Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sonia2929

Ciąglę się pocę..... :(

Polecane posty

Gość sonia2929

Juz nawet nie chce mi się wychodzić z domu poradźcie coś , żadne kosmetyki nie działają, nie jestem otyła a wręcz szczupła, nie mam stresującego życia ale ten problem utrudnia mi normalne funkcjonowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badałaś tarczyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia2929
Miałam robione podstawowe badania , wyniki są ok. Własnie wyczytałam w necie że na nadpotliwość pomaga picie szałwi, spróbuję ale coś mi się wydaje że herbatka nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie, że może pomóc. jedną z przyczyn pocenia może być w organizmie niedobór jakiegoś minerału. to raczej tabletki nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bloker ziaja z biedornki dziala w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniały jest electroantyperspirant,używam wyniki super,zapraszam na electroantyperspirant.pl,warto zatrzymuje pocenie praktycznie na całym ciele u mnie chodziło szczególnie o ręce,pachy i plecy super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasasia
Moja znajoma miała taki problem i poddała się specjalnemu zabiegowi Miradry , teraz już się nie poci, powiem szczerze , że czuć różnicę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece to jedynie naciągacze a nie pomagacze. Idz albo do lekarza albo zdaj się na swoją intuicję i wypróbuj czegoś naturalnego. Jak nie jedno to drugie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece dostępny jest Etiaxil lub Antidral. Jeśli takie preparaty na nadpotliwość nie dadzą zadowalających efektów, można zastosować zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Polega on na wstrzyknięciu w problematyczne miejsca botoksu i zahamowaniu nadmiernego wydzielania potu. Zabieg utrzymuje się do około roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam antidral w kulce kosztuje coś ponad 20 zł ale mi starcza na ponad rok a opłaca się problem znika ja go stosuje po kąpili zawsze na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia2929
Nie piszcie o aptece i lekach bo takie rzeczy na mój problem nie działają , Secret Lady - tak samo jak na grypę są leki w aptece... to nie znaczy że działają, w moim przypadku to szkoda pieniędzy. Tak jak ktos juz pisał zastanawiałam się na zastrzykami z toksyny botulinowej ale trochę mnie to przeraża , że coś się wstrzykuje w organizm, za to zaciekawił mnie ten zabieg Miradry - czy twoja koleżanka jest w 100% zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsamasasia
Myślę że jest bardzo zadowolona bo tak jak pisałam problem zniknął, nie poci się już, więc chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroliNa5612
Świetne efekty i to natychmiastowe robi botoks, tyle, że to trochę kosztuje. Ale za to masz na pół roku spokój. Ja zrobiłam sobie pod pachami, często mam spotkania z klientami i nie mogłam sobie poradzić na zapaszek spod pachy. A do poczytania o samym zabiegu jest tutaj: http://potocki-pelka.pl/nadpotliwosc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×