Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość becik1973

cera tłusta, trądzikowa i alergiczna

Polecane posty

Gość becik1973

Cześć dziewczyny. Moja cera należy do tych najgorszych, które mogą się kobiecie przytrafić. Problemy mam od ok. 14 lat, są dni, że jest super, a czasami, to z domu bym nie wychodziła. Na szczęście dość dawno odkryłam podkład La Roche Posay do cery tłustej, który mnie nie uczula a na dodatek doskonale matuje wszelkie niedoskonałości. Jest po prostu rewelacyjny. Trochę drogi, ale dla mnie (przy codziennym jego używaniu) wystarczy na ok. 3 miesiące. Od kilku dni znowu wyglądam jak poparzona, plamy alergiczne na twarzy nie wiadomo od czego. Już nie wiem, co jeść, czy to może od kolejnego kremu, który miał być taki REWELACYJNY. Tak było do wczoraj,bo w piątek przeczytałam na forum o wiesiołku i jego zaletach (zalecany dla alergików). Od razu poszłam do apteki i kupiłam. Dziewczyny, to istne cudeńko za ok. 10 zł. Gdy się posmarowałam, to trochę się wystraszyłam, bo moje plamy były jeszcze bardziej widoczne, ale nie panikowałam, bo nie swędziało, wręcz odwrotnie, wspaniale nawilżało moją skórę. Poszłam spać, budzę się i pierwsza myśl "chyba jest dobrze, bo nie swędzi, a skóra w dotyku też taka jakaś delikatna, jak nigdy". Poszłam spojrzeć w lustro i oczom nie wierzę. NIE MAM NA TWARZY NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cera jak u moich dzieci. Za 10 zł!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Od dziś tylko wiesiołek, nawet będę te kapsułki łykać. Dziewczyny i kobiety, które macie problemy z cerą i próbowałyście już wszystkiego, tak jak ja (na kosmetyki już wydałam kilkadziesiąt setek), idżcie do apteki i kupcie olejek z wiesiołka firmy GAL. BArdziej zainteresowane odsyłam do strony http://esentia.pl/Gal_AllerGal_Olejek_z_nasion_wiesiołka_p26254.htm Pozdrawiam Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho ah ehh
Od niedawna stosuje leki od dermatologa, poczekam jeszcze i zobacze efekty, ale sadze ze gdy ich nie bedzie spróbuje wlasnie wiesiolka, a wiesz moze w jakiej cenie sa tabletki (bo to moge brac juz teraz) i jak sie nazywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho ah ehh
A miałas przebarwienia...jak z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik1973
Cena kapsułek z olejem z wiesiołka ok. 11 zł (tyle zapłaciłam). Oczywiście możesz brać, bo to tylko uzupełnienie diety i na dodatek naturalne. Mam nadzieję, że dermatolog Ci pomoże (kążda cera jest inna). Ja już do dermatologa nie chodzę, bo co jeden to był "lepszy", TO GłóWNIE DZIęKI NIM MAM TAKIE PROBLEMY Z CERą, bo żaden nie raczył mnie poinformować, że kremów z hormonami nie należy stosować dłużej niż 5 dni. Kremy, które mi przepisywali, to po prostu morderstwo dla mojej cery!!! Po każdej wizycie było gorzej, a poszłam się pokazać to tylko ręce rozkładali. W odpowiedzi na drugie pytanie o przebarwienia. Tak, od dwóch lat pojawiają mi się takie na górnej wardze, gdy tylko trochę wystawię twarz na słońce. Ale w ubiegłym roku odkryłam krem SORAYA na przebarwienia właśnie, efekty widać już po kilku dniach. Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho ah ehh
No niestety leki od dermatologa nie działaja raczej tak jak powinny... I dzis ide z chlopakiem do ginekologa, lecz nie chce tabletek anty bo bardzo sie boje ich skutkow. Czy komus takze pomogl olejek z wiesiołka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho ah ehh
Nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho ah ehh
A ten wiesiołek w jakiej postaci? Krem , masc, olejek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik1973
wiesiołek w postaci olejku w kapsułkach. Naprawdę rewelacja. Ja stosuję od paru dni i cerę mam wspaniała, jak nigdy przedtem! jestem zachwycona tym cudem natury. Kupiłam sobie również kapsułki tej firmy (GAL) na paznokcie i włosy. GORąCO POLECAM! Nic nie tracisz, bo za 80 kapsułek płacisz 11 złotych, a jedna kapsułka wystarczy na 2-3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho ah ehh
Ale jak to wyglada to jest olejek? Czy jakies kapsułki? Jak wygladała Twoja cera przed a jak wyglada teraz? Miałas przebarwienia po pryszczach (pytam chyba jeszcze raz) ale zeszły Ci od olejku? I jak go stosuje sarujesz na noc buzke? Opisz mi w szczegolach jak mozesz... Moja buzia jest teraz wysuszona po lekach od drmatologa a dzis ide na wizyte do ginekologa ale boje sie tabletek anty--ich skutków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, nie chce was martwic, ale ja stosuje od dwoch lat z przerwami i nie widze jakis szczegolnych efektow, takze nie kazdemu pomaga, ale na pewno nie szkodzi:-) ja uzywam oeparol, cena jakies 14 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten olej z wiesiołka http://www.domzdrowia.pl/30799.html jedną na noc rozsmarowuję na twarzy i do tego 3 x dziennie łykam po jednej :) ale nie zauważyłam po nim żadnych natychmiastowych rewelacyjnych zmian :) ale nadal stosuję....chociaż jakby mniej tych czarnych wągrów było :) natomiast przebarwienia natychmiast nie zniknęły i krostki też nadal są :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna tam
ja polecam bardzo picie ziolek z pokrzywy - mnie pomoglo niesamowicie. mialam twarz pokryta grodkami, z alergiami, do tego cienkie i przetluszczajace sie wlosy, lupiez. pierwsze efekty pojawily sie juz po po paru dniach - znikl mi lupiez a wlosy zaczely stawac sie bardziej lsniace. potem powoli zaczela mi sie poprawiac cera. efekt uboczny ze sie chce bardzo czesto robic siku ale na tym tez polega oczyszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beacik1973
mnie wiesiołek bardzo pomógł na alergię. cały czas coś mi na twarzy wyskakiwało, jakieś czerwone plamy, swędzące, co prowadziło do jeszcze większego zaczerwienienia. Od kiedy stosuje wiesiołek, nie mam nic z tych rzeczy, a cera jest jednokolorowa. Przebarwień nie mam, więc nie wiem, czy wiesiołek na nie działa. Mam cerę tłustą, trądzikową i alergiczną, tak jak tytuł mojego postu. Od kiedy smaruje się wiesiołkiem (tylko na noc) nawet bez makijażu mogę chodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oho ah ehh
Mam isc do apteki i po prostu poprossic olejek z wiesiołka? W jakiej on jest cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok 11 zł prosić o olejek
z wiesiołka - kosmetyk, bo jest jeszcze taki do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moty l
to wkońcu do łykania czy smarowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik11
jest i taki i taki. Ja łykam i smaruję się wiesiołkiem. Ten do smarowania jest o delikatnym zapachu konwalii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moty l
a gdzie go kupiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beacik1973
w aptece, ale trudno dostać, apteka może sprowadzić albo można kupić przez internet na stronie, która została podana w mojej pierwszej wiadomości powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a stosowałyście może qcerę? jest przystępna cenowo, można ją kupić w aptece i jest przeznaczona docelowo do cery trądzikowej. podzielcie się swoimi wrażeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesiołek można łykać i smarowac nim buzię. Wtedy działa najlepiej. Ja mam z oleofarmu w buteleczce i ten świetnie nadaje si właśnie do jednego i do drugiego. Mi bardzo poprawiła się cera, która miała rozszerzone pory i dużo wyprysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam na oleofarm24.pl bo nie mogłam znaleźć w aptece. Ale kupowałam tez tam inne produkty urodowe więc za przesyłkę nie płaciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliwna_
Ktoś tu pytał wyżej o Qcerę - podziała jeśli stosujesz ją regularnie. Przy trądziku warto zmienić dietę, zacząć uprawiać sport...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinka569
Ja jakoś mam pewne obawy przed smarowaniem się wyciśniętym olejem z kapsułki. Być może dlatego, że mam tłustą cerę, a dodatkowy tłuszcz na skórze powoduje u mnie gęsią skórkę :P Tak czy siak na poprawę skóry i stanu włosów polecam wiesiołek, zwłaszcza, że jesteś alergikiem (wszak najlepsze dla naszego organizmu są rzeczy naturalne, nieprzetworzone). Tani i rewelacyjny jest olej z nasion wiesiołka w kapsułkach Gal - kosztuje naprawdę niewiele, a tych kapsułek jest bardzo dużo w opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesiołek na moją skórę działa rewelacyjnie. Nie mogłam się jednak zdecydować czy używać Weisołka w kapsułkach, czy w płynie. Na szczęście firma Oleofarm ma Wiesiołek w jednej i w drugiej formie, a w dodatku wzbogacony jest witaminami, wiec korzystnie wpływa nie tylko na skórę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie kremów wiesiołkowych, to według mnie nie jest to opcja dla osób z trądzikiem. Wiesiołek z kolei świetnie sprawdza się w przypadku wrażliwych, suchych, atopowych i podrażnionych skór. Jest jak kompres - nawilża, koi, łagodzi podrażnienia, a przy tym nie pozostawia na skórze tłustej warstwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, przedmówczyni ma rację. Krem wiesiołkowy nie jest dobrą opcją dla skór z trądzikiem i łojotokiem. W przypadku tak wymagających skór krem musi być niekomedogenny, czyli nie zapychający porów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytani, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego w tym i skórne, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do takiej cery nie ma nic lepszego niż krem pore&matt control z Efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×