Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasija9

Czego konsultantka najlepiej zostac? Avon, Oriflame, Mary Kay, Faberlic?

Polecane posty

Gość kasija9

Pewnie wiele z was jest konsultantkami roznych firm kosmetycznych. Ja tez chcialabym zostac. Studiuje na typowo humanistycznym kierunku - duzo dziewczyn na roku :) Mysle, ze moze to miec racje bytu. Przeprowadzilam odpowiedni internetowy research i znalazlam kilka firm: Oriflame, Avon, Faberlic, Mary Kay oraz FM Group. 1. FM Group - odrzucam, mam juz na roku jedna osobe zajmujaca sie tym. Poza tym srednio interesuje mnie rozprowadzanie zapachow "inspirowanych" tymi ze sklepow. Tak samo jak multi level marketing. Co do MLM - czy w ogole bedac konsultantka da sie to ominac? 2. Avon - rowniez mam juz na roku konsultanta. Poza tym, z tego co pamietam to w Avonie na zamowieniu zarabialo sie dopiero kiedy wynosilo ono min. 150 zl. Czy nadal tak jest? Prosze odpowiedzcie. 3. Faberlic - na ich stronie internetowej widnieje, ze trzeba podpisac umowe kredytowa. To oczywiscie nas zobowiazuje do czegos, tak? Np. do okreslonych zamowien co miesiac albo cos takiego? Rowniez prosze o odpowiedz. 4. Mary Kay - rowniez nalezy podpisac umowe i kupic zestaw startowy. Ile taki zestaw kosztuje? Czy umowa zobowiazuje nas do okreslonych regularnych zamowien? Jezeli wiecie, prosze, napiszcie. Poza tym ich kosmetyki ponoc sa nieco drozsze, prawda? 5. Oriflame - zostawilam na koniec, bo w chwili obecnej najbardziej do mnie przemawia. Z ich strony internetowej wynika, ze poza wpisowym w wysokosci 19 zl nie mamy zadnych innych zobowiazan. Czy to prawda? Nie trzeba osiagac minimalnej wartosci zamowienia aby zarabiac? Od kazdego produktu 23% jest dla nas? O co chodzi z osoba wprowadzajaca. Najbardziej prosze o odpowiedzi zwiazane z Oriflame :) Z gory Wam dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasija9
prooosze pomozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
bezsens nie zarobisz to było dobre kilkanascie lat temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj :) Ogólnie polecałabym Ci kosmetyki firmy Oriflame :) sa to kosmetyki naturalne bez zadnej chemi:) Sama jestem kosnsultantka tej firmy ale polecam ci ja nie tylko dlatego ze nia jestem bo wczesniej zanim nia zostalam takze kupowalam kosmetyki z Oriflame :) i nie słuchaj ze nie ma zadnego zysku bo lepsze cos niz nic. jak bedziesz zbierac coraz wiecej kosnultantek i klientek to sporo mozesz zarobic :) i kiedys jak i dzis takie zarabianie ma sens bo studiiujesz i nie masz czasu pracowac a w Oriflame sama sobie wybierasz czas pracy :) jesli masz jakies pytania prosze pisz na kamilcia9366@wp.pl albo na gg 5483807 Pozdrawiam Kamila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niania17
Polecam Oriflame.Moze i nie ma z tego kolosalnej kasy ale ja np. mam na miesiac kilka zarobionych kosmetykow (sa dla mnie tansze bo bez marży) wiec jak najbardziej polecam. Pozatym nie jestes zobowiazana do robienia zamowien co katalog np jezeli katalog klijentkom sie nie spodoba nie masz zamowien lub nie masz czasu (w przypadku szkoły,studiów to mozliwe) to nie robisz i nikt Ci za to nic nie zrobi.Ja jestem konsultantka fakt faktem zainteresowanie tymi kosmetykami jest u kobiet starszych co nie znaczy ze mlodziez nie uzywa i nie kupuje bo tez sie zdarza. Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam polecic Ci faberlic
bo nie znam żadnej konsultantki , rozprowadzającej te kosmetyki, a z chęcią zamawiałbym produkty tej firmy, ta firma nie jest tak oklepana jak avon ale skoro piszesz, ze trzba podpisywac umowę kredytową , to nie wiem. musiałabys sie dokładnie dowiedziec, na czym to polega , zeby potem nie miec problemów i zdecydowac , czy się to opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maluuuutka
oriflame :):) jest duza gama kosmetykow :) naprawde firma sie rozwija wprowadza nowe kosmetyki:):) jak bys chciala GG 6831478 i tak jak mowisz oplata 19 zł ale jak zrobisz 200 PP (takich punktow ) w swoim 1szym katalogu oplata Ci sie zwraca :D Sprobowac zawsze warto to do niczego niezobowiazuje :):) Ja sprobowalam i nie zaluje chodz bardzo sie bałam, samo to ze jak sprzedajesz w sumie masz za darmo kosmetyki bo bierzesz je z tego co zarobialas i nie musisz dodatkwo placic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się w ogóle nie zajmowała czymś takim. Kiedyś byłam jeden dzień w takiej pracy, z tym, że wyglądało to tak, że sprzedawało się jakieś tam perfumy na ulicy. Jedna laska to naprawdę dobrze umiała wciskać ludziom towar. Ja natomiast w takie coś nie bardzo wierzę, a jak nie jestem przekonana do czegoś to nie wychodzi mi to zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuskaaaaaaa68
Bylam kiedys konsultantka oriflame nie wiem jak jest teraz ale wszystkie produkty obojętnie na jaka kwote kupowałam to zawsze mialam znizke , nawet czasem udalo mi się zarobic chociaz glownie kupowałam dla siebie i rodziny, w avonie musisz kupic za jakas kwote żeby mieć zniżkę, generalnie wydaje mi się ze oriflame ma lepsze produkty od avonu chociaz droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orifluś
Dołącz do ORIFLAME zarabiaj na własne kosmetyki, zdobywaj przyjaciół, rozkręć swoje hobby. Kontakt gg 13892667 POMOC W FORMALNOŚCIACH ORAZ DORADZTWO W SPRZEDAŻY DBAMY O SWOICH Nie zawiedziesz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszapani
Oriflame i Avon to kosmetyki tanie, ale i z niższej półki. Nie ma rewelacji. U mnie Ori nie poszło, bo jak to jedna z moich koleżanek powiedziała "badziew". Ja z Ori i Avon lubię tylko balsamy do ciała i je polecam. Niska prowizja od sprzedaży i progi punktowe. W Ori, o ile pamiętam to 200 pkt. W Avon nie wiem i nie chce wiedzieć. Poza tym, ciężko zbudować strukturę. Bynajmniej u mnie. W dużej mierze to zależy od otoczenia. Trzeba popytać, co komu by się przydało. Poza tym zostałam zapisana i brzydko mówią "olana" przez sponsorkę. Co się dziwić, ten biznes tworzą ludzie, a ja źle trafiłam. Nic mi nie schodziło, a więc pomimo szczerych chęci- nie dla mnie. Mary Kay dopiero zaczynam używać, więc się nie wypowiem. Ceny są kosmiczne, ale ich podkład jest lepszy niż mój wcześniejszy z IsaDory. Koleżanki też są zadowolone. Poza tym u nas zajmują się tym zawodowe kosmetyczki i wizażystki. Dzięki czemu, spotkania są rewelacyjne i rzeczowe. Tę wiedzę przekazują następnym, dzięki czemu obsługa jest bardzo fajna i miło wspominam. Akurat u mnie konsultantki Avon i Ori nie stanęły na wysokości zadania. Głównie nie liczą się z klientką, a działają na zasadzie "aby sprzedać". Ostatniej firmy nie znam. Oczywiście nie obrażam tu wszystkich i nie wrzucam do jednego worka. W moim przypadku, akurat tak było, bo trafiłam na takich, a nie innych ludzi. Ewidentnie widać komu zależy, a komu nie. Na koniec dodam, że nie jestem konsultantką żadnej z tych firm, ale w branży MLM działam od 8 lat i swoje wiem. W tym biznesie liczą się relacje, komunikatywność, chęć ciągłej nauki, doskonalenie siebie, zaparcie i determinacja + wiele innych cech, ale to nie miejsce i czas. Jest to biznes dla każdego, bo nie wymaga dużych nakładów finansowych. Niemniej jednak nie każdy się w nim sprawdza. Pieniądze z nieba nie spadają, trzeba sobie na nie zapracować, a start bywa trudny. Pamiętajcie też, aby wybrać dobrego sponsora. Nie z internetu (chyba, że jest gotowy przyjechać lub na odwrót, albo oferuje szkolenia online cykliczne). Szukajcie w okolicy. Musicie mieć pewność, że pomoże, że jest kompetentny. Jeśli wybierzecie pierwszego lepszego to możecie się szybko zniechęcić, a co gorsza powielać jego np. "olewactwo". Jeśli ktoś ma ochotę na większą dawkę informacji, zapraszam: gg 28974977 To co napisałam to moje własne spostrzeżenia odnośnie branży. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszapani
Oczywiście w trakcie kontaktu nie zamierzam "nagabywać" do współpracy ze mną Nie współpracuje i nie szukam osób w internecie. Preferuje spotkania "face to face";) Sama do wszystkiego doszłam i zajęło mi to dwa lata. Chętnie podzielę się wiedzą o branży, a nie o firmie. W razie pytań, proszę pisać. Nie ma głupich pytań, najwyżej nie odpowiem, bo wszystkiego nie wiem. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCC ...
tez dzialalam w ori ale nie umialam slepo zachwalac i wciskac produktow. nie dlatego ze trzeba ludzi bajerowac tylko po prostu nie bylam przekonywujaca i nikt nie chcial kupowac. chodzilam na szkolenia i czulam ze robia mi pranie mozgu a ja tego nie lubie. moj sponsor dorobil sie emerytury z ori. poza tym trzeba odprowadzac podatek bo czasami znajdzie sie ktos zyczliwy i doniesie do skarbowki /najczesciej jest to ktos z najblizszego otoczenia/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszapani
Oczywiście. Zauważyłam, że temat US się omija, a ludzie nie zdają sobie z tego sprawy. Bądź też mówi się, że nie trzeba i koniec. Nie raz dręczyłam ludzi, którzy mówili, że "nie", aby podali mi podstawę prawną. Nie doczekałam się. Takowej nie ma. W regulaminach (zasadach ogólnych współpracy itp., jak zwał, tak zwał) zwykle jest formułka, brania na potrzeby własne lub rozprowadzania we własnym imieniu i na własną odpowiedzialność (podlega pod działalność). Najgorsze jest to (wiem z własnego doświadczenia), że tego się nie mówi i jest to temat taboo. Gdyby wszystkim się o tym mówiło, mniejsza liczba osób zdecydowałaby się na współpracę. Mi też o tym nie poinformowano, gdy zapisywałam się do Ori. Dobrze, że mi kosmetyki nie schodziły, bo mogło być różnie. Nie podoba mi się to, że spora liczba osób, umywa ręce i nie mój problem. Przecież ludzie nie muszą znać wszystkich przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaznalazłam
w końcu firmę MLM, która oferuje umowę zlecenie (dla osób parujących lub uczących się) oraz umowę współpracy (dla mających DG). Firma potrąca składki do ZUS i US, dzięki czemu mogę działać jak chcę i spać spokojnie. E-mail: homwork@poczta.fm Również dla osób mieszkających poza granicami dolnego śląska, szkolenia on-line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem konsultantką w Oriflame i mieszkam w Warszawie. Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą z tą firmą bądź samymi zakupami zapraszam. Chętnie pomogę i doradzę. Jestem w firmie od około roku i naprawdę jak na tą chwilę nie narzekam. I naprawdę, współpraca z tą firmą wcale nie musi polegać na bieganiu z kosmetykami, aby zdobyć klienta.Pewnie, że jedne kosmetyki są lepsze inne gorsze, ale tak jest wszędzie. Ja uważam że warto.Jeśli ktoś chce spróbować proszę o kontakt. agnoskok@wp.pl Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od niedawna jestem w Oriflame.To dopiero 4 miesiące,a ja cieszę sięjak dziecko.Pracuję,dwójka dzieci i mąż,czyli jest co robić.Rzadko jeżdziłam w odwiedziny,wymawiałam się zmęczeniem.Teraz jest inaczej,wkładam katalog w torebkę i mam czas,aby odwiedzić rodzinę,koleżanki,spotkać sie i pogadać o sobie,rodzinie i o kosmetykach.Zawsze jest z tego dodatkowy pieniądz na kosmetyki,albo na drobne przyjemności.Jestem zadowolona,jakoś więcej życia we mnie.Jest to dobre dodatkowe zajęcie.Oczywiście można wciągnąć też znajomych ,osoby z internetu,wtedy zaczyna się zarabiać więcej.Nie ma żadnego przymusu,zamawia się kosmetyki kiedy chemy i za ile chcemy.Oprócz tego są dodatkowe bonusy,nagrody dla konsultantów.Teraz rozpoczyna się naprawdę fajny program WITAMYdla nowych konsultantów,którzy się zapiszą.Przez trzy pierwsze katalogi dostaje się prezenty za symboliczne 1 zł.Jeśli ktoś jest zainteresowany na czym dokładnie ta praca polega,z chęcią odpowiem .Moje GG 32329674 . AGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magness
Najlepiej-Aroma Group!!!super sprawa,zobaczcie same: www.magness.aromagroup.pl dostajecie taki sklep internetowy(i to już za starter za 20zł!!!),prócz sprzedaży w internecie możecie działać jak "tradycyjne"konsultantki,piszcie do mnie:erato29@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@JustaBetterware@@
Ja bym polecała zostać konsultantką Betterware jest to coś innego niż to co wymieniłaś, ale na szczęście jeszcze dużo osób tego nie ma tak jak npo. Avon albo Oriflame itp. Wpisowe jak dobrze trafisz 1zł a jak nie to 9,90. Więcej informacji gg: 19762675. Jeśli ktoś by chciał albo Ty zostać konsultantką Betterware piszcie na gg pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam Mam na imię Kamil i jestem starszym liderem zespołu Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i lidereów Do każdej\każdego podchodzę indywidulanie i dzięki temu każda nowa osoba ma we mnie wsparcie i może na mnie polegać :0 Teraz dla każdej nowej osoby firma przygotowała super prezent TORBĘ BATYCKI ZA NIEWIELKĄ CENĘ !!!!! Jeżeli masz pytanie lub chcesz zostać konsultantem\konsultantką,liderem avon to zapraszam do współpracy osoby z całej Polski Kontakt do mnie; TEL;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl NASZA KLASA; Radom Avon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enisiaa
Wykorzystaj szansę i zarób na sprzedaży produktów ułatwiających codzienne życie. Jeśli jesteś już konsultantką, np. Avon, Oriflame, itp., to wzbogać swoją ofertę i dorzucaj klientom dodatkowy katalog. Zobacz http://www.betterware.pl/katalog_betterware/0211/ Zasady są proste: - zarabiasz 23% na czysto z każdej sprzedanej rzeczy - masz odroczony termin płatności - 14 dni - przysługują Ci dodatkowe rabaty przy rozbudowie grupy nawet do 15% - masz gwarancję jakości - czyli możliwość zwrotu produktu, jeżeli nie spełnia on Twoich oczekiwań - jako nowa konsultantka otrzymujesz prezenty w programie Łatwy Start - masz nielimitowany czas pracy i zarobki - zamówienia możesz składać w dowolnym terminie i w dowolnej częstotliwości, nie ma obowiązku robienia tego co katalog - JEDNORAZOWA opłata wpisowa wynosi tylko 9,90 zł Jeśli szukasz alternatywy dla sprzedaży kosmetyków, bądź dodatkowego zarobku, to właśnie jest oferta dla Ciebie. Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając dane w poniższym linku: http://www.betterware.eu/pl/Register.php W danych sponsora wpisz: PL-07375, Anna Olma Niezwłocznie po rejestracji wysyłam gratisowe katalogi. Rejestracja do niczego nie zobowiązuje i nie wiąże się z żadnymi kosztami. Masz pytania? Pisz! aniaol@tlen.pl GG 8453063 Praca dla osób od 18 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam:) Zostań konsultantką avon-NIC NIE TRACISZ MOŻESZ TYLKO ZYSKAĆ:):):) Jeżeli podpiszesz ze mną umowę dostaniesz ode mnie super prezent w postaci perfum:)L: Dodatkowo możesz dodtać od firmy ELEGANCKĄ TORBĘ BOTYCJI O WARTOŚCI 999ZŁ:) Zapraszam do współpracy:) tEL;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam i zapraszam do wspólpracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makeupyourself
:) Ja polecam kosmetyki firmy FM Group, polecamy je ze wzgl. na dobra jakość. Sprawdzają się w pracy w teatrze i podczas warsztatów Make Up. Wiecej informacji opowiem chętnie na żywo przy kawie Kasia kasiazientarska@vp.pl 507 350 587 www.makeupyourself.pl www.tuzprzyuchu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avon_lodzkie@poczta.fm
Jestem Liderem zespołu AVON i polecam. Jeśli jesteś jeszcze zainteresowana pisz na maila avon_lodzkie@poczta.fm odpowiem na wszystkie pytania. Mam konsultantki w całej Polsce więc nie ma problemu, jeśli chcesz zostac Liderem tak jak ja i miec jeszcze więcej dobrze trafiłaś! Nie słuchaj ludzi, sama sprawdź!!! W każdej chwili możesz zrezygnowac a dodatkowe pieniądze jako Konsultantka masz co 3 tyg w okolicach min. 100zł jako praca dodatkowa, rewelacja i kosmetyki niczego sobie. U mnie się sprawdził AVON!!! Pamiętaj nie słuchaj ludzi...kieruj się intuicją...ja tak zrobiłam i dobrze na tym wyszłam...te fora są oblegane przez histeryczki (są wyjątki) i każdy chce dobrze tylko dla siebie! Pozdrawiam słonecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam bardzo serdecznie Na początek może się przedstawię):L) Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzeadaży AVON Moim zadaniem jest budowanie swojej grupy i tłumaczenie,wrprowadzanie i wyjaśnianie wszelkich wątpliwości nowym osobą Mam ci do zaoferowania stanowisko konsultnatki\konsultanta avon Godziny pracy ustalasz sama i nikt ci nie narzuca kiedy masz rozdawać katalogi lub kiedy składać zamówienia Sama decydujesz co robisz Więc masz elastyczne godziny pracy Na avon nie potrzeba wiele czasu -katalogi rozdajesz jak kogoś spotkasz lub jak do kogoś idziesz w gościnę Ta praca jest wspaniałą rzeczą dla osób uczących się,bezrobotnych lub chcących dorobić sobie do pensji Twój zarobek wynosi 25-50% od kwoty zamóienia Tylko teraz możesz zamówić torbę o watrości 999zł jeżeli podpiszesz umowę i złożysz zamóienia Adla siebie możesz kupować kosmetyki tańsze nawet o80%!!!!!!!!!!!!!!Oczywiście wszystko jest całkowicie darmowe i w każdejchwili możesz zrezygnować pROSZĘ O ODPOWIEDŹ Życzę miłego dnia tel505293722 email;kamilmaliszow@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoby z Warszawy i okolic zapraszam na pokaz makijażu który odbędzie się w sobotę 19.02.2011 o godz. 13.00 w siedzibie firmy Oriflame przy ul. Jutrzenki 135 w Warszawie - osoby chętne do wzięcia udziału w pokazie proszę o wcześniejszy kontakt mailowy guldzia@wp.pl lub tel. 698 077 842 www.my.oriflame.pl/eveline www.my.oriflame.pl/eveline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
WitaM Jestem liderem sprzedaży i chciał bym pokazać nowym konsultantką jakie mogą zdobyć prezenty w katalogu 04:_ Więc jeżeli złożysz zamówienie; -na 59zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions dostaniesz -super podkręcający tusz do rzęs i tropikalny krem do stóp i łokci z kwasami AHA' -Na 120zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions otrzymasz -tropikalny balsam do ciała,super podkręcający tusz do rzęs oraz krem do stóp i łokci z kwasami AHA -Na 250zł na kosmetyki z serii Anew i Solutions otrzymasz- luksusową kosmetyczkę ,tropikalny balsam do ciała, super podkręcający tusz do rzęs oraz tropikalny krem do łokci i stóp z kwasami AHA i wysuwany błyszczyk w szmince A dodatkowo możesz zdobyć torbę o wartości 999zł :0 Osobą zaintersowanym udzielę wszelkich informacji Pozdrawiam email;kamilmaliszow@onet.pl tel;505293722 Pozdrawiam Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilmaliszow
Witam wszystkich :) Mam na imię Kamil i jestem liderem sprzedaży avon:) Zostań konsultantką\em avonu i ciesz się własnym sukcesem:) Zarabiaj pieniądze 15-50% :0 Kupuj dla siebie o wiele tańsze kosmetyki nawet o 80%!!!!!! Czekają na ciebie bardzo ciekawe promocje-ofert demo(gdzie możesz kupić nowości które bd dopiero w następnym katalogu), oferty netto(gdzie kosmetyki są tańsze nawet o 80%-tego katalogu nie pokaże ci żadna konsultantka),oraz wiele ciekawych promocyjnych kosmetyków i promocji gdzie możesz zdobyć darmowe kosmetyki:) TYLKO TERAZ FIRMA OFERUJE SUPER PREZENT DLA NOWYCH KONSULTANTEK -TORBĘ O WARTOŚCI 999ZŁ!!!!!!!!1 Moja grupa liczy już sporą liczbę konsultantek i liderów-więc jeżeli chciała byś \chciał byś zostać konsultantką\em w mojej grupie to serdecznie prosze o kontakt:) Dla nowych osób wysyłam(darmowo oczywiście) katalogi,ofertę demo i zestaw próbek GRATIS!!1!! tELEFON;505293722 EMAIL;kamilmaliszow@onet.pl Pozdrawiam Kamil ,lider avon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dystrybutorką Fm Group i zainteresowanym chętnie odpowiem na różne pytania. madchen_ak@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×