Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kokojambo

COŚ SKUTECZNEGO NA BÓL ZĘBA!!!!

Polecane posty

Gość kokojambo

CZy ktoś zna jakiś dobry lek na ból zęba? Od kilku dni bardzo mnie boli, a jutro wyjeżdżam za granicę na kilka tygodni i nie wiem jak to wytrzymam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokojambo
no właśnie, czy ja dorwę jakiegoś lekarza, żeby mi to przepisał.... dzięki za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 24
kokojambo a wiesz, że istnieje ktoś taki jak dentysta? Jakbyś poszedł/szła jak zaczęło boleć, to teraz by nie było problemu, jak ząb zaczyna bolec, to znaczy ze coś jest nie tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 24
no ale jak już boli....i nie masz pod ręką leków....to weź kawałek waty lub wacika i zamocz w spirytusie najlepiej albo wódce no i przyłóż do zęba i zagryź i tak trzymaj, znieczuli na trochę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszarda_P
Diclac - zapobiega też rozwojowi stanu zapalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokojambo
Z tym zebem to nie jest taka zwykla sprawa, bo tam siedzi igla w kanale! Jakis konowal tak pieknie kanalowo leczyl mi tego zeba kilka lat temu, ze zlamal igle i ja tam po prostu zostawil Niedawno zrobilam przeswietlenie i wyjasnilo sie, dlaczego mnie pobolewa. I tego nie zrobi zwykly dentysta. Mam juz namiary na jakiegos specjalnego od takich rzeczy i zajme sie tym po powrocie. Dzieki za rady 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo645
dobrym lekiem na ból jest bulinet to są pastylki musujące które szybko wchodzą do krwo obiegu i łagodzą ból zęba i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo645
przepraszam najmocnie ale napisałem złą nazwę tego leku ono sie nazywa bolinet a nie bulinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechce bo nie chce i tyle
tylko nie ketonal, bo po powrocie będziesz leczyć i zęba i żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo645
ten lek działa nawet do 6 godzin ta tabletka musując ma smak cytryny i jest bardzo dobra w smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
nie konował tylko często zdarza się że narzędzie ułamie się kanale bez błędu lekarza i zdarza się że lekarz tego nawet nie zauważy (choć jak jest dobry i wszystkiego pilnuje to powinien zauważyć zwłaszcza że po leczeniu kanałowym robi się prześwietlenie). jeśli od początku wiedziałaś o tej igle to trzeba było robić to od razu...teraz najprawdopodobniej stracisz ząb, bo jeśli boli to dzieje się tam coś złego...wytrzymasz gora tydzień, a później nie będziesz w stanie funkcjonować nawet na ketonalu...wylądujesz na wyjeździe u dentysty i z braku kasy stracisz pewnie ten ząb bo już ci będzie wszystko jedno. jedno co mogę ci radzić to idź do dentysty może jakiś mocny środek przeciw zapalny coś pomoże albo założenie leku do korzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DENTYSTA
!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia M-c
Ja mam problem taki,ze musze jechac do jednego miasta po skierowanie do Lublina zeby mi wyrwali zeba bo jest zepsuty a pod nim wyrastapowoli zab madrosci,strasznie boli,nikomu nie zycze tego bólu,ledwo żyje,żadne leki nie pomagają:( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężko żyć lekko
znam ten ból mnie jak ząb bolał to bardzo pomógł mi gożdzik do placka,ból odjąć opuchlizna niech zostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężko żyć lekko
ewentualnie Dentosept do płukania bez recepty zawiera 70% etanolu więc radze tylko płukać niełykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz
idz do rodzinnego i popros o recepte na ketonal wyjasnij sytuacje tylko nie przeginaj z nim :) ibuprom max tez jest dobry i podobno aleve, ale tego nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _wredota_
kiedys stosowalam żel Orajel wciska sie go troche do ubytku w zebie :) polecam tez saridon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bolacy zab
mnie wlasnie boli zab to jest straszne nie wiem co mam robic jestem teka slaba przez to ze chyba zaraz padne boooooli!!!!!!!!!! co mam robic prosze pomuzcie nie moge brac zadnych tabletek (uczulenie) jakies domowe rady prosze bo umre!!!!!POMOCY!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek23
no więc spróbój antidol 15 mi bardzo pomógł jak bolało jest dostępny bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTIDOL
jest bez recepty, bardzo skuteczny przy bólu zęba. Podczas leczenia kanałowego myślałam ze bede chodzić po ścianie, całe opakowanie ibupromu mi nie pomogło :O Tylko Antidol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bol
pomóżcie bolą mnie górne 7 niewiem co mam robić wątpie żeby to były ubytki często chodze do dentysty bo kiedyś zaniedbałem zęby a dentysta nic nie zauważył co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maro PŁOŃSK
Mi na ból zębów pomaga ALEVE ,spoko lek zawszemi pomago.Jest niedrogi bo 20 tabletek kosztuje 11,50 zeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maro PŁOŃSK
pomaga bo sie pomyliłem napisałem pomogo (bo zaraz mnie skomentują że robie wioche) he,he........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legia
marichuana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikie
Witam Mam krzywo rosnącą 8 mkę która napiera na 7 mkę co pół roku oba ząbki mocno przypominają o sobie gdy ból staje się nie do zniesienia biegnę szybko do chirurga stomatologa który zaleca prześwietlenie , po rtg ząbka ból przechodzi jak ręką odjął do następnego razu , ale muszę się zmobilizować i usunąć tą ósemkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w twojej sytuacji
to tylko obcęgi ci zostały. Ewentualnie szczypce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekilasunrise
Ketonal jest dobry,ale mi już nie pomaga :(teraz,jak boli mnie ząb to idę do dentysty i rozkazuję go WYRWAĆ !!!A teraz boli mnie 5ka,i następny zabieg we wtorek !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOANNA SIKORSKA
ANTIDOL 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mk86
proponuje dentyste, a tak doraznie co pomaga nawet na ostry ból zeba to wciąganie dymy papierosowego przez nos dziurka po tej stronie po której boli nas ząb - niestety metoda dobra ale tylko na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×