Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bolacy nadgarstek.,

CO SIE STALO Z MOIM NADGARSTKIEM-BOLI JAK RUSZAM!!!POMOCY!

Polecane posty

Gość bolacy nadgarstek.,

Mam isc zaraz do roboty a od kiedy wstalam odczuwam okropny bol. Nawet teraz jak pisze. nie moge zginac nadgarstkiem, boli ajk rozprostowuje cala dlon. co sie dzieje?????? zalozylam sobie taki bandaz elastyczny, nasmarowalam ale nic nie pomoaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Prawdopodobnie jakiś stan zapalny. Przykładaj lód, smaruj maściami przeciwzapalnymi, weź jakiś voltaren czy naproxen w tabletkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bolacy nadgarstek
dzieki za rady eeee. ale nie przykladalam lodem ,bo sie balam.mascia vipo vapourup nasmarowalam z powrotem zalozylam bandaz na okolice nadgarstka. poszlam do domu, bo nie moglam wykonywac pracy (jestem kelnerka). mam nadzieje, ze to przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to ja ,ta z twojego snu
jedz na dyżur do szpitala ,tylko nie do przychodni a do szpitala , zrobią ci prześwietlenie od razu , może wykręciłaś , sama sobie możesz tylko zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej i jAK TWOJ NADGARSTEK
to mi wyglada na jakis stan zapalny albo ciesn nadgarstka.tym bardziej ze jstes kelnerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej idź do lekarza, bo to może być zespół cieśni. Ja to miałam i musiałam mieć operację. Byłam w poznańskiej Klinice Nadgarstka i jestem bardzo zadowolona z poziomu lekarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii612
możesz mieć coś ze ścięgnami zrobione tez tak miałam kiedyś i lekarz właśnie taką diagnozę postawił dużo ćwiczeń i będzie dobrze. Na zdrowestawy.expert masz też przykładowe ćwiczenia także zajrzyj sobie może coś znajdziesz poczytaj jak nie przestanie boleć to koniecznie lekarz bo to może coś poważniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×