Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arturr

Co kupić dziewczynie na urodziny. pomysły wyczerpane

Polecane posty

Gość Arturr

Witam:) Potrzebuje waszej porady panie:) A moim problemem jest to że nie wiem co kupić mojej dziewczynie na urodziny. Jesteśmy razem już 3 lata i czasem mam wrażenie że wszystkie pomysły mi się wyczerpały. A nie chce się powtarzać:) Może napisze co już było:) Misie były, małe i duże. Płyta odpada bo nie ma ulubionego zespołu ani gatunku muzyki. Bielizna jest:) Perfumy też. Ramka ze zdjęciem już była. Kolacje też a kino to prawie codzienność. Książki też już ma które chciała Nawet nagrane piosenki zaśpiewane przeze mnie. Wiersze też Telefon Mp4 Bransoletka kolczyki łańcuszek wisiorek pierścionek wycieczek tyle że już nie ma blisko ładnych miejsc aby pojechać poduszka ze zdjęciem prezent zrobiony przeze mnie z drewna rysunki (choć nie potrafię rysować :d ) No i już naprawdę nie wiem co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupon na popołudnie piękna
w jakimś salonie spa. Ja bym była zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna8282
No spora ta lista. Zafunduj jej skok na bungie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulana
hehe niezle to moze tort urodzinowy upiecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadatliwa..
Zorganizuj wolną chatę i ściągnij jakąś romantyczną muzykę , kup wino ugotuj ( jeśli nie umiesz to zamów) jakieś dobre danie :) Wybierz się z nią na zakupy na pewno bedzie jakaś rzeczy na której widok będą jej oczy błyszczeć a nie będzie ją na to stać :) jak ktoś pisał wizyta w spa to wymarzony prezent chyba każdej kobiety :) A może komplet ładnej gustownej , zrobionej z dobrego materiału pościeli :) kładąc się spać będzie myśleć tylko o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziamadziamadzia
spa albo bon do kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadatliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturr
Gadatliwa.. Zorganizuj wolną chatę i ściągnij jakąś romantyczną muzykę , kup wino ugotuj ( jeśli nie umiesz to zamów) jakieś dobre danie To było dość nie dawno :) Wybierz się z nią na zakupy na pewno bedzie jakaś rzeczy na której widok będą jej oczy błyszczeć a nie będzie ją na to stać To już jest jako dodatek :) jak ktoś pisał wizyta w spa to wymarzony prezent chyba każdej kobiety Tez było kilka razy. jeszcze sobie pomyśli że czegoś jej brakuje jak bd jej co chwile sponsorował spa lub kosmetyczkę :) A może komplet ładnej gustownej , zrobionej z dobrego materiału pościeli kładąc się spać będzie myśleć tylko o Tobie To niestety odpada:( A może coś nie koniecznie materialnego ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghgffd
z materialnych dobrym pomyslem sa wszelkiej masci karnety a czym ona sie w ogole interesuje? jesli pracuje mozesz zamowic ze kurier przyniesie jej duzy bukiet do pracy z liscikiem-kolezanka tak dostala i byla bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heihei
Wydaje mi się,że naprawdę mile widzianym prezentem jest komplet stylowej bielizny! Chyba każda kobieta ciesz się jak dostaje coś takiego:) Oczywiście blamażem jest kiedy wybrana bielizna okazuje się być za duża ...( to oznacza.że chlopak myślał, że dziewczyna jest większa) fajne komplety ma nipplex, cena też spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturr
niestety moja dziewczyna ma już dziecko i jakieś tam dildo czy pościel odpadają. Ale z tą edukacją to pomyślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje jej kupić substraty do produkcji lekarstwa na raka:classic_cool:.Kwas l askorbinowy i węglan albo wodorowęglan potasowy:classic_cool:.Na gram tego kwasku powinno sie brać około pół grama węglanu i trochę wiecej wodorowęglanu potasowego:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewiii
szlafrok i jakąś seksi bieliznę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajaaajuuu
ładne perfumy np lady million

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jennifer Bonnell
A może pomyśl o niej, o jej zainteresowaniach? nie można generalizować, co chciałaby dostać wyłącznie na podstawie bycia kobietą. ;) Jakie ma hobby? Co lubi? Przykładowo ja ucieszyłabym się z nowych czapsów lub toczka, jakichś ciekawych skał do terrarium, jazzowych lub rockowych płyt winylowych. Dostaję notorycznie perfumy/biżuterię. Raz zapytałam, dlaczego? Bo praktycznie nie noszę biżuterii, a doskonale wie mój facet, jakie jest moje hobby, co lubię, podpowiadam mu wprost np. rozpruły mi się czapsy, ale jest mi szkoda pieniędzy na nowe. Dostałam odpowiedź, że podobno każda kobieta cieszy się z biżuterii. Autorze - zainteresuj się tym, co lubi Twoja dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ktos wyciaga tematy z przed roku zeby cos swojego zareklamowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynnkaa
Biżuteria zawsze w modzie i o ile znajdziemy ciekawy skle z takimi drobiazgami to może być oryginalnie :) na stronie http://www.jubilea.pl/ jest dużo fajnych kolczyków z kamieni szlachetnych, np. mi w oko wpadły ostatnio takie z błękitnym kryształem Swarovskiego Disco Blue się nazywają :) są w niezłej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela55
A może kup jej wizytę w SPA? Wiesz, jakieś masaże relaksacyjne. Mnie mąż zabrał tutaj http://masaz-spa-warszawa.pl/pl/oferta/masaze.html Zrobił mi prezent na urodziny. ja osobiście byłam zachwycona że nie dostałam kolejnej pierdoły tylko coś wyjątkowego, co sprawiło mi przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikodo
Ja widziałam ostatnio mnóstwo świetnych zawieszek do bransoletek tzw. charms na http://www.colya.pl Dziewczyny uwielbiają takie rzeczy i przy różnych okazjach można wybierać rożne wzory i modele. Nie trzeba za każdym razem wymyślać innego prezentu - można po prostu kupić kolejną zawieszkę do kolekcji. To się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxJunexx
Jejciu, tyle prezentów :D niesamowite. Ja chciałabym dostac od mojego chłopaka wielkiego misia i bukiet róż, to takie marzenie :D ale zawsze cieszę się z tego co od niego dostaje, małe bukieciki są szczególnie urocze :) Nie wiem co Ci poradzić kolego, może jakies zaskoczenie, np. wizyta w domu starchów jesli dziewczyna lubi takie klimaty, albo dzień wrażeń tzn. odwiedzicie parę miejsc, a wieczorem przy kolacji dasz jej bransoletke z takimi zawieszkami symbolizjacymi to co przezyliscie tego dnia i serduszko :) tak nawiasem to akurat motyw z filmu, ale utkwił mi w pamięci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja dziewczyna jest fanką dbania o włosy. Więc postanowiłem zainwestować w coś z czego będzie zadowolona. Kupiłem jej ulubione odżywki do włosów i do tego podgrzewany turban. Była bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj sobie e-fun24.pl masz tam mnóstwo pomysłów na prezent. może jakaś bielizna nocna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adena
Ja bym była zadowolona gdyby mój chłopak kupił mi jakieś perfumy np. Coco Chanel :) Póki co to sama sobie je kupuję na vip-republic.pl. Mają niskie ceny, także panowie warto zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku dostałam od męża na urodziny bon na masaż gorącą czekoladą, najcudowniejszy prezent od wielu lat jaki dostałam! Kupił go w piwnicy urody na bytomskiej PrettyPretty za jedyne 89zł, teraz wiem że salon ten ma w swojej ofercie również inne masaże i zabiegi (mój mąż też już wie ;) Możesz zerknąć, może coś Cię zainspiruje: http://prettypretty.pl a na fb mają czasem promocje https://m.facebook.com/piwnicaurodyprettypretty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakupiłem w tym roku dziewczynie włosy clip in. Prezent na pewno innowacyjny i wyjatkowy....i co najwazniejsze nie oklepany...podaje link do stronki http://www.clipinwlosy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestem dziewczyna i zadowolona bym była z bransoletki, breloczka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×