Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cos nie tak z cerą

Polecane posty

Gość gość

Zaczęłam się ostatnio leczyć na trądzik grudkowo-krostkowy w okolicy strefy T (na policzkach mam super cerę) i chodzi o to ze zaczęły mi się pojawiać pryszcze na okolicy miedzy brodą a policzkami pod koncikiem ust. Wygląda to tak tworzy sie pryszcz( nic z nim nie robie) kiedy znika zostaje siwy slad, następnie pojawia się nowy obok niego i to samo ! Dziś już mam 3 ślady po tamtych i wyrósł mi czwarty i to w strefie policzka... Wygląda to jakby te pryszcze teorzyły drogę w górę... co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy czym to leczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia, nie wiem, jak Ci pomóc. Ja mam z kolei problem, bo cerę mam w miarę (zaskórniaki mam jak każdy prawie), ale z kolei pryszcze wychodzą mi na dekolcie, ramionach i plecach. Nie wiem, jak nad tym zapanować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że leczysz się pod okiem dermatologa. Jeśli nie, to zrób to natychmiast, by uniknąć blizn. Przy następnej wizycie u dermatologa, który obejrzy stan Twojej cery, uzyskasz poradę, co do Twojego problemu. Niestety, na odległość trudno cokolwiek stwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że nie jest prosto z nim walczyć, ale jeśli już się tego podejmujemy to warto też zadziałać w odpowiedni sposób. Ja mogę polecić to co mnie pomogło, czyli tabletki IQFACE. Naprawdę są bardzo skuteczne jeśli chodzi o walkę z trądzikiem i niedoskonałościami cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie kilka tygodni na IQFACE to działa od środka, mnie jako jedyne pomogło. Kremiki nie dawały nawet symbolicznej zmiany, to właśnie przez nie miałam trądzik przez prawie rok. Iqface w kilka tygodni faktycznie wyeliminowało wszystkie ślady, trądzik nie wrócił i liczę że tak to już zostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×