Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co zrobić żeby się wypróżnić?

Polecane posty

Gość gość

Ja już mam dość! Od 2 tygodni się z tym meczę. Byłam w toalecie w poniedziałek i do teraz nie byłam! Masakra! A przed poniedziałkiem też z tydzień nie byłam. Jakaś dieta może specjalna? Biorę błonnil w tabletkach, staram sie dużo pić do tego łykam też wiesiołek i nic!!! Kiedyś jak wzięłam 3-4 wiesiołki dziennie sponiewierało mnie w toalecie teraz kompletnie nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spójrz na skład otoczki tego wiesiołka. Kiedyś może łykałaś z glicerolem, który powoduje biegunki. Ja się tak załatwiłam wiesiołkiem z Gala. Już się z życiem żegnałam, ponad 5 kilo schudłam, co stanowiło ponad 10% masy mojego ciała. Ja radziłabym ci zmienić dietę na zdrowszą, bo widzę, że suplami starasz się nadrabiać błędy żywieniowe, a to nie tędy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie chyba czyściło po wiesiołku oeparol. Teraz biore właśnie firmy gal i nic mi nie daje. Nie wiem, zależy chyba od organizmu wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie zależy od organizmu. I na zaparcia każdemu co innego pomaga. Wiadomo, płyny, błonnik,******* właśnie olej ale lepiej pić łychą niż w kapsułkach moim zdaniem. No i z tym błonnikiem jest przykra sprawa, bo zwiększać jego ilość należy stopniowo, jednocześnie podaż płynów musi proporcjonalnie rosnąć, inaczej wzdęcia, zaparcia i inne atrakcje typu bąki cuchnące. Każdy musi pod siebie dobrać z jakich źródeł błonnik mu odpowiada. Ja np mogę zapomnieć o suszonych owocach. Znam ten ból. Życzę powodzenia w zmianie nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimasi
Mi na zaparcia pomaga dicopeg, który naturalnie pobudza prace jelit. Jedz jabłka i pij dużo płynów mi to pomogło. Unikaj też tłustych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×