Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleńka_24

Cera naczynkowa + wągry

Polecane posty

Gość oleńka_24

Pytanie do osób, które mają cerę. Jak o nią dbacie? Mam bardzo suchą cerę, \"naczynkową i do tego trochę wągrów. Stosuję piankę do mycia dla cery naczynkowej oraz krem półtłusty (z serii Lirene) co więcej można? Staram się od dłuższego czasu nie stosować pilingu ziarnistego, bo podobno przy cerze naczynkowwej nie wolno (tak powiedziała mi kosmetyczka) ale wągry są jeszcze gorsze, i ogólnie jakieś takie przebarwienia jak by no nierówny kolor cery mi się zaczyna robić. Chciałam kupić pilling enzymatyczny, ale nie znalazłam nic konkretnego an temat pillingów do takiego typu cery, myślałam że znajdę coś w sklepie, ale o dziwo nie znalazłam ani jednego enzymatycznego? :/ (w rossmanie) Jak Wy dbacie o taką cerę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Cześć Oleńka, ja też mam cerę naczynkową tylko,że bez wągrów. A Twoja cera ma skłonności do czerwienienie się pod wpływem emocji, zawstydzenia,stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja też mam cerę naczynkową i do tego ze sklonnosciami do zapychania się. mimo to stosuje peelingi ziarniste bo po prostu inaczej wygladalabym jak Tatry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_24
Właśnie główny mój problem to nie pękające naczynka, bo takie to mam jedno, tylko nadwrażliwość naczynek jak to określiła kosmetyczka - zimno ja czerwona jak burak, gorąco -czerwona jak burak, zdenerwowana - czerwona jak burak, stres -czerwona jak burak, radość -czerwona jak burak, zmieszanie, drink lub pól piwa, i wieeele innych - -czerwona jak burak :) Co do kremu, nie taki drogi ten co kupuję też kosztuje ok 15 zł. Czytałam coś o kremie z witaminą C 3% (niby to sporo więcej niż w innych), ale u mnie w aptece nie mieli, poszukam w innych. Choć odkąd stosuję obecny krem z naczynkami i czerwienieniem się jest lepiej (łykam też codziennie witaminę C i magnez). Najgorzej to te wągry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_24
no właśnie napisane, że na naczynka. Mi właśnie ta kosmetyczka dała próbki jakiegoś niby super kremu, ale wiecie po jednorazowym użytku to ciężko o efekt. Chciałam kupić, ale zobaczyłam cenę... już nie pamiętam dokładnie ale coś pod 100zł - zdecydowanie nie na moją kieszeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rzeczywiascie. wiecie co ja juz nie wierze w zadne kremy. kiedyskupowalam prawie za 100 zeta i nie widzialam rezultatu. teraz juz to odpuscilam i stosuje garniera - zwykly byle by dobrze nawilzal. szkoda kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Jak dla mnie to ten krem też jest za drogi i nie wiadomo czy by pomógł, tyle kasy wydać na jeden głupi krem :( To co opisałaś z tym w jakich sytuacjach jesteś czerwona to ja mam dokładnie to samo :( jest to strasznie denerwujące.A jaki masz ten krem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_24
Jak mi się skończy ten co mam, to chcę właśnie spróbować ten z wit. C, a może to wit. K była :) Gorszym problemem są wągry :/ Można co prawda iść do kosmetyczki, ale chcę najpierw spróbować sama sobie z tym poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
do madzik82: raczej działa na naczynka,bo ja opisałam kosmetyczce tak jak Oleńka powyżej,wszystkie sytuacje w jakich jestem czerwona i ona powiedziała mi,że będzie dobry na moje problemy.Zamierzam go kupić, nie jest aż taki drogi to opłaca się zaryzykować.Może pomoże :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_24
Mam teraz ireny Eris seria Lirene półtłusty do cery naczynkowej (na noc) Stosuję go jakieś 1,5 -2 miesiące i widzę trochę poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_24
a ten krem, co link jest podany - można kupić w aptekach, czy tylko przez internet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
A Ty używałaś już coś na te wągry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Sama jeszcze nie wiem,bo nie pytałam,ale jak się dowiem to Ci napiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_24
No właśnie nie, wcześniej używałam pillingu też z ireny eris i było oki, tzn były trochę widoczne ale minimalnie. Ale po tej wizycie u kosmetyczki, powiedziała, ze nie pozbędę się tych zaczerwień używając pillingów mechanicznych, więc odstawiłam to :/ Nie wiem jak enzymatyczne, ale pilling "kwaitacyjny" niby właśnie do cery z naczynkami, wrażliwej itp nic mi nie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Ten krem tez już gdzieś widziałam i zresztą wiele innych, z tego wszystkiego to sama już nie wiem co będzie najlepsze, dla niektórych coś jest dobre a dla innych złe. Sama muszę coś wypróbować,bo inaczej się nie da. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_24
Też tak myślę. Na każdego co innego inaczej działa, bez przetestowania się chyba nie obejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Czytałam na jednym z forum,że na wągry dobra jest maseczka z drożdży i mleka.Dziewczyny pisały,że im pomogła,może spróbuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_24
Spróbuję, pewnie nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Nioo właśnie, nie ma innego wyjścia niż wypróbowywanie na sobie różnych metod,żeby tylko pomogło.Mam nadzieję,że ta maseczka będzie dobra, a jak nie to poszukamy czegoś jeszcze :):) Zmykam już...byee Oluś ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_24
:* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Hey Oleńka ;* Wypróbowałaś już tą maseczkę na wągry? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka_24
Nie, czekam do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxanka13
Aha :) Oby Ci pomogła, ja jutro mam dostać jakąś kasę i od razu idę do apteki po ten kremik,mam nadzieję,że będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×