Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Vittoria-0=

Co robicie żeby cały czas mieć świeży oddech?

Polecane posty

Gość Vittoria-0=

Myję zęby rano,a po paru godzinach mam już niezbyt świeży oddech.Co Wy z tym robicie?Jak np widzę w szkole całujące się pary to zastanawiam się jak oni sobie z tym radzą....Bo przecież nie da się ciągle żuć gumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja wycielam migdaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego ja wycielam migdaly
i przy okazji wycieli mi polowe mozgu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w aptece sa takie fajne do psiukania do jamy ustnej takie preparaciki niedrogie i suteczne bo ja np pale i one zabijaja ten zapach nikotyny w buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vittoria-0=
No ale co jak akurat nie można tego użyć?Jak np niesppodziewanie spotykacie się z chłopakiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffg
cynk organiczny tabletki na swiezy oddech w aptece za ok 25zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
tak, cynk zabija bakterie które wydzielają nieprzyjemny oddech...bo guma do żucia i inne odświeżacze tylko maskują nieprzyjemny oddech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziala cynk ? Pierwsze o nim słysze. Zawsze uzywam pasty Lakalut aktiw. Jest naprawde skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam ten problem
Nie moge się także pozbyć tegoproblemu rady są bardzo dobre ja polecam myć zęby po każdym posiłku i płukać usta płynem o zapachu miętowym reszta jest już wymieniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw kotke w spokoju
Meridol produkuje taka serie produktow typowo do zwalczania brzydkiego zapachu. Jest plyn, zel i czyscik do jezyka. Jak sie uzywa konsekwentnie to b.dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostaw kotke w spokoju
Meridol halitosis - do dostania w aptekach i rossmanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahah natasha
palisz i psikanie zabija ten smród ?? hahahahahah smród z ust od palacza czuć na kilometr. Żadne badziewia nie pomogą. hahahaha, ale mi poprawiłaś humor takim gadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkazwanawanda
prawda jest taka, ze urodzilas sie z takim - a nie innym- skladem bakterii w jamie ustnej - i nic na to nie poradzisz. zawsze bedziesz cierpiec nieprzyjemny oddech. mozesz go tylko nieco "uspic" roznymi plynami czy pastami. znam duzo osob, ktore myja zeby pare razy na tydzien, osad na tych zebach, ze az razi po oczach - oddech jak u niemowlaka. znam tez osoby, ktore myja zeby regularnie, okazy zdrowia - a odorek z ust jest czasem wyczuwalny. wiec nie ma reguly. wszystko jest sprawa genow. jedyne co moge poradzic- to pij duzo wody (suchosc w ustac sprzyja mnozeniu sie bakterii, a woda je wyplukuje) i jedz jogurty - wtedy dostarczasz pozytecznych bakterii. powodzenia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostrabrataaa
nieświeży oddech nie wynika z niemycia zębów (lub rzadkiego mycia), tylko z tego, co jesz. mięso ma duży wpływ na to, może ogranicz jego spożywanie, odstaw intensywne przyprawy, może przez kilka dni zastosuj lekką dietę wegetariańską i zobacz, jak się sprawy będą miały. daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustex
Guma to nie wszystko, taka zwykła nie pomoże, musi być taka specjalistyczna, czyli dentystyczna, a ponadto przydaje się płyn do płukania i odpowiednia pasta, a to wszystko można znaleźć tutaj: http://superpasty.pl/swiezy-oddech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używaj dobrej pasty do zębów :D Ja myje zęby pastą z apteki Properio świeży oddech, to jest produkt od białej perły, więc też lekko wybiela zęby. Ma tez cynk, zioła i enzymy. Wzmacnia dziąsła i mam świezy oddech od rana do wieczora. Zacznij zwraac uwagę, czym myjesz zęby. Pasta jest niedroga i wydajna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaufałam naturalnym sposobom i muszę przyznać, że nic nie poprawia oddechu jak po pierwsze dobra dieta, dbanie o higienę jamy ustnej i od czasu do czasu żucie natki pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zjedz sobie jabłko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×