Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolka Miodowicz

Co na trądzik

Polecane posty

Gość Jolka Miodowicz

Problemem mojej córki jest trądzik.Moim zdaniem nie wygląda ona najgorzej ale to jest tylko moje zdanie.Córka stosuję toniki ,kremy i inny nowinki kosmetyczne.Ale raczej nie przynoszą one rezultatów.Dermatolog proponuje zastrzyki.Według mnie jest to ostateczność .Może ktoś z was doradzi coś innego byle było skuteczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj o wodzie utlenionej w leczniu trądziku, jeśli Cięto nie obrzydza to polecam tez poczytać jakie świetnie efekty przynosi leczenie tradziku uryna. Jednak najwazniejsza jest zmiana diety ! dieta powinna obfitowac w duza ilosc warzyw i owoców na surowo, zmijeszyc ilosc cukru, bialej maki, nabiłau, miesa, wedlin i produktow prztworzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calllllineczka
kama.osowska@gmail.com Mam do polecenia najnowocześniejszy salon w Krakowie, wcześniej chodziłam do Odrodzenia ale go już nie polecam, teraz chodzę do Estiyo Clinique na ulicy Lubicz 22, pani kosmetolog Kamila Osowska jest bardzo miła i mądra, miałam wykonany zabieg SEYO TDA, który jest pierwszym takim użądzeniem w Polsce. Dlatego uważam że warto skożystać i nawet przyjść na takie bezpłatne konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja proponuje kupić jej Zineryt T rano na wieczór epicho żel naprawde skuteczne miałam niedawno do dziś nie mam nic na twarzy ale dbam o nią, niech nie myje twarzy w chliorowanej wodzie przemywa np woda mineralną albo czyms łagodnym ale ogranicza wode z kranu , prponuje rano naparzyć rumianek i przecierac na wieczór zielona herbata, może pomoże, zineryt T mozna stoswać 3 miesiące nie dłużej na oczyszconą twarz po 3 miesiącah mozna przerzucić się na aknemycin, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leokadia G
Ja zastanawiam się nad zakupem tych tabletek www.iqface.pl Tylko nie mogę znaleźć o nich żadnych informacji.Narazie na stronie zapisałam się na newslettera i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka_dobra_rada
polecam zel duac w aptece za 40 zl, ale po tygodniu nie ma sladu po tradziku, jednak jst na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12_gośka
Ja stosuję preparat do miejscowego nakładania. Mam dokładnie ten - www.skracaj.com/4875.html i mi po nim pryszcze szybko znikają. używam go systematycznie, a dodatkowo staram się nie jeść produktów, które mogą nasilać trądzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko byle nie aknenormin i izotek, ja przerabiałam ich niesamowite działanie na sobie i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viscont8
Aknenormin używałam rok temu i tyle skutków ubocznych jak na lek na trądzik to chyba za dużo, leczenie aknenorminem nie było fajne, cały czas czułam się bardzo osłabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezpośrednio na trądzik używam Afronis-płyn/tonik dostępny w aptekach za niewielkie pieniądze. Z początku piecze i można się zrazić ,ja przetrwałam i rzadko mam problemy z cerą.Używa go również mój facet do przemywania zmian na plecach-na twarzy trądziku nie ma,ale za to na plecach jest,zwłaszcza w lato mu dokucza :( polecam nie stosować na tylko co umytą twarz,bo będzie mocniej szczypać-płyn jest na bazie alkoholu oraz wody borowinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idźka22
Dla mnie jak dotąd najskuteczniejszym lekiem okazał się żel curiosin. Efekty były widoczne już po krótkim czasie, krosty nie były takie zaognione i wszystko wyglądało lepiej. Stosunkowo szybko miałam trądzik z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie to najlepsza swieza cieplutenka sperma, ale polecam tez zel La Roche Possay - effaclar do mycia twarzy. skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tą spermę to jak stosowałaś - do picia czy smarowania.....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwidonna
No ja zdecydowanie wolę kupić coś w aptece...U mnie rewelacyjnie na trądzik zadziałał curiosn. Jest naprawdę bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile lat ma córka? Najlepiej zacząć od wyeliminowania z diety produktów mlecznych oraz słodyczy. Jeśli chodzi o kosmetyki to w moim przypadku sprawdziła się linia trądzikowa Rejuvi - stosowałam żel punktowy i serum normalizujące, które jest chyba najbardziej intensywnym kosmetykiem z tej linii, ale słyszałam, że krem na dzień też jest dobry. Ja kupuję przez internet, ale te kosmetyki są też dostępne w salonach kosmetycznych, więc może dobrze by było znaleźć taki salon w okolicy i poprosić o próbki. A tu opis tego serum: http://www.askosmetics.pl/451-rejuvi-p-aktywne-serum-normalizujce-nadmiar-oju-w-skorze-30ml.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milwka
U mnie sprawdził się również żel curiosin. Pomaga bardzo skutecznie w walce z trądzikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na trądzik pomogły zabiegi z kwasami. Miałam w sumie 6 zabiegów co tydzień jeden i musiałam przez cały czas używać na wieczór krem z kwasem pirogronowym. Jak ktoś jest z Poznania mogę polecić salon na osiedlu tysiąclecia, nazywa się beautypremium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milli002
Curiosin dla mnie jest bezkonkurencyjny. Miałam trądzik o lekkim nasileniu i żel pomógł mi od razu, bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku mojej corki sprawdziły się specjalne zabiegi przeciwtrądzikowe na bazie alg, www.beautypremium.pl/thalgodermyl/ Chodziłam z nią 2 razy w tygodniu przez miesiąc. Oczywiście wcześniej byly leki od dermatologa, ale bezskuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betrysia
Moim zdaniem najlepszym środkiem na trądzik jest żel curiosin. Kwas hialuronowy świetnie działa na odbudowę zniszczonej trądzikiem skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.03.14 gość Czy to jest zabieg na bazie kosmetyków Thalgo? Słyszałam o tej firmie wiele dobrego. Osobiscie używałam tylko serum przeciwtrądzikowego a jestem ciekawa czy z połączeniu z zabiegami będzie lepszy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owieczka88
Ja najczęściej korzystałam z peelingów na bazie kwasów ale pomagały na chwile i niestety skóra nie ma po nich najlepszej kondycji. Ostatnio korzytsam z http://www.taovital.pl/sufrin-suplement-na-trdzik-uszczyce-egzem-i-do-poprawy-stanu-skory-woow-i-paznokci-349-p.asp i mi pomogło. Podzielcie się opiniami na ich temat być może nie jestem jedyna. Są jeszcze takie tabletki często reklamowane w tv ale opinie o nich różne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulinkka
Moja córka kupiła sobie curiosin, i przy nim te wszystkie "cudowne" środki poszły w cień. Jakieś półtora miesiąca i kłopot z trądzikiem zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waleriana33
Lepiej czasem kupić coś niedrogiego, co nie koniecznie ma cudowny zapach i piękne opakowanie. Curiosin ma składniki wpływające na regenerację skóry, i to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulinkka
Co po ładnym opakowaniu czy reklamie kiedy skutek marny. A co do zapachu, to przynajmniej nie drażni jak się smaruje. No i koloru też nie ma na szczęście żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spamosin, opłacone reklamowe dziady! WON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o skutek,tylko o sprzedaz,jakby cos było dobre sprzadaz by spadłą ,a badziewia wiecej sie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waritta
Ostatnio byłam w aptece i pani też mi poleciła curiosin. W sumie drogi nie jest więc pomyślałam, że spróbować mogę. Rzeczywiście widać efekty, stosuję kilka dni na moje blizny po trądziku i wyglądają lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×