Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Suzy83758

Co na otarte stopy??

Polecane posty

Gość Suzy83758

Obtarły mnie nowe buty i teraz mam szczypiące otarcia na palcach i popękane bąble.Nawet kapcie mnie urażają.Co zrobić żeby nie bolało i jak najszybciej się zagoiło?Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie da , jak załozysz buty naklej na otarcia plastry, w domu plastry odklejaj by sie zasuszyło ładnie.. bez plastrów nie wychodź, 2 dni i powinno byc ok. acha - bąbla przebij sterylną igłą , odsącz płyn z niego przyciskając chusteczke jednorazową - szybciej sie zasuszy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej idź do apteki i poproś o maść TRIBIOTIC - jest rewelacyjna, dośc droga, ale sprzedają również w pojedyńczych saszetkach (1 Tobie starczy, chyba, że dużo masz tych obtarć to weź dwie). Po 3 dniach się zagoi. I nie przebijaj bąbli bo możesz mieć później ślady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo_is
my z koleżankami używamy sztyftu silcatil, ja osobiscie czesto nosze niewygodne szpilki, bo je uwielbiam, wiec jest on moim wybawieniem - smaruje sie nim miejsce, gdzie sie najczesciej obciera w bucie i problem z glowy, nie muszę nosić nieestetycznych plastrów, co się ciągle odklejaja i wystaja z buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×