Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zimna dlon_

Czemu mam ciagle zimne rece??? pomocy!

Polecane posty

Gość zimna dlon_

co z tym zrobic??moge byc na cos chora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz złe krążenie krwii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzn co mam z tym zrobic
jestem w UK i nie moge tu do lekarza w a polsce bede wpierw w marcu 07:( co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anemii nie pewno nie mam
nie jeste, jakas anorektyczka. nie moge sie tu przebadac i tym problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez paniki, ja mam tak przez większość życia. Z tego co zauważyłam często tak mają ludzie z niskim ciśnieniem. A musisz koniecznie coś z tym robić/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pamiętaj, że jakbyś nagle dostała zapalenia wyrostka czy zawału, to się wstrzymaj do marca :> a nie mogłaś zabrać ze sobą formularza uprawniającego do leczenia zagranicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz złe krążenie krwii
to nic strasznego, na to sie nie umiera :) jak wrocisz do polski to sie zbbadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko anorektycy mają anemie.Jakbys mnie widziała to na pierwszy rzut oka powiedziałabys,ze ze mnie okaz zdrowia.Wiec skąd mozesz wiedziec czy ją masz czy nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi prysznicami to
da sie zrobic ale piguly musze brac bo inaczej mam takie bolesne miesiaczki ze ledwo chodze.a tak chociaz jeden problem zglowy. ja mam ubezpieczenie euro26 od naglych wypadkow, i tak musialabym z gory sama zaplacic a nie mam na razie tyle:( ja sie dobrze czuje itd ale te rece(stopy tez niekiedy) nie pale,nie pije ,nie cpam cwicze,zdrowo jem to od czego to do diaska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis jak wstalalam to mi tez
lewa reka zdretwiala:( i bolala ok godz:( ja juz nie wiem co mam robic ale moje rece sa zimne jak lod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerowowa to ja zawsze
bylam ,juz od malego:( szybko sie wkurzam:( ale co to ma do rzeczy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to już..........
hmmmm, ja pale, piję, biorę tablety anty- więc mi sie należy, ale dużo babek ma to tak po prostu, to chyba taki urok kobiecej fizjologii; podobno naprzemienne prysznice działają, tak zawsze mi kazała moja lekarka robić bo to bardzo pobudza krążenie w tych częściach marznących nam; ogólnie robić wszystko aby krew krążyła żwawo w odnóżach; ja se rozgrzewam ręce jak bardzo energicznie i dużo piszę na klawiaturze, a znogami to jest masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot trzpiot
dlonie mi drżą , kiwam sie z zimna :(( nóg to już w ogole nie czuję . W domu cieplo , na nogach skarpetki ....nawet lampka czerwonego wina nie pomaga :( widzę zatem iż taka przypadlość to nie tylko mój problem :)) juz jest mi raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodam ze rece sa blade
tzn troche jak u trupa:( serio,widac te wszystkie zyly i zylki,sa b.jasne w porownaniu z innymu czesciami ciala:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlonie mialam na mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam czesrto zimnne dlonie..ale robilam badania i anemii ani zadnej innej choroby nie mam, cisnienie tez w porzadku wiec to nie zawsze jest oznaka choroby..wiec nie martw sie na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki laseczka troche sie
uspokoilam:);):) ale strasznie mnie to wlurza ze mam dlonie jak truposz:( musze z tym ´zyc poki co buzka i dzieki! oa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo masz niskie ciśnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w2erona
ja mam nieraz zimne jak lód, a nieraz tak gorące i całe czerwone jakbym miała krążenie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara_com
hej ja tez mam lodowate rece i w dodatku sine-az fioletowe. wszyscy mi mowili ze to dlatego ze jestem zbyt chuda i zestresowana itp. a to gucio prawda dostalam skierowanie do kliniki dermatologicznej i sie okazalo ze mam zadka chorobe rejno czy cos takiego. nie jest to wynikiem mojego zaniedbania po prostu to mam (moze dziedzicznie???) coroba ma podloze emocjonalno nerwowo krazeniowe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j1u2s3t4a5
U mnie zimne ręce to normalka, w zimę dochodzi do tego, ze puchną mi palce od zimna chociaż chodzę w grubych rękawiczkach. Do tego gdy tylko zrobi się chłodniej sinieją mi nie tylko ręce ale nawet usta, wyglądam jak truposz. Ktoś wie co na to poradzić? Slyszałam różne opinie, między innymi, że mam słabe krążenie albo brakuje mi jakiś witamin. Stosuje naprzemienne prysznice na nogi i ręce ale to niewiele pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez badannnn.......
ja mam ten sam problem jest mi zimno , mam czerwone mokre rece albo ciepłe i białe tylko ze ja zadnych badan laski nie robiłam jak tak czytam wasze wypowiedzi to moze bym sobie zrobiła coo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkaaa
tez Was tak czytam i moze zrobie jakies badania hmmm.. zawsze myslalam ze taka moja uroda, a cisnienie zawsze mialam nizsze, ale to po mamie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak od kiedy pamietam
zimne rece i stopy :P Zle krazenie :] Nie zamierzam z tym nic robic... na cos w koncu trzeba umrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psinka
He,he ja to oprócz tego ze mam zimne ręce i czasem nogi, to zawsze mam lodowaty nos na maxa! nawet jak jest ciepło.A w zimie to po pol minucie na zimnie odrazu mi cieknie z nosa - przechodzui dopiero w cieplym miejscu. W sumie to nawet teraz ma zimny i cieknacy nos, mimo ze jest 20 stopni (brrrr, lodówa! i to ma być lato??!?! )Ponoć jest jakas choroba ktora powoduje zimne "koncówki" (ciekawe jak jest u facetów;) - polega chyba na tym, ze naczynka włosowate są zwęrzone w koczynach i dlatego tam cieplo nie dochodzi. Sa na to jakies tabletki - ale musi je lekarz przepisac. Mama mojej kolezanki to ma. A pozatym to mi jest zawsze zimno - czasami mam wrazenie ze jestem zmiennocieplna jak gady i ryby, a nie jak ssak! pozdrówki i trzymajcie sie wszyskie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psinka
Patrze co znalazłam: choroba Raynoda (zaburzenia krążenia krwi w kończynach , zimne ręce i nogi pod wpływem emocji lub zimna) OxyMax 3 x 20 kropli do wody Triple Potency Lecithin 3 x 1 kaps. Protect 4 Life 3 x 2 tabl. Super Co Q10 3 x 1 kaps. Nopalin 3 x 1 Stress Management 3 x 2 tabl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna432
Mi tez okorpnie marzna rece, ale te jakos idzie rozgrzac robiac cos nimi. Najgorzej jest z nogami. JE mam wiecznie zimne i wrecz sine. Nawet grupe skarpety nie pomagaja:(Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anesiaa
mi i marną i mrowieją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×