Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pobudzona

co lepsze na pobudzenie - guarana czy zen-szen???

Polecane posty

Gość pobudzona

jak wyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudzona
poprosze o jakis odzew bo zaraz ide na zakupy i nie wiem co kupic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcesz szybkiego pobudzenia to zdecydowanie guarana (ona dziala troche jak kawa) -- ale jeśli chcesz polepszyć swoją witalność ogólnie to żen-szen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudzona
witalnosc - ale w jakim sensie? tzn zen-szen dziala dopiero po jakims czasie stosowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudzona
ale czy zen-szen nie jest zdrowszy? bo nie zawiera kofeiny? chodzi mi o wzrost mojej energii zyciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudzona
i jak np zamierzam dlugo siedziec przed ksiazkami, do czego potrzebuje duzej dawki energii i koncentracji, zero znuzenia, to co jest lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudzona
no wlasnie, slyszalam ze guarana dziala jak ziolo:P moja kumpela ja bierze, i czuje sie wlasnie jak nacpana, "cala chodzi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudzona
jem musi codziennie na sniadanie i pije duzo wody, ale to i tak nie zwieksza mojej energii zyciowej. potrzebuje czegos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudzona
jem musli codziennie na sniadanie i pije duzo wody, ale to i tak nie zwieksza mojej energii zyciowej. potrzebuje czegos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudzona
a zen-szen w tabletkach musujacych di rozpuszczania jest dobry? bral ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyniczka ma rację rzeńszeń działa wolniej, ale na dłuższą metę skuteczniej jeśli czujesz się mocno zmęczona to możesz kupić bodymax albo inny zestaw witamin z żen-szeniem no i właściwa dieta dla mózgu: orzechy, oleje, mięsko chude, musli a przed nauką możesz sobie zaserwować kilka kostek gorzkiej czekolady z bakaliami guarana jest dobra jako szybki wspomagacz -- jak na przykład musisz siedzieć do późna a padasz na ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudzona
ale to nie zmienia faktu, ze caly rok trzeba pic duzo wody. latem wiecej, zima mniej. ale duzo. ale jak np przed nauka wezme zen-szen to jak bardzo mi pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ten żeń-szeń? Guaranę na pewno też możesz "przetestować" na sobie. Mnie dawała kopa, ale nie mogłam się po niej normalnie skoncentrować na niczym. Acha no i możesz też spróbować herbaty Yerba-mate, czy jak to się pisze - podobno świetnie działa i przy tym jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobudzona
ok dzieki wielkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze gorsza
chcialabym zastosowac guarane bo w pracy nie moge sie skoncentrowac ale czytalam tez ze zen szen jest dobry teraz nie wiem co kupic moze oba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgorz999
guarana jest w tabletkach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze gorsza
prawdopodobnie tak:] ja tam nie wiem co pomaga bo dotychczas pilam kawe a zamiast mnie obudzic usypiala tego nie cierpie cos co innej osobie pomaga mnie musi szkodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze gorsza
w aptece o ile dobrze slyszalam :] chcialabym sie upewnic czy to naprawde pomaga? nie umiem sie na niczym skoncentrowac czasem brakuje mi sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLYSZALAM , ZE yERBA MAE TEZ DZIALA POBUDZAJACO:) LEPIEJ OD KAWY!!;) przepraszam za capsa-nie chce mi sie drugi raz pisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze gorsza
sama nie wiem jest wiele takich rzeczy pobudzajacych nie moge sie zdecydowac a mam zamiar jutro kupic ktoras z nich na pierwszym miejscu stawiam guarane podobno jest najlepsza ale czy mi pomoze nawet kawa mnie oslabia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze gorsza
a ty stosujesz cos ta\kiego dzieki czemu jestes na silach? i w peln i skoncentrowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej wiecej ile kosztuje Yerba mate i czy jest dostepna np. w tesco itp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×