Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
adelllll

co na oparzenia???

Polecane posty

Słuchajcie mam problem związany z oparzeniami, doradźcie mi jakich środków używacie na oparzenia, co u Was poskutkowało i uśmierzyło ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira85
oxycort najlepiej w spreju jest najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie pędzę do apteki zapytać o ten Curosin, bo to co za nim przemawia to żelowa konsystencja, która mam nadzieję utrzyma się na ranie, a nie spłynie i nie da efektu ukojenia, mam nadzieje że nie kosztuje majątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppo
Dziewczyny to jest ten żel i nazywa się Curiosin http://www.curiosin.pl Chyba pomyliłyście troszeczkę nazwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście "wygooglowałam" nazwę i masz racje ten żel to curiosin :) wkradł się mały chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie najważniejsze, że dobra nazwa się znalazła, teraz będzie wiadomo o co pytać w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwwaewa
I tak wiadomo o co chodzi, bo podałam ta nazwę w aptece i Pani farmaceutka mi podała właśnie Curiosin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serennaa
Nie wiem czy wiecie, ale on nie tylko na oparzenia jest stosowany, moja ciotka wyleczyła nim głęboką ranę po owrzodzeniach żylnych podudzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie, przecież owrzodzenia żylne to poważna choroba wynikająca z przewlekłej niewydolności żylnej, mogąca prowadzić nawet do amputacji kończyn! I tak poważną chorobę można wyleczyć żelem curiosine??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medycyna naturalna
na oparzenia skuteczne są preparaty ziołowe, osobiście na oparzenia słoneczne stosuję rescue cream doktora Bacha. Nie uczula mojej skóry, co przy jej wrażliwości jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonazabcia
macie jakieś nowości na oparzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
curiosine nie jest nowym farmaceutykiem, jest dostępny na rynku od kilku lat, więc nie ma tutaj mowy o nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sło_ne_czko
Muszę zaopatrzyć się przed wakacjami w Egipicie w jakiś dobry krem/ balsam na oparzenia słoneczne, co najbardziej polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zammminka
Najlepiej moim zdaniem iśc do apteki i tak zwykle coś doradza. Tam już sa konkretne i dobre środki, kremy własnie na ewentualne oparzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz wziąć na wszelki wypadek curiosin, bo preparat można nawet stosować przy oparzeniach I i II stopnia, kosztuje nie wiele, a na pewno nie zaszkodzi go kupić, poza tym pamiętaj że w Egipcie jest już teraz naprawę ciepło, wiec o poparzenia słoneczne nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serennaa
Poważnie Adellll, tym żelem można wyleczyć większość trudno gojących się ran. Cukrzycy to nawet stopę cukrzycową potrafią nim wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariAloes
Na oparzenia polecam aloes, najlepiej taką galaretkę z aloesu. Na pewno niektóre Wasze babcie to stosowały i wy teraz też możecie. Więcej na temat aloesowego zdrowia na blogu: www.produktyaloesowe.com.pl/aloesowezdrowie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak masz rację stopa cukrzycowa to w dzisiejszych czasach bardzo poważna i dość częsta przypadłość, dotyczy od kilku do kilkunastu procent chorych, a jej leczenie jest czasochłonne i kosztowne, więc nic dziwnego ze poszukuje się alternatywnych sposobów leczenia tej choroby, kupując żel za około 20 zł nasze kieszenie nie ucierpią aż tak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooliwka2
Rozumiem ze na tą przypadłość zapadają tylko cukrzycy ? Mój dziadek ma teraz problemy i chyba własnie to jest to o czym piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllik
Tak cukrzycy, ale niektórzy ludzie nie wiedza ze sa chorzy i niestety to potem ma taie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotna33
Stopa cukrzycowa powstaje przy zaniedbanej cukrzycy, także warto wziąć się zawczasu za swoje zdrowie i sprawdzać czy nie powstają rany na stopach i od razu smarować wspomnianym żelem aby nie doszło do najgorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy pacjent z cukrzycą jest narażony na rozwój stopy cukrzycowej. Objawy stopy cukrzycowej mogą być różne, ale czynnikami ryzyka rozwoju stopy cukrzycowej jest: złe wyrównanie metaboliczne cukrzycy, starszy wiek pacjenta, palenie tytoniu , deformacje stopy. Następstwem braku leczenia stopy cukrzycowej jest w najlepszym przypadku amputacja kończyny i kalectwo a w przypadku rozwoju posocznicy nawet śmierć pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotna33
W sumie tak bo nawet każdy nawet najdrobniejszy uraz może wywołać owrzodzenia, a u chorych z cukrzyca szczególnie łatwo dochodzi do zakażenia owrzodzenia i jest to już sytuacja alarmująca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×