Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chanel Coco Mademoiselle gdzie kupić oryginał ?

Polecane posty

Gość gość

Hej, chce kupić oryginalne perfumy Chanel Coco Mademoiselle, przeglądam oferty w internecie (allegro) i widzę niemalże same podróbki. Możecie polecić sprawdzonego sprzedawcę na allegro lub w sieci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie kupię ma lotnisku za 2 dni bo właśnie mi się kończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep mania-perfum Allegro nick Antyczna123 Sa tam tylko oryginały trzeba dzwonić do nich bo nie wszystko maja wystawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierz się do sephory :-) mój zapach od jakiś 6lat. Cudowny idealny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozlewnia goia.pl ma i odpowiedniki i oryginały znanych marek :) może u nich na stronie zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sephora albo Douglas, tylko i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyżej ktoś ci napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam kilka dni temu na lotnisku w Monachium, 100 ml za niecałe 105 euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no słyszałam o tych rozlewniach Goia, że super mają odpowiedniki Chanel czy Diora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goia.pl jest jak widzę sprawdzona :D kupiłam zarówno oryginał jak i odpowiednik. No i szok. Ich perfumy okazały się równie intensywne, równie trwałe, równie piękne i nieporównywalnie tańsze! Normalnie objawienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam, że mało osób zna moją najlepszą rozlewnię, a tu prosze :D polecam wszystkie zapachy Armaniego, świetne są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba coraz więcej, bo super mają jakość :) ja też polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_1990
ja Mademoiselle zamawiam z zapachowiec.pl i nie różni się niczym od oryginalnych (takie też posiadam i nie widzę różnicy), również w długości utrzymywania się zapachu, a nawet projekcja jest jakby lepsza.. może to zależy od olejków eterycznych.. nie wiem, ale zostaję przy rozlewni, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję ten perfum na goia.pl jest tam odpowiednik, który nie różni się od oryginału. Byłam zaskoczona, że w tak atrakcyjnej cenie mogę zakupić trwały i piękny perfum. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubieniec od dawna, kupuję na zapachowiec.pl ponieważ mają odpowiednik dobrej jakości i w bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię przepłacać i kupuję odpowiednik na galeriazapachow.pl i jestem bardzo zadowolono. Zapach nie do odróżnienia od oryginału :) Cena świetna, a do tego jest bardzo trwały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapachowiec.pl bo dobrej jakośc***erfum o zapachu nie różniącym się od oryginału można kupić w bardzo dobrej cenie. Zamawiam od dawna i zawsze jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam galeriazapachow.pl mają ten zapach i jest on trwały oraz w dobrej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry odpowiednik jest na zapachowiec.pl. Długo się utrzymuje a zapach ten sam. Warto przetestować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zapachowiec.pl mają ładny odpowiednik i długo się utrzymuje, więc na pewno warto przetestować. Można kupić na mililitry a ceny i tak mają atrakcyjne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjny odpowiednik, który jest nie do odróżnienia od oryginału kupuję na zapachowiec.pl. I różni się tylko ceną, ale to jestem w stanie przeżyć :D Na pewno nie zamienię tej rozlewni na żadną inną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzeć na zapachowiec.pl bo mają bardzo dobry odpowiednik. Używam od dawna i jestem bardzo zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten perfum znalazłam w ofercie rozlewni Goia na goia.pl. Testowałam wiele perfum z tego miejsca i mogę polecić bo są trwałe i w dobrej cenie. Nie ma problemu z przesyłką a zapach taki jak oryginał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele perfum oferuje zapachowiec.pl i myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Każdy z nich jest opisany więc jest ułatwienie a poza tym jest także możliwość zakupu mniejszej ilośc***erfum na przetestowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam te perfumy, jednak cena oryginalnych jest dość wysoka i postanowiłam poszukać odpowiedników. Po kilku niezbyt trafionych próbach odnalazłam perfumy z goia.pl. Są świetne i w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapachowiec.pl lub goia.pl polecam tam zobaczyć na prawdę świetna rozlewnia z perfumami znanych marek ;) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zamowić te perfumy ze strony zapachowiec.pl nie dość że pięknie pachną to są jeszcze bardzo wydajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam zapachowiec.pl! Nigdy sie nie zawiodłam na trwałości a szkoda wydawać pieniadze na oryginały jak mozna za to zrobić sobie zapas na tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×