Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadgarstek

Co zrobic jak boli mnie czesto nadgarstek???

Polecane posty

Gość nadgarstek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestac
walic konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helusia ze śląska
mnie też boli. To stawy, w moim przypadku. Nic nie pomaga. Ja już się nie leczę, to trwa ponad 10 lat. Przywykłam do bólu i ograniczonej ruchmości tego stawu. najgorzej że to prawa ręka, a ja jestem praworęczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosto
i latwo mozna sie z tym uporac.Mnie tez bolalo w stawie ponad 10 lat i wyleczylam sie w trakcie 10 dniowej glodowki.Od kilku lat nic mnie nie boli.Polecam.Prawdopodobnie masz sprawy reumatyczne,jesli to zostawisz to tylko sie bedzie pogarszac z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie siedź tyle przy kompie
bo możesz mieć zespół cieśni nadgarstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma tez ten problem
Bardzo dziekuje osobie wyzej ,bylam u lekarza -mam ta chorobe,przez wykonywany zawod....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może być zespół cisnień kanału nadgastka, moja koleżanka na to sie leczyła w klinice nadgarstka w Poznaniu. Nie jest to mega poważne, ale nieleczone moze mieć straszne skutki, poza tym ten ból jest uciążliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolanna
Podobny artykuł znalazłam na http://zdrowestawy.expert/zespol-ciesni-nadgarstka/ i sama zaczęłam się zastanawiam czy nie mam zespolu ciesni nadgarstka... przy zginaniu odczuwam bol, taki tetniacy wlasnie i czasem dretwieja mi nawet palce... czas sie przebadac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też boli. To stawy, w moim przypadku. Nic nie pomaga. Ja już się nie leczę, to trwa ponad 10 lat. Przywykłam do bólu i ograniczonej ****mości tego stawu. najgorzej że to prawa ręka, a ja jestem praworęczna. Planuje jednak odwiedzić Klinikę Nadgarstka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksaaa22
a może jakieś masaże by ci pomogły?? kiedyś miałam coś takiego robione na kolano i bardzo szybko pomogło i na chwilę obecną ani razu ból nie powrócił. Zerknij sonie na zdrowestawy.expert tam też powinnaś znaleźć coś na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina

Kojarzycie metodę leczenia BP? Warto zastanowić się właśnie nad takim rozwiązaniem przy zespole cieśni nadgarstka.Jest to leczenie bez operacji, więc nie ma powodu do obaw. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×