Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co z tym botoksem?

Polecane posty

Gość gość

Powiedzcie, jak to jest w końcu z tym botoksem? Robić? Nie robić? Gdzie zrobić, żeby była pewność, że nie zepsują zabiegu i twarz będzie wyglądała naturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zrobić, tylko w sprawdzonym miejscu, żeby zabieg pozwolił na zachowanie naturalnej mimiki twarzy. Jest taka lżejsza odmiana - baby botoks. W WellDermie do którego chodzę na laser mają właśnie taki botoks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botoks jest ok, ja robiłam sobie na pachy i dłonie, bo miałam problem z nadpotliwością. teraz - jak ręka odjął. A wcześniej żadne antyperspiranty nie pomagały. Koszmar! masę kasy wydałam na różnie wcierki, antyperspiranty i cuda wianki. Robiłam zabieg w klinice Krajewskiego. Wszystko ok. no i duża ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię botoks co jakiś czas. Na bemowie, na Bolkowskiej 2A. Tam sa dobre ceny w tej klinice. A botoks zrobiony z umiarem zdecydowanie poprawia wygląd. To oczywiście moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę do Kliniki Urody i pięknej sylwetki na Bolkowską. To super miejsce. I maja fajne promocje często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie możesz zrobić botox. Pamiętaj że przed zabiegiem pani kosmetolog powinna nałożyć ci znieczulenie lidokainą na skórę. Ja miałam parę lat temu botox i musiałam sama sobie kupić znieczulenie. Wtedy znalazłam krem z lidokainą że strony www.naporost.pl i tam kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie! Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna! Zapraszamy do zapisu już dziś! ul. Szewska 17/1 Kraków Pozdrawiam - Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Ci tak: mój kolega jest lekarzem i aplikuje botoks. ale powiedział mi, że tego g****a w życiu żonie by nie wstrzyknął. to mi dało dużo do myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez przesady! Botoks stosowany z umiarem jest super. Nawet jeśli ktoś nie ma przekonania do stosowania botoksu na zmarszczki, to jednak w leczeniu nadpotliwości jest genialny. Robiłam sobie botoks pach w klinice dr Krajewskiego, bo straszny miałam z tym problem i teraz wreszcie czuję sie komfortowo i nie musze przebierać sie pięć razy dziennie, żeby nie chodzić w mokrym t-shircie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z poprzednim wpisem odnośnie eliminacji bruzd, zmarszczek, rybiego pyszczka jak ja to mówię. Odnośnie leczenia nadpotliwości też jest coraz częsciej stosowany. Wiele problemów można "zaleczyć" botoxem jednakże jest jedno ale, wszystko z umiarem. Bo w internecie pełno jest promocji i tanich gabinetów gdzie potem człowiek wychodzi w opłakanym stanie. Ja co prawda nie podejmowałam się zabiegowi jak na razie aczkolwiek z doświadczenia mojej mamy mogę polecić - http://www.beauty.com.pl/pl/strona-glowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuję i sobie chwalę. Trzeba jednak podchodzić do tego z umiarem i mieć doświadczonego lekarza, który wie, jak uzyskać ładny efekt, a nie tzw. maskę. Ja chodzę na zabiegi do dra Migały w Sferze, http://klinikasfera.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Ale każdy ma prawo decydować za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też się długo zastanawiałam ... ale w końcu zdecydowałam się za namową przyjaciółki, która też z tego zabiegu korzysta i jest bardzo zadowlona. Jestem po zabiegu, przeprowadzony był ze znieczuleniem (Emla), tak więc wszelki dyskomfort mogłam pożegnać :) Sam zabieg trwał ok pol godziny, a na efekty nie trzeba było czekać długo :) http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/cialo/nadpotliwosc/ Jestem baaaaardzo zadowolona !!! Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście wybieram zabieg mezoterapii z kwasem hialuronowym http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/45-mezoterapia - chociaż wiem, że akurat w Sferze pan dr Migała botoks robi naprawdę subtelnie, a efekt jest naturalny, to ja jednak zdecydowałam się na mezoterapię i efekt jest bardzo fajny, zmarszczki mimiczne spłycone wyraźnie, skóra nawilżona, napięta :) Botoks zachowam sobie na później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×