Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123Oleńka456

co jest ze mną? nerwica, kręgosłup?

Polecane posty

Gość 123Oleńka456

witam, boli mnie strasznie kręgosłup szyjny od roku, przy obracaniu głowy, przy pochylaniu. jak naciskam sobie kark, szyję i bark to czuję jak bolą mnie tam te kości. oprócz bólu mam też zawroty głowy, jestem cały czas zmęczona, nie do życia w ogóle, czuje jakby świat wirował :( mam też nawracające zapalenie ucha, w ciągu roku mam już 4 raz :( istnieje też podejrzenie, że mam nerwice, po złych przejściach parę lat temu, ale u psychologa jeszcze nie byłam. czy to zwykłe przeciążenie czy rzeczywiście nerwica daje takie objawy neurologiczne? martwię się bardzo o kręgosłup, wręcz panikuje już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie swiruj, masz odpowiedz pod poprzednim watkiem. Z uchem idz do laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałem podobnie, nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba najlepiej byłoby, gdybyś zgłosiła się do jakiegoś neurologa. Na własną rękę możesz tylko sobie zaszkodzić. Na ulicy Widok 10 w Warszawie przyjmuj***ardzo dobry specjalista neurolog Dr Piotr Ślifirczyk, który zajmuje się między innymi leczeniem nerwic. Myślę, że powinien Ci pomóc. Na https://warszawaneurolog.pl/ masz wszystkie dane kontaktowe do Jego gabinetu. Możesz tam sobie również w razie potrzeby wykonać USG tętnic szyjnych i kręgowych . Ale najlepiej posłuchać zaleceń lekarza, on zleci badania, które powinny wyjaśnić Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarczycę sprawdź i test na boreliozę zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzyki sprawdź i test na ojcostwo zrób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Oleńka456
tarczyca ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to znaczy, że tarczyca ok? Kiedy robiłas badania i jakie wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź czy nie masz rumieńca po kleszczu, szczególnie na wadzinie i w pachwinach. Może też masz kaszaki na jajcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Oleńka456
W zeszłym roku miałam w kwietniu i później w październiku i w normach miałam wyniki, w tym roku krew (badania ogólne) ostatnio w czerwcu i też ok, wszystko w normach. Od paru dni zaczęło mnie boleć na środku. Szyja i dół też, ale nie czuje tak mocno a środek za to. Już myślałam że to nerki może? Albo znów sobie zaczynam przypisywać choroby :/ Odcinek lędźwiowy po zdjęciu rtg lekka lordoza i przeciążenie. Uszy już wyjaśnione, okazało się że miałam stan zapalny dość mocny i niestety grzybek już się zaczął robić :/ Mam krople i już jest ok. Boję się czy to coś poważnego te plecy ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normy laboratoryjne są zawyżone jesli chodzi o TSH Sprawdź jakie miałaś TSH i napisz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Oleńka456
TSH 2.85 mlU/l (0,27-4,2), FT4 15,93pmol/l (12-22)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a test na boreliozę robiłaś ? miałaś kiedy kleszcza wbitego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Oleńka456
miałam kleszcza kiedyś, dawno, ok 15 lat temu. dziś odebrałam rtg, na lędźwiowy wyszło że lekka lordoza i bez zmian reszta a na szyjny zniesienie lordozy, ustawienie kyfotyczne, reszta prawidłowa. mam się bać??:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ortopeda Ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Oleńka456
chciałabym też dodać, że boli mnie czasem noga lewa, pośladek i w lewym udzie czuje taki ból w jednym miejscu przy dotyku, taki jakby kłujący, mrowiejący, sama nie wiem jak to określić . kuźwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rehabilitacja, masaże itd., a poza tym psycholog!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oleńka , zrób Western Blot w kierunku boreliozy , miałaś kleszcza więc nie wykluczone że to borelioza pokleszczowa. U mnie ujawniła się po 20 latach od ugryzienia . W razie czego zasugeruj lekarzowi takie podejrzenie . Poczytaj tutaj : http://www.borelioza.org/dokumenty/faq.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Oleńka456
byłam u rodzinnego wczoraj to dali mi tabletki na grzybicę, ponieważ parę razy w tym roku już miałam grzybek tam w miejscu intymnym oraz w uszach :/ poza tym często i gęsto zażywałam antybiotyki, które niby w jakiś sposób mogły się przyczynić do zagrzybienia oraz moje złe samopoczucie może dawać znak że to właśnie to :( ciągłe spanie (kładę się o 23:00 a wstaje o 11 i to jeszcze z problemami) zajadanie się słodyczami (tu akurat prawda, jem jak głupia od roku), ogólne rozbicie od dłuższego czasu. ale no nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki na grzybicę ok ale przy tym MUSISZ ściśle stosować dietę przeciwgrzybiczą bo inaczej wciąż grzyby będą wracały. Twoje dolegliwości mogą być spowodowane grzybem po antybiotykach ale i boreliozą jak już powyżej napisałam więc dobrze byłby to sprawdzić. Co do grzybicy , dieta przede wszystkim bo grzybica zaczyna się w przewodzie pokarmowym , do tego probiotyki , kiszonki typu kiszona kapusta , ogórki . I równoczesne leczenie partnera . A te antybiotyki to z jakiego powodu brałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123Oleńka456
przede wszystkim na uszy, bo głupia zamiast iść od razu do laryngologa to tylko po rodzinnym latałam, później po usuwaniu zęba, potem znów na uszy, w międzyczasie zdążyłam być chora, tzn. gardło, katar, zatoki i tu też antybiotyk, bo nic mi nie pomagało. ogólnie od około 10lat nieźle się najadłam tych świństw, bo wiecznie mi coś było! chcę też dodać, że grzybki "zaatakowały" również dół, tzn. miejsce intymne w tym roku już trzy razy :/ cóż mi kurde jest? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staska8812
Dla mnie najlepsi specjaliści są w Psychomedic. Warto się tam udać, jeśli mamy problemy z kręgosłupem. Są bardzo kompetentni lekarze. Tutaj https://psychomedic.pl/neurolog-warszawa jest ich strona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×