Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzena**.

Co jeść żeby podnieść hemoglobinę ?

Polecane posty

Gość Marzena**.

Mam niską hemoglobinę,co powinnam jeść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watróbke :) poza tym zielone warzywa: sałata, brokuły, szpinak, fasola szparagowa, warzywa straczkowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena**.
Dzięki za wpisy :-) Jeszcze jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowanaaa
Wątróbkę i melasę trzcinową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprotka,a
krwiste mięso i wszystko co zielone. Ja mam straszną anemię i najszybciej podbiłam sobie żelazo żelazem an receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena**.
No właśnie za wątróbką nie przepadam w ogóle ;/. Ogólnie mięso jadam od święta. Jeśli chodzi o żelazo w tabletkach to już ostateczność najpierw chcę spróbować dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena**.
No właśnie za wątróbką nie przepadam w ogóle ;/. Ogólnie mięso jadam od święta. Jeśli chodzi o żelazo w tabletkach to już ostateczność najpierw chcę spróbować dietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena**.
Dwa identyczne wpisy coś mi kafe szwankuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla autorki topiku
Mój znajomy usunął anemię u córki a u siebie nadciśnienie tętnicze krwi dzięki samej terapii Gersona. Masz tu kilka punktów do realizacji, niezbędnych dla przyspieszenia zdrowienia. Notabene, nie ma leków/sposobów cud na zdrowie, sukces życiowy zatem jedyną radą, to realizacja 5. punktów : 1.prawidłowe odżywianie, postudiuj dokładnie t. „Chudnij bez wyrzeczeń, „Zasady dietetyczne, W walce z chorobą i w profilaktyce należy wzmocnić organizm prawidłowym odżywianiem - najlepiej dietą surową warzywno-owocową http://www.wellness.pijnazdrowie.pl/artykuly/jedzenie_ma_znaczenie/ 2.wysiłek fizyczny-rekreacyjny na poziomie potu i sauna sucha raz/tydz. To i wiele innych wiadomości znajdziesz pod linkiem: WWW.vademecum.zdrowia.prv.pl 3.higiena w pełnym tego słowa znaczeniu 4.pozytywne nastawienie psychiczne, w tym trening autogenny wg Mironskiego, szczegółowo postudiuj temat z www pn.STRES 5. systematyczne oczyszczanie organizmu z toksyn, tu masz linki do filmów http://www.gerson.yoyo.pl/film.html http://www.youtube.com/watch?v=YsT6qNk8_qQ&fe ature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla autorki topiku
zapomniałem dodać, że po 3. miesiącach!!! Ty, po 3. miesiącach odpisz jak poszło u Ciebie z tą hemoglobiną.🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie przepadam za wątróbką... ale nie ma co się oszukiwać, zawiera ona najwięcej witamin i mikro -, makroelementów, a już w szczególności żelaza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cholera noo
też mam anemie i sama muszę się zmuszać do czestszego jedzenia miesa i wedlin bo do tej pory to nie przepadalam i jadalam "od święta". Słyszałam zeby jeść buraczki czerwone, pic z nich sok, no watrobke, ale tez nienawidze, w salacie zielonej tez jest chyba sporo zelaza, ogolnie to ja biore jeszcze zelazo w tabletkach ascofer, jestem po drugim opakowaniu i mysle, ze moze jeszcze jedno i pojde na badania sprawdzic czy cos sie poprawilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena**.
Co do wątróbki i mięs to myślicie,że one naprawdę są takie zdrowe ? Tyle szczepionek i antybiotyków co one dostają ? I karmione są nie wiadomo jakimi paszami ? To właśnie mnie obrzydza w mięsie. Coraz częściej zdarza mi się kupić mięso ( świeże bez wątpienia) ale o takim dziwnym posmaku. A kurczaki to już w ogóle :( same hormony i antybiotyki małym dziewczynkom piersi po nich rosną. Pediatrzy już nawet odradzają wszystko co drobiowe dzieciom. No to rozpisałam się dlaczego jem mało mięska. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESTETY NIEDOBÓR ŻELAZA
nie da się najczęściej zniwelować samą dietą :/ aha - żelazo wchłania sie lepiej w towarzystwie witaminy C ttp://portalwiedzy.onet.pl/92667,,,,zelazo,haslo.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwkoooo
NIESTETY NIEDOBÓR ŻELAZA nie da się najczęściej zniwelować samą dietą :/ aha - żelazo wchłania sie lepiej w towarzystwie witaminy C ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? To co, wg Ciebie należy faszerować się sztuczną wit. C, żeby lepiej przyswoić żelazo? Przecież soki owocowo-warzywne zwierają naturalną wit. C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×