Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pianka.

co myślicie o szamponach ziaja???

Polecane posty

Gość pianka.

Napiszcie proszę jakie miałyście doświadczenie z szaponami firmy ziaja:). Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pianka.
a jakiego tonku używałaś?? Ja mam teraz ogórkowy i mojej miesznaej cerze dobrze służy:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllaaaa
nie pamietam ,wiem ,ze był w zielonej butelce uzyłam go raz i mialam małe krostki potem go wypieprzyłam i znowu mam piekno cere:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szamponu wprawdzie nie miałam, ale mam odżywkę do włosów farbowanych z olejem rycynowym i jest całkiem OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko zaji
jest do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już gdzieś pisałam o szamponach Ziaja, kupiłam przypadkiem i w biegu szampon Plantica z proteinami ryżowymi, i naprawdę miło się zaskoczyłam :) potem spróbowałam też tego z Jojoba, mają ładny przyjemny zapach, i co najważniejsze dla mnie nie plączą włosów i nie mam żadnych problemów z ich rozczesaniem :) i są ładnie wygładzone Joannę też polecam moja fryzjerka doradziła mi, żeby jak najczęściej używać szamponów najmniej nafaszerowanych chemią, więc te polskie używam na zmianę z innymi \"cud-szamponami\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbowany lisek
mi też przypdkowo wpadł w ręce szampon Ziaja z czarną rzepą i naprawdę przyjemnie się zaskoczyłam,bo o ile nie przeadam za tą firmą to szamon jest całkiem przyzwoity.Ładnie pachnie(jak na rzepę), świetnie sie pieni(to jest dla mnie mega ważne przy szamponach), no i włosy są po nim naprawde ok.Chyba sie skuszę na inne,zwłaszcza że cena też jest niska-jakieś 4 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie pare dni temu kupilam szampon i odzywke ziaji z proteinami ryzowymi. uzylam go dopiero raz i powiem ci szczerze, ze nie jest taki najgorszy!! jak dla mnie ma troszke za zadka konsystencje i malo intensywny zapach ale faktycznie nie placze wlosow i dobrze sie splukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzywałam...
szampon ziaji do włosów normalnych z kiełkami przenicy nie był rewelacyjny mało sie pienił był taki sobie a moja babcia po jednym uzyciu stwierdziła ze beznadziejny...i juz wiecej nie uzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrrrgerrritka
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szamponów jeszcze nie próbowałam, ale mam wiele kosmetyków z Ziaji, z których jestem jak najbardziej zadowolona, więc myślę, że na te do włosów też kiedyś przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam raz i więcej tego nie zrobię. Wybrałam normalny szampon z tej firmy do włosów suchych i sczególnie go odradzam. Swędziała mnie po nim głowa i zrobiło mi sie uczulenie w okolicach szyi. Strasznie nie miłe doświadczenie. Dodatkowo włosy są brzydkie,bez blasku i jeszcze bardziej sie przesuszają - nie polecam !!!lepiej wydać trochę wiecej kasy na mythic Oli z loreal ! Włosy po nim są przepiękne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem jak z szamponami ale wlasnie dostalam uczulenia na szyji po odzywce w spreju, wiec ja niestety podziekuje tym kosmetykom a szkoda bo slyszalam ze sa bardzo dobre. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dostałaś uczulenia to spróbuj szamponu Biokap. Świetnie działa, włosy znowu lśnią i są puszyste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używam tylko szamponów Ziaja. Zamawiam na stronie Apteki pod Smokiem, bo szybko realizują zamówienia i mają niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie ziaja ma bardzo fajny sklad w swoich kosmetykach i zwykle opis na opakowaniu zgadza sie z dzialaniem danego produktu aczkolwiek z ich szamponami nie mialam stycznosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od bardzo mądrej kosmetyczki usłyszałam, ze w ziaji to praktycznie nie ma nic... wiec co miałoby uczulać :) kosmetyki tanie, o mało naturalnym składzie, w skladzie żadnych super substancji wiec działać jakoś szczególnie nie bedą, ale tez zaszkodzić nie powinny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie bardzo mądra kosmetyczka. Ciekawe czy czytać umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślmy
witajcie, ja skusilam się na szampon ze słonecznikiem do własów farbowanych - własy moje są niestety suche, wypadają, dostałam uczulenia na szyji i na głowie we włosach pojawiły się rany, które drapałam. ja niestety muszę odmówić szamponom Ziaji, ale mleczko do ciała (seria pomaranczowa, oliwkowa) i masło do ciała w słoiczku na lato bardzo polecam. ratują skórę po ostrym słońcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×