Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chłodzenie wiatrakiem w upał

Polecane posty

Gość gość

jeżeli siedzę po mniej więcej 10 h dziennie w takie upalne dni przed wiatrakiem i nie mam na sobie koszulki to czy moge sobie w jakis sposób "przewiać" stawy barkowe" ? nie mówie tu o zwykłym przeziębieniu jak katar czy coś... chodzi mi o problemy ze stawami które na skutek wiania przez wiele godzin mogą sie nabawić jakiejś chronicznej dolegliwości. 2 lekarzy pytałem i powiedzieli że nie ,ale wiadomo jak to z lekarzami...każdy mowi co innego przeważnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nic nie wie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak według ciebie miałby wiatrak wpłynąć na rozpoczęcie jakiegokolwiek procesu chorobowego? Weź przestaw ten wiatrak w inne miejsce lub wyłącz jak cię w*****a i nie zawracaj głowy poważnym ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś odp. w taki sposób że wieje bezpośrednio na stawy barkowe nie osłonięte odziezą. Słyszałem że wielu np motocyklistów skarży sie na "przewiane" stawy tj dolegliwosci bólowe występujące często nawet kilka lat po jeżdżeniu na motorze w samej koszulce latem. wiatrak mnie nie w*****a a wręcz przeciwnie (w ten sk****ały upał jest mi wręcz niezbędny)boję sie tylko żebym się czegś nie nabawił tym chłodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego, jak przewianie. Takie choroby stawów czy ścięgien to albo urazy mechaniczne, albo stany zapalne, i nieraz jedno wynika z drugiego (do stanu zapalnego mogą prowadzić powtarzalne mikrourazy, np. w wyniku drgań, jakie odbiera ciało podczas jazdy plus długotrwała niezmienna pozycja). A sporo procesów reumatycznych ma podłoże autoimmunologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×