Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcem ale sie bojemm

Chce poznac nowych ludzi ale sie boje. Siedze w domu i narzekam.

Polecane posty

Gość chcem ale sie bojemm

Myslalam ze mam fobie spoleczną ..ale nie. Jestem zwyczajnie pojebana. Mam niską samoocene, zazdroszcze innym wszystkiego, urody ,znajomych ,talentów ,wiedzy poza pieniedzmi ,to jedyna rzecz ktorą mam a szczescia mi nie daje. Siedze sama w domu , gapie sie w ekran, na uczelni nie mam zadnych znajomych ,unikam ludzi ,wmawiam sobie ze mnie nikt nie lubi..oni chyba to wyczuwają i unikają 😭 jestem cichą nieśmialą nudziarą , cale zycie zylam w nakazach i zakazach teraz boje sie otworzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia70
Hej, nie martw się mam podobnie. Nie potrafie być spontaniczna w nawiązywaniu kontaktów. Ale od niedawna pracuje nad soba i powoli to się zmienia. Ważne jest to by wyjść do ludzi...a reszta sama przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda322
Zawsze stałam na uboczu, byłam nieśmiała, miałam problemy w nawiązywaniu głębszych relacji międzyludzkich. Ogólnie bałam się ludzi, być może przez to, że wielu mnie wykorzystało i nadużyło mojego zaufania.. W tamtym stanie nawet nie mam siły na długie rozmowy z obcą osobą… pomoc przyniosła mi strona http://energiaduchowa.pl . Po zamówieniu kilku sesji oczyszczenia aury zaczęłam stawać się lepszą osobą. Zyskałam pewność siebie, moje codzienne samopoczucie poprawiło się. Przestałam w końcu rozpamiętywać przeszłość. Powiem szczerze, że nie wiedziałam że nasza aura ma aż tak wielki wpływ na nasze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×