Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak to jest jak się

CO POLECACIE NA PAJĄCZKI NA TWARZY??? DROBNE NA RAZIE ...

Polecane posty

Gość tak to jest jak się

Zauważyłam kilka pajaczków drobnych na nosie i na skrzydełkach nosa :( Nie dość że mam tłustą, trądzikową cere i wieczne problemy z nią to jescze teraz pajączki... Łykam codziennie tabletkę Rutinoscorbinu ale to nic nie pomaga. Jest jakaś maść, witaminy etc które mogłyby troszke to chociaż załagodzić i zapobiec powstawaniu nowych??? Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest jak się
up, nikt nie ma tego problemu..?? A moze nie ma na to lekarstwa...?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha40
też bym chciała wiedzieć conieco na ten temat, u mnie się zaczęły zimąte pakudztwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączu_ś
maseczki na pajączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Są różne
Kremy, toniki i maseczki na pękające naczynka. Ale nigdy się ich nie pozbędziesz, możesz tylko zapobiec powstawaniu nowych. Sama je mam. Są też różne zabiegi u kosmetyczek zamykające rozszerzone naczynka itd. Idz do jakiegoś salonu kosmetycznego i popytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
łykaj rutinoscorbin.poza tym koncentrat z witamina K Farmony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pajączkowa_
mam identyczny problem jak Ty, cera tłusta, ale z pękającymi naczynkami... :( czy ktoś wie jak ją pielęgnować? czy przy takiej cerze można robić kwasy albo mikroderabrazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osska
Pajączki można usunąć laserem u kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pajączkowa_
mikrodermabrazję miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
kwasy BHA, żaden peeling z drobinkami tylko enzymatyczne albochemiczne dla cery naczynkowej, więc mikrodermbrazja odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pajączkowa_
ale ja chcę pozbyć się nietylko pajączków, ale rozszerzonych porów dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
effaclar K ma takie kwasy ale nie oczekuj zbyt wiele, bo nie sa zbyt mocne. silniejsze produkty u kosmetyczki, samemu lepiej nie uzywac bomożna sobie zrobic krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
zadne BHA -- jednyne bezzpieczne -- i to tak w malym stezeniu (max 10%) -- kwas migdalowy (uzywam teraz toniku 5% i chyba mocniejszego bym sie nie odwazyla) pielegnacja jak przy cerze wrazliwej ochrona przed mrozem jak i nadmiernym sloncem podobno skutecznie obkurcza naczynka ocet jablkowy (ja uzywam jako tonik do twazy -stezenie 20%) ale rezultat mizerny na naczynka, dobrze dba o problemowa cere, ale to inny temat zadnych parowek, zadnych rozgrzewajacych maseczek zadnych mocnych masazy, czy silnych peelingow (mechanicznych ani enzymatycznych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
to ciekawe co piszesz, nigdy o tym nie słyszałam, napisz coś wiecej... używałam effeclar K i nic sie nie stało a ma BHA tak zreszta dowiedziałam sie tu na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pajączkowa_
a dzięki za info dziewczyny, wypytam jeszcze dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
ja tez niestety uzywalam Effaclar K ;-( dopiero po jakims czasie dowiedzialam sie, ze uzywanie tych kwasow moze wplynac na to ze nasze naczynka beda bardziej widoczne i odstawilam --- wole nie ryzykowac nawet jesli stezenie jest tak niskie ---- a wiedze zasięglam z kilku zrodel w tym od fachowca, wiec o pomylce nie moze byc mowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
dzieki, mi nic nie było ale i niewiele pomogło. uzyłam tylko jednej tubki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pajączki na
nosie :( :( :( :( :( Help, jak to powstrzymać bo robi siętego coraz więcej ;( Płakac mi sięchce bo nie dosć że trądzik, tłusta cera, to jescze TO :( :( :( Czy są jakieśmaści czy zele w aptece na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam straszne naczynka ale zaczelam stosowac rano i wieczorem krem Dax cosmetics-do cery naczynkowej i tłustej i jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partynica
ile kosztuje taki zabieg u kosmetyczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
u zadnej kosmetyczki nie radze zamykac naczynek ,laserem tylko spejalista od kosmetyki estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka.af
Hejka Ja dopiero dziś odkryłam pajączki na nosie:( nigdy wcześniej mnie ten problem nie dotyczył aż do czasu...od 3 tyg. jestem w Indiach i te pajączki to chyba z ciepła-choć mało wychodzę i raczej przebywam w klimatyzowanych pomieszczeniach. Pewnie już mi tak zostanie:( problemy z cerą miałam od zawsze, ale te pajęczaki:) dopadły mnie w najmniej sprzyjającym okresie:( W Indiach nie ma takiego wyboru kosmetyków jak w Europie a ja zostaje tu na 6 miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok. 150-200zł...
...za usunięcie 1 naczynka laserem :( ale za to efekt podobno trwały. Ja idę do lekarza w marcu, podobno najlepszy czas. Pozdrowienia dla wszystkich pajączków i innych robaczków ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goshline
haha.. wy się martwicie.. Ja mam 14 lat mam naczynka od urodzenia tzn no wiecie nie tak całkiem.. i jakoś wytrzymuje.. moja twarz nie wygląda że mam zarumienienie tylko poprostu pajączki na policzkach, też bardzo chciałabym się tego pozbyć, nie przeżywajcie tego tak, że macie parę pajączków na nosie.. ja mam bardzo jasną karnację blada jestem poprostu, a naczynka rzucają się z 2 metrów odległości :P Moim zdaniem najlepiej jest łykać rutinoscorbin czy jakoś tak 3x dziennie to pomaga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy topik juz nie zyje? :(
mam ten sam problem i nic nie pomaga :( zostaje chyba tylko laser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulkaaaa
Mi pomaga rutinoscorbin, ale trzeba łykać w miarę regularnie i robić przerwy, żeby nie załatwić sobie nerek. Wszystkie te bajeranckie zabiegi w salonach kosmetycznych to moim zdaniem wywalanie kasy w błoto i to grubej kasy. Robiłam kilka, nie tylko na naczynka i jeżeli działają, to efekty nie są trwałe. Ale oczywiście możliwe, że trafiłam na jakieś nieskuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, już podniesiony :P witaj martulkoooo :D czyli Tobie pomaga rutinoscorbin, a wiesz ze nie pomyślałm ze wit C może zamknąć naczynka, zapobiec im owszem, ale jezeli rownież zamyka, no to świetnie :) Napisz proszę ile i przez ile dni łykasz i jakie robisz przerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CAN
Calyproblem polega na tym ze to wszystko jest bzura, Najlepiej smarowac pojaczki "Olejkiem z drzewa cherbaciznego" jest nateralne i pomaga polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×