Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chcę schudnąc a tyje

Polecane posty

Gość gość

witam ważyłam ok 61,9kg gdy postanowiałm ze chce schudnac z 4 kg bo najlepsza waga dla mnie w ktorej wygladam dobrze to ok 57-58 kg zaczełam jesc 1500 kcal rozłozyłam posiłki na 5 razy co kilka dni ciwczyłam itp. wówczas waga lekko zaczeła ruszac nie zalezało mi na szybkim drastycznym schudnieciu wiec powlny spadek wagi mi nie przeszkadzał od 4 tyg moja waga zaczeła rosnac a jadłam nadal tak samo codziennie przecierałam oczy bo wskazywało 62, 4 kg 62, 7kg , 63 kg ........wtedy z tej złosci zajadałam smutek nie jestem głdona gdy jem jem bo lubie konktrne danie , cukierek itp. jem bo mi to smakuje a nie ze potrzebuje zaposkoic głod wczoraj w pracy miałam duza porcej sałatki sama robiłam z z kurczakiem do 15 rozdzieliłam ja na dwie czesci i spokojnie byłam najedzona o 15 zjadłam obiad 2 pałki ziemniaki i surówka, zaraz otem 8 cukierków typu snikers potem 3 garscie płatków czekoladowych, żelki po godzinie znow zjadłam ok 4 cukierków na kolacje o 20.30 wciagnełam duza porcje fyrtek , potem około szklsnki makaronu z sosem i 2 kabanosy i juz mnie korciło aby zjesc cos złodkiego tylko ze nic juz nie miałam az wkoncu waga pokazuje 65 kg co ze mna jest nie tak dlaczego tak duzo jem w domu nie umiem sie powstrzymac jest to silne instynktowne przełykajac ostatni kęs obiadu juz otwieram szafke ze słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem po jednej ciazy w której przytyłam tylko 8 kg 3,5 tyg po ciazy byłam chudsza niz kiedykolwiek wczesniej nie jestem leniem siedzacym na kanapie a mimo to nie umiem zmobilozowac sie aby przestac jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam brać Foreverslim dwa miesiące temu.Na tym specyfiku straciłam 9 kg.Skutków ubocznych nie ma żadnych.A co dla niektórych bardzo ważne efekt jo-jo też się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwyraźniej robisz jakieś błędy żywieniowe, może udaj siędo dobrego specjalisty, który ułoży Ci dietę pod Ciebie i będzie Ci pomagał. Ja korzystałam z http://hh-life.pl/nowe-promocje-cenowe-na-diety-odchudzajace-online/ i bardzo polecam. Płacisz tylko 70 zł na ułożenie diety i prowadzenie a jakość bardzo wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×