Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tosta

Coś mnie boli w prawej piersi

Polecane posty

Gość Tosta

Witam.Może mi ktoś pomoże, wyczulam w lewej piersi na dole lekkie powiększenie które jak dotykam strasznie boli, czy to może być jakiś guzek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wiekszosci rak nie boli.Moze byc to na przewodzie mlecznym jakas niesroznosc.Nam(bo przy kazdym badaniu u ginekologa nawet pochwy i porodach mam meza) doradzil po okresie pokazujac mezowi jak masowac piersi by byly jedrne i uniknac raka.To samo podczas ciazy pokazal jak osluchwac tetno plodu i odliczac kilka razy dziennie.Po to mamy Prawo Pacjenta ust 2008r art 21 by z niego korzystac mamy Prawo do obecnosci nawet w szpitalu podczas zabiegow i badan.Lecz wiekszosc zacofanych bab sie wstydzi meza podczas badan i porodow ciemnota.A to po to jest osoba bliska wlasnie przy badaniu pada diagnoza i mowi lekarz by dopytala o leczenie.Padla diagnoza miesniak usowac macice z jajnikami,maz pytal od razu o leczenie bezoperacyjne i po kilku miesiacach leczenia zmniejszyl sie miesniak dzieki O.Bonifratrzy ziolami i specyfiakami bez usowna czegokolwiek.Przyklad usonieto zdrowa nerke a okazalo sie ze nie bylo wogole potrzeby usuwania nerek,lecz tylko narosli na nie.Wiec dla wlasnego zdrowia powinno sie miec osobe bliska przy badaniu i zabiegu!Ale tepe baby tego nie pojma bo wstydza sie meza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tosta na dole, ale w którym miejscu? Pewnie nic groźnego, ja też nie tak dawno wyczułam coś jakby guzek, a że akurat i ginekologa byłam to mu namarudziłam :) Jak Cię bardzo to niepokoi to idź na USG piersi. A piersi badasz regularnie? Wcześniej tego nie było? Może to po prostu węzły chłonne :) Nie jesteś przed okresem albo w okolicach owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosta
mysle ze to moze wezly ,ale tylko 0,5cm wezlow moze bolec? Nie wiem,musze chyba isc do ginekologa rzeczywiscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×