Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katarzyna22

ciagly bol zoladka

Polecane posty

Witam. Praktycznie codziennie najgorzej wieczorem boli mnie żołądek nawet przy oddychaniu. Byłam dwa razy na USG nic nie pokazuje. Co to może byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie bolał żołądek, zalecono zrobić gastroskopię i wyszło zapelenie żołądka, poczytaj na forum - zapalenie błony śluzowej żołądka i refluks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z glodu, z nerwow, niodpowiednie odzywianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Charakterystyczne dla bólu związanego z chorobą wrzodową jest ich nasilanie się w nocy. Czasami towarzyszą mu nudności bądź wymioty. Zgłoś się do lekarza, gastroskopie zrób, dobre są zastrzyki regenerujące błonę śluzową przewodu pokarmowego,może świadczyć o stanie zapalnym błony śluzowej żołądka oraz o niewydolności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Może pomóc np..... popijanie płatków owsianych herbatą ,gęsty kisiel z mąki ziemniaczanej ,płatki migdałów ,dziurawiec ,piołun...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyziak
Dancia , a mogłabyś podac nazwę tych zastrzyków. Propozycja lekarzy to IPP doustne, z zastrzykami się nie spotkałam,a przynajmniej z propozycja taką, że można leczyc zastrzykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to napewno będzie na tle nerwowym, pośpiech stres, nieregularne odżywianie, naprawdę powinnaś przeanalizować co jesz, może odwiedź sklep z ziołami i kup sobie jakąś mieszankę na żołądek i popijaj ją do posiłków lub wieczorem przed spaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie z jedzeniem kiepsko jest nie mam za bardzo kiedy mam bardzo placzliwego niemowlaka i do tego duuuzo nerwów i stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie z jedzeniem kiepsko jest nie mam za bardzo kiedy mam bardzo placzliwego niemowlaka i do tego duuuzo nerwów i stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz mieć ból żołądka wywołany stresem, jak również wywołany nerwicą narządową, może być zapalenie, bóli ciebie żołądek a możesz mieć zapalenie trzustki, chorobę wrzodową, jest dużo objawów różnych i różnych chorób powinnaś porobić badania, poczytaj sobie na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnieOd jakiegoś czasu odczuwam bóle żoładka. I nie wiem czym jest to spowodowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prixe
Kilka informacji o tym jak załagodzić bóle żołądka jest opisanych tutaj: http://www.redaktorbezczelna.pl/2017/08/jak-agodzic-bole-zoadka.html Poczytaj sobie. Zwykle jest to odpowiednia dieta , zrezygnowanie z alkoholu oraz innych środków,które mogą drażnić żołądek i jelito. Ewentualnie jakiś środek rozluźniający taki jak nospa. W perspektywie czasu proponowałabym jednak wybrać się do lekarza, aby ten rozpoznał z jakiego powodu boli Cię żoładek. Może trzeba będzie zrobić gastroskopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy przewlekłym bólu żołądka lepiej nie czekać i jak najszybciej wykonać badanie gastroskopii. Jeżeli mieszkacie w okolicach Wrocławia to polecam wam jak najszybciej zgłosić się do www.skopia.pl Tam wykonują badania tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×