Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża a psychika czuję się jak worek treningowy

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam problem. Długo staralismy się z mężem o dziecko. W końcu się udało. Niestety mąż musiał wyjechać na 4 miesiące. Jest to dla mnie trudna sytuacja tym bardziej że mam lęki o dziecko i pojawiły się komplikacje zdrowotne. Mąż wraca późno z pracy i rozmawiamy przez skype średnio 15 minut dziennie. Siedziałam sama w 4 ścianach ( lekarz kazał mi leżeć i wypoczywać) wolałabym chodzić do pracy... Ale nie mogę. Postanowiłam się więc przenieść na chwilę do rodziny ( głównie to zakupy były problemem). Trochę żałuje. Przez ten czas zdążyłam się nasłuchać, że " kiedyś w ciąży nikt nie leżał " albo " ja w ciąży pracowałam do ostatniego dnia ", " ale Ci dobrze masz wakacje a ja muszę pracować ", " nie użalaj się nad sobą ", " ja byłam w ciąży zagrożonej a skakałam jak kozica po schodach " czy " w ciąży to wszystkie teraz umierające ". Jest mi przykro, gdyż ciąża ciąży nie równa, długo leczyłam się z problemów ginekologicznych i nie będę podważać decyzji lekarza skoro dzieje się nie tak jak powinno i jest ryzyko poronienia. Ja swój rozum mam i bardziej zależy mi na dziecku niż na pracy. Szkoda tylko że inni tego nie rozumieją. Sytuacja jest dla mnie ciężka psychicznie, źle znoszę rozłąkę z mężem... Najbardziej męczy mnie podejscie rodziny, że skoro siedzę w domu to nie mam zmartwień i można mi dowalić trochę swoich problemów. Więc codziennie tylko wysłuchuje kto z czym w pracy sobie nie radzi, kogo jaki polityk wkurzył, jaki głupi klient dziś przyszedł. Czuje się przytłoczona psychicznie. Nie wiem jak sobie radzić! Rodzina powinna być oparciem a jest ciężarem. Nie wiem jak wybrnąć z tego wszystkiego, skoro nawet nie mogę pójść zrobić sobie zakupów tylko mam leżeć... Ratunku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnego masz męża że cię w ciąży zostawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami niestety nie ma wyboru do garnka też trzeba coś włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×