Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
PaulaPaola

Codzienny ból głowy...migrena czy...?

Polecane posty

Witajcie jak w temacie, głowa mnie boli codziennie. Kładę się z bólem głowy i z takim też się budzę. Bole mam tak silne, że niekiedy wymiotuję, jest mi słabo i niedobrze. Miałam robioną tomografię już dwa razy i nic nie wyszło, a kazdy lekarz idzie na łatwiznę mówiąc iż jest to migrena... ale przy migrenie leb nie boli codzienn. Jestem juz zmęczona tym bolem, nie mogę normalnie funkcjonować... a branie tabletek rozwaliło mi żolądek, czy ktoś też ma taki problem jak ja?? pomóżcie P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a miałaś robione
jakies inne badania? Sprawdzałaś czy wina nie tkwi w zatokach, zebach, oczach itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffhhgetwhetwhtewhthwtr
lekarze sa malo dociekliwi bo zeby wlasciwa przyczyne poznac czasami trzeba by zrobic z 10 specjalistycznych badan.... to moze byc nie domykalnosc zastawki mitralnej wowczas jest silny migrenowy bol glowy towarzyszy temu czesto niepokoj.... badz cisnienie krwi w mozgu wzratsa badz spada z jakiejs przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfvbcxscd
migrene to ma artysta tobie łeb napierdala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffhhgetwhetwhtewhthwtr
zrob echo serca //prywatnie u kardiologa około 90zł// zrob 10 pomiarów ciśnienia o tej samej porze na tym samym ramieniu tym samym cisnieniomierzem przez 10 kolejnych dni przyczyna moze byc zla gospodarka elektrolitowa, wiec zacznij pic wiecej wody //czesciej, malymi lykami// uzupelnij diete o tablekti minneraly+witaminy rozpuszcalne w wodzie i pij przez miesiac zrob badania krwi //ogólne, morfologia, ob, glukoza, tsh, trojglicerydy, cholesterol// zrob badania moczu //ogolne// warto taki tescik raz w roku zrobic pozdrawiam zycze zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z krwią i moczem mam wszystko wporządku, nie raz miałam robione ekg serca i tez wszystko okej z tym cisnieniem u mnie to róznie, zazwyczaj mam niskie, ale dobrze się czuje, tylko ze tak głowa cholernie boli... Lekarze nic nie wiedzą, a ja chce by ktoś mi w końcu pomógł, bo całe życie nie będę brać tabletek przeciwbólowych ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarze nie pomoga
szkoda na nich czasu i pieniedzy,to moze byc objaw nerwicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam identycznie, z tego bolu bylam przezroczysta doslownie, tabletki, 5 dziennie conajmniej. Kroplowki, zastrzyki, wszystko. Nie szlo nic robic, nic. Wszystko denerwowalo, kazde slowo nawet zamykanie drzwi. Wszystko. Chodzilam do neurologa, mialam robiony rezonans magnetyczny i nic. Dostalam od lekarza silne tabletki, po ktorych bol ustal, ale non stop chcialo mi sie spac. Zaszlam w ciaze, i bol jak reka odjal. Do dzis glowa mnie nie boli, czasem tylko pobolewa ale w porownaniu z tamtymi bolami to praktycznie nie odczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to tylko potwierdza
ze lekarze nie lecza i praktycznie nie umieja leczyc,wiec po co do nich chodzić??zeby nabijac im kieszenie pieniedzmi????hmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym,ze ja na dziecko teraz nie jestem gotowa ;p no ja chodzę po neurologach, i kazdy mówi to samo, bo po co mają się starac mi pomoc skoro przepisza mi leki które duzo kosztują i wszystkim pomagaja tylko nie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie mieszkasz? Gdybys mieszkala gdzies niedaleko moglabym Ci dac namiary na mojego neurologa, fajny facet, pomoc chce, konkretny i nie bawi sie w jakies glupoty, raz raz jak nie te to inne i tanie tez moze dac, i nie prwatnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No a wy znowu z lekarzami
normalnie jak mantra wraca problem lekarzy,a juz powszechnie wiadomo,ze lekarze nie lecza wiec po co do nich chodzic??zeby sie truc,a ze ktos jest bardziej lub mniej fajny to Cię nie uzdrowi,chyba ze liczysz na sex,hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie licze na sex.... nie jestem w ciązy bo obecnie jestem sama. a głowa mnie boli od liceum, wiec juz ladnych pare lat, jestem z Łodzi a moze to problem związany z kręgosłupem?? z oczami nie mam problemów, z zębami tez nie... chyba ze te zatoki, ale skąd mam wiedziec ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie licze na sex.... nie jestem w ciązy bo obecnie jestem sama. a głowa mnie boli od liceum, wiec juz ladnych pare lat, jestem z Łodzi a moze to problem związany z kręgosłupem?? z oczami nie mam problemów, z zębami tez nie... chyba ze te zatoki, ale skąd mam wiedziec ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy nie przychodzi
Ci do głowy,ze ból zawsze cos oznacza,jest sygnałem,ze cos sie dzieje niedobrego w twoim zyciu,ze dusza choruje i objawia sie to w ciele???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi mi go głowy wiele myśli ale ten bol z czasem jest coraz silniejszy i częściej występuje poza tym to trwa już ladnych pare lat, bodajże 6 czy 7 i w moim życiu chyba też są dobre chwile, ale razem z nimi bol tego piepr zonego łba :/ juz mam dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle,ze podchodzenie nawet
do bólu z miłoscia i zapytanie siebie,co moge dzis dla Ciebie zrobic??zeby Cię uszczesliwic,Kocham siebie,to sa wazne sprawy i mysle ,ze to włąsnie w psychice lezy przyczyna,moze jakiegos leku ,strachu przed czyms hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm mozliwe, bylam u psychologa i jakoś nic mi w niczym to nie pomogło. Poza tym teraz jest mi dobrze samej ze soba... niczego mi teraz nie brak...a niestety niczego się nie boje, chyba ze robaków ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm,mysle ,ze psycholog
nie jest tu najodpowiedniejsza osoba,radziłbym udac sie do dobrego psychoterapeuty,a moze psychoterapia grupowa,to ze sie niby nie boisz niczego nie oznacza,ze lek jest gdzies w podswiadomosci Ty go mozesz nie czuć.lub tez go tłumisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu szukamy problemu we mnie?? mnie się jednak wydaje ze to jest związane z kręgosłupem, który mam uszkodzony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No a w kim mamy szukac
problemu???mnie głowa nie boli,a ciało zawsze odpowiada tym co jest w uczuciach w emocjach,samo leczenie ciała nie przyniesie trwałej poprawy bo emocje ciagle beda wywoływac podobne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u psychoterapeuty też byłam, to co mam isc teraz do psychiatry.... kazdego jak coś boli to twierdzisz, ze to problem psychosomatyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak w 95%
co sie dzieje w naszym organizmie,pochodzi z duszy, z naszej podswiadomej lub swiadomej czesci psychiki,alez do psychiatry to nie ,trudno mi tak pisac na necie,bo jest tych zaleznosci bardzo duzo,moze ja Ci wysle taka stronke przykładowa,a tam ci sie otworzy Medytacja LOuise Hey,staraj sie jej posłuchac tak od serca ze zrozumieniem,ok http://piotreknowy.wrzuta.pl/playlista/5Qor7CG4I5D/umuslu_odprezenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikki88
Ja też cierpię na bóle głowy i chyba wreszcie znalazłam przyczynę - dysfunkcja stawu skroniowo -żuchwowego, może też to masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytaj powyżej wikki88
Nie kombinuj,napisane jak byk a Ty nagle udajesz ,ze niczego nie wiesz i wyskakujesz z jakims stawem,hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki88 nie rozumiesz,że nasz przedmówca juz stwierdził diagnozę? To jest problem z naszymi duszami, nic innego, jak Cie cokolwiek będzie bolalo, to idz do psychoterapeuty, napewno on ci powie, czy masz białaczkę, raka , czy guza mózgu... gadanie, będę lazić po lekarzach az mnie zdiagnozują... jesli to mialoby pomóc owszem pojdę do psychiatry, ale najpierw chce isc do konkternych specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kim ze sa Ci konkretni
niby specjalisci???bo podałem Ci stronke z medytacjami a Ty dalej nie rozumiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×