Żadne kremy nigdy mi nie pomagały co wzbudzało moją frustrację. Mogę polecić ten salon http://www.kosmetykawladyslawowo.pl/ . U mnie wystarczyły dwa zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie cere naczynkowa ale jaka sucha czy tlusta czy normalna bo to tez wazne przy doborze kosmetykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to realne by miec cere naczynkowa i nie odczuwac nic z tych rzeczy. przeciez naczynkowa jest nadreaktywna na cieplo na zimno i wiele innych czynnikow ,dlatego tak zapytalam bo przeczytalam taki wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ten ktos napisal ze nie ma absolutnie zadnych objawow typu uczucie goraca , czerwonosc , pieczenie prosze napiszcie co o tym sadzicie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia902
Cera naczynkowa jest bardzo uciążliwa i czasami ciężko zadbać o nią we właściwy sposób. Ja dzisiaj zapisałam się do kliniki SCM estetic w Krakowie na zabieg Rossatore Xpres (4 serie), ponieważ aktualnie jest na niego promocja. Można również skorzystać z niego w przypadku trądziku różowatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AbcDobrejKosmetyczki
Nie jest tak,że każdy krem będzie dobry dla każdego. bo każda buzia jest inna. A gdy chodzi o cerę wrażliwą, bo taka jest naczyniowa, to jest jeszcze trudniej trudniej. Niestety trzeba próbować metoda prób i błędów. Ja polecam się wybrać do apteki po próbki aby nie wywalać kasy w błoto. O pielęgnacji i składnikach dobrych dla takiej cery przeczytacie http://abcdobrejkosmetyczki.pl/cera-naczyniowa-kosmetyki-i-pielegnacja-lepiej-to-przeczytaj/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Floslek ma super kremy, zobacz koniecznie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy piszesz o seri Arnika z Floslek czy ogolnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety cerę naczynkową ma się całe życie ... U mnie żadne kremy się nie sprawdziły. Ostatnio coraz więcej myślę o laserowym zamykaniu naczynek. Czy ktoś z Was przechodził taki zabieg? Jak efekty? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×