Odpowiedz na ten temat

Choroba Meniere'a NOWY TEMAT

• wiolaw_74 2017.08.19 [17:58]
    I nie koniecznie to musi być Poznań czy Warszawa czy Kraków
    Przepraszam ze nie pisze w jednym poście bo coś mi urywa usmiech.gif
  • Zobacz także:

• krystyna2015 2017.08.19 [22:39]
    do wszystkich gdybajacych ......naprawde kazdy z nas juz tyle sie nabiegal,natracil pieniazkow na lekarzy i te zabiegi , i juz wiemy ze badania wiele nie wnosza. Naprawde osobiscie wole ten czas poswiecic na odpoczynek ,relaks ,na cos co przynosi zadowolenie ,poprawia samopoczucie psychiczne .....ja w tym widze duze ukojenie na nasze problemy.Ja sie poniekad pogodzilam z moimi problemami zdrowia i znosze o wiele lepiej je.
    Za kazdym razem jak mam isc do lekarza specjalisty i mam wydac 120 zl to skrecam i ide do najlepszej kawiarni z ciastkami i wracam do domu taaka szczesliwa ze i dosc dobrze sie czuje i znowu nie musialam wydac pieniazkow na cos co wiele nie pomaga .
  • wiolaw_74 2017.08.20 [08:33]
    Krystyna usmiech.gif i tu się zgadzam w 100% usmiech.gif
    Ja też nie biegam po lekarzach usmiech.gif
    A nadmieniam jedynie co i gdzie bez wydawania pieniędzy można załatwić usmiech.gif
    A Ty już w Polsce?
  • Imuś 2017.08.20 [09:47]
    Witajcie lapka.gif
    My w dalszym ciągu bez prądu po wichurze na Kaszubach smutas.gif
    Krystyna
    I takie podejście mi się podoba usmiech.gif
    Byłam ostatnio u neurochirurga i za 10 minut wizyty zapłaciłam 190 zł pechowiec.gif
    W tym wypadku to konieczność bo muszę iść na operację kręgosłupa
    Pozdrawiam wszystkich i zdrowia życzę kwiatek.gif
  • krystyna2015 2017.08.20 [10:53]
    Imus wspolczuje problemow ,coz zycie nas nie rozpieszcza i ciagle przynosci niespodzianki .Ja sobie nie wyobrazam zycia przez kilka dni bez pradu .Kiedys mialam jednodniowa przerwe ,nawet zapalek nie bylo zeby kuchenke gazowa zapalic usmiech.gif
  • skislope 2017.08.20 [11:57]
    Imuś
    Współczuję smutas.gif i mam nadzieję, że w końcu naprawią uszkodzenia.
    Krystyna 2015
    Mądre słowa. Każdy ma prawo do zwątpienia. Grunt, żeby się nie zatracać. Są pytania, na które nigdy nie poznamy odpowiedzi.
    Lepiej wtedy zrobić dla siebie coś miłego.
    Pozdrawiam wszystkich usmiech.gif
    edytowano 2017.08.20 [11:58]
  • wiolaw_74 2017.08.21 [19:36]
    LL witaj w Twoich stronachusmiech.gif
    Cisza i spokój tego mi trzeba
    Nabieram sił do dalszej walki usmiech.gif
  • ll 2017.08.22 [18:49]
    wiolaw - bardzo się cieszę że dobrze się tu czujesz i odpoczywasz usmiech.gif Ja zacząłem urlop i moczę nogi w bałtykuusmiech.gif a propo tabletek -na mnie nie działały żadne smutas.gif ( brałem też kroplówki)
    Pozdrawiam wszystkich
  • gość 2017.08.23 [07:18]
    witam wszystkich!
    kochani- czy znacie jakiegos dobrego specjaliste? albo specjalistow lub szpital/klinike.
    bliska osoba jest z podejrzeniem i nie wiem jak moge pomoc?
    pozdrawiam!
  • wiolaw_74 2017.08.23 [17:03]
    Do gość wyżej Witaj nadaj sobie nick
    Co do lekarzy Klinik tu na forum jest triche opisane Ale każdy ma swoje zdanie na temat specjalistów
  • gość 2017.08.29 [09:53]
    Czy możliwe jest, że borelioza laryngologiczna podobnie się objawia jak choroba Meniere'a ? Zna ktoś taki przypadek?
  • wiolaw_74 2017.08.29 [16:00]
    Bolerioza daje różne objawy Trzeba zrobić badania aby ją wykluczyć
  • gość 2017.08.30 [19:46]
    co to jest borelioza laryngologiczna? pierwsze slysze ,nawet w google nie znalazlam odpowiedzi
  • skislope 2017.08.30 [20:34]
    Nie ma czegoś takiego
  • wiolaw_74 2017.08.31 [08:52]
    Jest tylko bolerioza
  • wiolaw_74 2017.09.03 [10:26]
    Puk pukusmiech.gif
    Czy jeszcze ktoś na forum zagląda ?
  • krystyna2015 2017.09.05 [23:25]
    usmiech.gif ja bardzo czesto
  • Sławek22 2017.09.07 [20:53]
    Zgadzam się w sprawie boreliozy . Jakieś 7 miesięcy przed chorobą Meniere'a(luty 2016) którą u mnie zdiagnozowano ukąsił mnie kleszcz. Ale swojej choroby nie kojarzyłem z ukąszeniem kleszcza.
    Dopiero przed miesiącem uświadomiłem sobie, że może to być przyczyna mojej choroby i może także waszej.
    Zacząłem leczenie w kierunku boreliozy, może pomoże na Meniere'a. Dam znać jaki jest efekt na forum.
    Polecam , poczytajcie o boreliozie.
  • Ponieważ temat boreliozy jest na pewno ciekawy dla forumowiczów, tym bardziej teraz kiedy znacząco się podwyższyło zagrożenie boreliozą, trochę więcej szczegółów pomogłoby zrozumieć relację miedzy boreliozą a chorobą Menier'a.
    Bo jak piszesz ukąsił Cię kleszcz kilka miesięcy przed Menier'em.
    Dalej piszesz , że zdiagnozowano Menier'a a teraz leczysz sie w kierunku boreliozy.
    Napisz dokładnie na podstawie jakich badań zdiagnozowano Menier'a.
    Czy przeprowadzono badania w celu zdiagnozowania boreliozy i czy ją jednoznacznie zdiagnozowano.
    Rozumiem , że określenie leczenia w kierunku boreliozy oznacza leczenie boreliozy.
    Jest to dość istotne ponieważ rzeczywiście borelioza powoduje objawy podobne do objawów choroby Menier'a.
    Natomiast raczej wątpliwe jest jednoczesne wystąpienie boreliozy i Menier'a.
    W zrozumieniu tej sytuacji pomoże podanie przez Ciebie na jakiej podstawie zdiagnozowano Menier'a i na podstawie jakich badań boreliozę. Co w efekcie analizy tych dwóch diagnoz wywnioskował lekarz?
    Pozdrawiam
    jaka stopka
  • julkadelta 2017.09.13 [14:51]
    Wiolaw - jakoś tak czas leci i do tego szkoda lata, choć było ono burzowe i dynamiczns, a ja wolę lato słoneczne i leniwe usmiech.gif siedzieć w ciepełku na tarasie i słuchać bzyczenia much w samo południe usmiech.gif
    Mieczysław - pełna zgoda z jednym ( a jakże oczko.gif ) zastrzeżeniem testy i badania w kierunku boreliozy jak powiedzieli mi lekarze ( kilku ) nie dają 100% pewności, są jeszcze słabej jakości smutas.gif ale objawy ze strony błędnika bardzo podobne do Meniera i... koło się zamyka.
    Pozdrawiam wszystkich usmiech.gif
  • wiolaw_74 2017.09.13 [19:31]
    Julkadelta dziękuję ze się odezwalasusmiech.gif Co do lata ...fakt zleciało Tez wole jak jest spokojne , ciepłe i leniwe usmiech.gif
  • Witam
    Szkoda , że Sławek nie podaje nic więcej w temacie boreliozy.
    Julkadelta słuszna uwaga, dlatego napisałem "Czy przeprowadzono badania w celu zdiagnozowania boreliozy i czy ją jednoznacznie zdiagnozowano". Bo jeżeli Sławek trafił do prywatnego ośrodka diagnostycznego to możliwe , że zrobiono mu badanie PRC a to badanie (DNA bakterii ) potwierdza w 100% obecność bakterii ( poza oczywistymi wypadkami przy pracy).
    Dlatego jego informacje byłyby bardzo ciekawe.
    Często lekarze błądzą z diagnozą Menie'ra a kto wie ilu z nas ma boreliozę wziętą za Menier'a usmiech.gif
    Pozdrawiam
    PCR
    jaka stopka
  • Imuś 2017.09.14 [13:01]
    Witam wszystkich lapka.gif
    No właśnie mnie menda jedna ukąsiła dzisiaj smutas.gif
    Nie zdążył się napić kleszcz ale trochę mnie to miejsce swędzi
    Będzie się trzeba obserwować
    Pozdrowionka
  • julkadelta 2017.09.14 [17:14]
    Imuś - mnie w zeszłym roku podano antybiotyk zaraz po wyciągnięciu kleszcza ze względu na powyższe dot. badań w kierunku boreliozy. Nazwa antybiotyku BIORACEF.
  • julkadelta 2017.09.14 [17:19]
    Mieczysław - niestety przytoczone przez Ciebie badanie też nie jest nieomylne smutas.gif , ale najlepsze z dostępnych obecnie usmiech.gif
  • Jeżeli ktoś chce zaspokoić swoją ciekawość na temat Boreliozy to podaję link do obszernego i przystępnego opracowania Stowarzyszenia Chorych na Boreliozę.
    http://www.borelioza.org/dokumenty/faq.pdf
    jaka stopka
  • wiolaw_74 2017.09.15 [12:44]
    Kochani i ja musze się odezwac w sprawie boleriozy To ze nas ugryzie kleszcz to nie koniecznie musi być bolerioza , może być czysto. Ale jest wiele chorób odkleszczowych min. babeszjoza itp .
    Badania tylko prywatnie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...