Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana009099990

Chcę w końcu schudnąć.

Polecane posty

Gość zdesperowana009099990

Mam 25 lat i jestem gruba. Nie mam pomysłu jak się za siebie wziąć bo już tyle razy próbowałam i nigdy nic mi z tego nie wychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też próbuje to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana009099990
mam 170 cm i 88kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosiinka
Potrzeba by Ci była motywacja. Wejdź sobie na http://www.metasport.pl/ i tam masz gotową bazę ćwiczeń i diety więc to na pewno powinno Ci pomóc. Najlepiej jakbyś poprosiła kogoś żeby Cię motywował. Partner, mama, koleżanka albo siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim dieta oraz bieganie, pływanie lub siłownia. Żeby ograniczyć nadmierny apetyt i przyspieszyć proces odchudzania polecam suplement aqua slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperShape
Od czego powinnaś zacząć? Prawdziwy, szczegółowy i poważny plan. Ludzie najczęściej o tym zapominają, dlatego ich odchudzanie po 1-2 miesiącach lega w gruzach lub nie przynosi oczekiwanych efektów. To etap, który składa się z kilku procesów. Przede wszystkim świadomość i wewnętrzna motywacja. Ten artykuł pozwoli Ci przygotować profesjonalny plan: http://supershape.pl/plan-odchudzania-cel/ Sposób myślenia odgrywa ważną rolę w odchudzaniu. Zmiana przekonań na temat własnego ciała i jedzenia ma istotny wpływ na przebieg każdego kolejnego elementu. Zapoznaj się z tym za nim zaczniesz szukać skutecznego rozwiązania dla siebie. http://supershape.pl/skuteczne-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na diecie ze strony szybka przemiana pl. Po tygodniu mam 2kg mniej. Dieta musi trwac minimum 4 tygodnie, ale zamierzam ciagnac ja dluzej. Sa lekkie ograniczenia, ale nie chodzi sie glodnym i mozna jesc dowolna ilosc warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperShape
Jak dieta musi trwać 4 tygodnie? A co po diecie? Jeśli wrócisz do starych nawyków żywieniowych automatycznie powrócisz do wagi sprzed odchudzania, a najczęściej dochodzi do efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do zrzucenia okolo 10kg wiec te 4 tyg chyba mi nie wystarczy. Mam nadzieje, ze w tym czasie zmienie troche nawyki zywieniowe. Poza tym jest tam opisane, ze dla podtrzymania efektow dobrze jest robic tą diete co jakis czas np. 1 tydzien w miesiacu albo jakies wybrane dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allevo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na allevo 9kg w 3 mies schudlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez slyszalam, ze na allevo sie chudnie ale podobno tylko dlatego, ze jest obrzydliwe w smaku i jak pomyslisz, ze masz to zjesc to przechodzi ochota na jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzwoneczek kruszynka
Mam tylko pół kilograma nadwagi od ciasteczek z kokosem. No właśnie! Zjem jeszcze jedno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee bez przesady wcale to nie jest takie ohydne :) moze jakos wybornie toto nie smakuje, ale do ohydy to mu daleko :) dobra jest zupa ziemniaczano porowa, shake malinowo bananowy i batoniki toffee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperShape
Nie ma mowy, żebyś utrzymała efekty po wróceniu do starych nawyków, diety. Dieta to styl życia. Zdrowy i dobrze odżywiony organizm, ze zdrowymi nawykami nigdy w życiu nie pozwoli na przytyć. Jeśli myślisz o zachowaniu efektów na dłużej niż kilka miesięcy pomyśl o tym, żeby Twoja dieta zmieniła się na zawsze, a nie tylko na miesiąc lub dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SuperShape masz racje. Najgorsze jest to, ze jak nie jestem na diecie to mam wrazenie, ze tyję od wszystkiego, nawet jak nie jem fast foodow i innych swinstw i nie przekraczam dozwolonej ilosci kalorii. Staram sie zdrowo odzywiac, od dawna nie jem cukru, a jak juz muszę cos poslodzic to uzywam ksylitol. Jem bardzo mało pieczywa, tylko pełnoziarniste, jak ryż to tylko brązowy. Piję duzo wody mineralnej. Jak jogurty to tez tylko naturalne. Chyba wiekszosc jedzenia w dzisiejszym swiecie to trucizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu, masz rację Supershape tez. jesli chcesz schudnac to jednak musisz ograniczyc podaż kalorii, no i te ktore bedziesz dostarczac zeby byly wartosciowe. sama musisz zobaczyc, jaka dieta Tobie pasuje. Jedni chudna szybko na dietach niskoweglowodanowych, inni wrecz przeciwnie, musza jesc weglowodany, za to niskotluszczowo. no i zacznij sie ruszac, brzmi banalnie ale naprawde wspomaga proces odchudzania. polecam kardio na przemian z silowymi. no i jak schudniesz to wiadomo ze wracanie do starych nawykow jest zabronione, czyli tak jak mowisz, ryz brazowy, chleb tak samo. z tym ksylitolem to w ogole swietny pomysl, poniewaz on odkwasza organizm a pod wzgledem chemicznym nie jest cukrem tylko pochodna alkoholu, dzieki czemu nie wchodzi w cykl przemian jak weglowodan tylko jak alkohol w zwiazku z tym ma niski indeks glikemiczny i dziala prozdrowotnie. Powodzenia Ci zycze w chudnieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SuperShape, bardziw fajna stronka. Biorę się za lekturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperShape
Dziękuję. Czytając wszystko co na niej jest na pewno wiele wyniesiesz dla siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlin
Chyba zależy ile się chce schudnąć. Jeśli jest to kilka kg to wystarczy zmiana nawyków żywieniowych. Ale jak to nie udaje się samodzielnie warto postawić na jakieś sprawdzone diety. Mnie siostra bardzo długo namawiała, zebym zamiast narzekać zaczęła dbać o siebie i znalazła mi dietę, która nazywa się Caqmbridge. Efekty są i jestem zadowolona bardzo. Sporawdz, może i dla ciebie okaże się odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kambridz srambridz jak ktos nie ma co z kasą robic to moze sobie na to pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
80% to prawidłowe odżywianie, 20% to ćwiczenia. Przejście na dietę od razu jest najczęściej zbyt ciężkie, ponieważ zbyt wiele żeczy trzeba sobie naraz odmówić. Najlepiej ograniczać się stopniowo, zastępować słodycze np. miodem lub suszonymi morelami. Jeśli suplementy to tylko na ziołach czyli z naturalnymi składnikami. Tu poczytaj sobie na temat ćwiczeń, które możesz wykonywać w domu oraz ziołach: http://7minutowytreningpolska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miramiral
Arlin A ile na niej schudłaś że jesteś tak zadowolone? Ciężko było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alertka
Lepiej wprowadzić dietę, która polega na ograniczeniu kalorii, ale nie na głodzeniu się. Nie każdy też niestety jest w stanie systematycznie ćwiczyć. Ja przepisy już gotowe i rozpisane brałam stąd http://dieta-cambridge.pl/program/stopien-4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym sposobem na schudnięcie jest zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Można się wesprzeć też specjalnymi zabiegami na przykład z udziałem urządzeń Endermolab lub Maximus, szczególnie tam gdzie pojawia się problem cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój sposob na odchudzanie to dieta + cwiczenia na siłowni + liposukcja ultradźwiękowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×