Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciągłe anginy u dziecka. Dobry laryngolog.

Polecane posty

Gość gość

Moje dziecko ma już czwartą anginę w tym roku. Szukam naprawdę dobrego laryngologa w Warszawie. Nie wiem co dalej robić, dziecko nie może bez przerwy być na antybiotykach! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przechodziłem przez to. Ostatnie dwa lata mój syn chorował na anginy, później szkarlatyny a na końcu w gardle angina a na szyi powiekszone węzły chłonne. Wylądowaliśmy w szpitalu i wtedy zdesperowana zaczęłam się za niego modlić. I szukałam w Internecie informacji jakiejkolwiek. Tak trafiłam na stronę akademia witalności. Kupiłam witaminę C i zaraz po wyjściu ze szpitala zaczęłam podawać trzy razy dziennie łyżeczka witaminy na szklankę wody i miód do smaku. Dodatkowo syrop thonsilan (poszły chyba dwie duże butelki) i czosnek w tabletkach np allitol albo z firmy Natural taki z Wit D...akurat co było w aptece. Efekt...od lutego żadnego antybiotyki, raz tylko w sierpniu mial wirusowke. Te suplementy podawałam od lutego do końca roku szkolnego. Ta witaminę C po jakimś czasie zmniejszyłam do jednej dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby dziecko nie chciało takiej kwaśnej Wit. C to pół łyżeczki też jest ok. Ważne zeby pił przez słomkę i płukał buzie albo lyka czystej wody po witaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny laryngolog - dr. Wojciech Kukwa. Polecam, ma fantastyczne podejście do dzieci! No i najpierw przeprowadza badania a dopiero później stawia diagnozę, niestety bardzo często u lekarzy z NFZ bywa odwrotnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwe że konieczne jest wycięcie migdałków. Mojej córce pomogło i od wielu lat nie ma już anginy. Leczyłam ją dr Gronkiewicz w Mille Medica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×