Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karcia1411

Cera tłusta, naczynkowa, blada

Polecane posty

Gość Karcia1411

Witam, mój problem dotyczy mojej cery. Mam 25 lat, moje kłopoty zaczęły się jakieś 1,5 roku temu. Całe życie byłam i jestem blada a do tego mam cerę naczynkową, przy nagłej zmianie temperatury, gdy się stresuje, lub gdy się zmęcze moja Twarz jest poprostu różowa, czerwona i to nie tylko na policzkach tylko dosłownie cała, tak samo jak dekolt i całe ręce, wyglądam wtedy jak różowa "świnka" :-( Strasznie też się pocę no i niestety na twarzy jest to widoczne, najbardziej na nosie i czole (świecę się). Martwy naskórek też się pojawił...żaden makijaż nie potrafi tego ukryć tylko jeszcze bardziej wszystko widać. Gdy używałam kosmetyków do cery suchej to twarz jeszcze bardziej się świeciła, gdy używam kremów do cery tłustej nic sie nie dzieje, ani na lepsze ani na gorsze. Peelingi domowe nie działają. Raz byłam na peelengu kawitacyjnym, przez 3 dni nawet było ok, twarz była wygladzona, ale niestety to trochę kosztowne żeby tak sobie chodzić. Kupuję podkłady do makijażu do cery tłustej ale zauważyłam że aż za bardzo wysuszają mi skórę, po nałożeniu ich wyglądam jakbym była czymś posypana na twarzy. Już nie wiem jak sobie z tym wszystkim poradzić. Wstydzę się wyjść.na ulice bez makijażu, a gdy go zrobię wcale nie jest lepiej :-( Może zacząć chodzić na solarium? Wtedy ten różowy kolor nie będzie aż tak widoczny, ale boję się że do końca zepsuje sobie skórę. Najchętniej wcale bym nie wychodziła z domu żeby nie widzieć spojrzeń innych ludzi wpatrzonych we mnie jak w coś obrzydliwego. Proszę o pomoc! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz podaj jakiś adres majlowy to się odezwię i mogę Ci szczegółowo opisać wiele metod których możesz spróbować. Nie chce mi się tutaj produkować bo tu wariatów nie brakuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POczytaj tutaj, dziewczyna ładnie zebrała info i przykładowe produkty: www.mademoiselleevebloguje.blogspot.fr/2016/03/wrazliwa-delikatna-cera-pielegnacja-dla.html I w ogóle cały ten blog polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarozowiona skora jak u dziecka,to oznaka zdrowia, wolisz miec kolor skory jak sraczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno przeciez teraz wraca moda na jasna -blada skora,wrecz mleczna. A brzydka skora: to w kolorze kurczaka z rozna, zoltaczkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozowiutkie dzieciece usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio jedna ze znanych blogerek powiedziala,ze wiekszosc podkladow nawet tych wysoko polkowych,wcale nie upieksza skory!! a i czesto te podklady bardziej uwydatniaja-podkreslaja niedoskonalosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz moze cere mieszana, na policzkach tam gdzie sa naczynka jest pewnie sucha, a w strefie T (#czolo,nos,broda) jest tlusta i sie blyszczy) musisz stosowac kosmetyki do cery mieszanej...aczkolwiek na policzki do cery naczynkowej. Sprobuj serii ted blocker i peelimg tylko enzymatyczny. Najlepiej i najbezpieczniej popytac w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia1411
karolcia141190@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karolcia141190@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia1411
Blada skóra w modzie? Akurat, jakoś nie znam nikogo innego z aż tak blada cerą. Moja skóra jest naprawdę biała. A z różowej skóry na pewno nie będę się cieszyć, dla mnie to nie oznaka zdrowia, wręcz przeciwnie bo różowa robi się tylko wtedy gdy się zmęcze, lub zawstydze. Widzę tylko te spojrzenia i pytania czemu się taka czerwona właśnie zrobiłam albo czy bylam na solarium. Ten kto.tego nie przeżył nie zrozumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia1411
Może ktoś doradzi jakich kosmetyków do makijażu użyć żeby się nie rozpływał i żeby zakryl czerwone policzki i naskórek, albo sposoby na peeleng ktory usuwa martwy naskórek bo te kupowane w sklepach nic nie działają. karolcia141190@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te policzki masz czerwone cały czas czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz skórę odwodnioną i wrażliwą. Poczytałaś blog, który wyżej podali? Chyba nie, bo wtedy trafiłabyś też np. na ten wpis: www.mademoiselleevebloguje.blogspot.fr/2016/04/jak-nawilzac-skore-odwodniona-podstawy.html A tutaj masz cały przepis dbania o skórę tłustą odwodnioną: www.alinarose.pl/2016/04/skora-tusta-ale-odwodniona-przykadowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia1411
Policzki są zawsze lekko czerwone, prawie niezauważalne. Wystarczy stres, zmęczenie, lekki wysiłek fizyczny, gdy z kimś rozmawiam od razu w sekundę robię się czerwona nie tylko na policzkach ale na całej twarzy, dekolcie i rękach. Gdy się uspokoje, wezmę kilka głębszych oddechow to wszystko wraca do normy. Chociaż nie zawsze, kolejnym z moich problemów jest coś takiego że np. po 8 godzinach pracy widać po mojej twarzy że jestem bardzo zmęczona, skóra jest wtedy cały czas czerwona i świecąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia1411
Potrzebowalabym porady co mam kupić i jak używać. Ale tak dokładnie jakie kremy, witaminy itp kupić, kiedy, jak i ile razy dziennie je stosować. Bo wiem że sama sobie z tym nie poradzę :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego co i jak dokładnie i ile. Jest wiedza na temat składów, działania poszczególnych składników a potem dopasowywanie tego do własnych potrzeb. Może się okazać, że 90% kosmetyków będziesz robić samodzielnie, bo takie ci będą służyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karcia1411
Tylko nie mam pojęcia od czego zacząć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarylaK88
Najlepeij byłoby, gdybyś odwiedziła dermatologa, współczuję ci z tym różowieniem, moja siostra ma to samo, tylko ciśnienie jej skoczy i ma wysypkę na twarzy i dekolcie. Jej pomogły te kosmetykihttp://annapikura.com/Linia_lagodzaca.html. Nie są one tanie, ale efekty widać już po kilku tygodniach stosowania. Co jeszcze. Bardzo ważne jest dokładne oczyszczanie. Myj twarz wodą termalną, używaj płynu micelarnego i następnie nakładaj odpowiedni krem. Delikatny peeling możesz stosować w domu. Tylko nie taki z dużymi ziarnami, bo one uszkodzą naczynka, lepsze będą peelingi enzymatyczne na bazie kwasów cytrusowych. Mam nadzieję, że sobie poradzisz ze swoim problemem skórnym. Och i z daleka omijaj solaria one tylko zaszkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deannaa
Ja swoją naczynkową skórę ukrywam pod podkładem Dermablend korekta 3d. Podkład idealnie wtapia się w skórę i nawet maskuje blizny po trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do demakijażu używam Biodermy różowej, a w kwestii makijażu - polceam puder matujący Ingrid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko jest do naprawienia. Sama mam cerę naczynkową z przebarwieniami. Umówiłam się na pakiet zabiegów do http://maestriaklinikaurody.com/ i po 2 widzę bardzo dużą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaka
A może tak zacząć działać od środka? ja tak zaczęłam robić, łykam iqface i jem więcej owoców i piję dużo wody i od razu widać poprawę w cerze. Stała się gładsza i nie wydziela tak dużo sebum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prophet
Na cerę naczynkową z czystym sumieniem mogę polecić Capillary Control z Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinianka
Co zrobić z nadmiernym wydzielaniem sebum masz tutaj http://zaradnakobieta.pl/nadmiar-sebum-zmatowic-skore/ . Ogólnie uważam, ze nieodpowiednio dobierasz kosmetyki. Skóra wrażliwa a do tego tłusta wymaga odpowiedniej pielęgnacji i cierpliwości. Nic nie przyniesie efektu od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze stosuj produktów do cery naczynkowej a nie na zmiane do tłustej albo suchej bo to raczej bez sensu, zobacz sobie dr medice tam maja cala game kosmetyków tylko dla cery naczynkowej. Co do solarium to raczej bym odradzała, bo powszechnie wiadomo, że przyspieszy starzenie się skóry. Pij sok z marchwi to może nieco poprawi sie koloryt Twojej cery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otssa
Moim zdaniem nieodpowiednio dbasz o swoją cerę dlatego masz z nią takie problemy. Odpowiednia pielęgnacja plus dobrze dobrane kosmetyki powinny rozwiązać jej problemy. Kilka rad jak zadbać o nią masz tu http://obk.pl/prawidlowa-pielegnacja-twarzy-jak-ja-przeprowadzic/ . Jeśli się do nich dostosujesz wierz mi, że Twoje problemy znikną z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie z podobnym problemem w miare radzi sobie krem węglowy od bielendy, powinnaś go dostać w drogerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×