Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gołabek

czy bolesne miesiączki można zlikwidować?

Polecane posty

Gość gołabek

Tak jak w temacie, próbowałam już wielu rzeczy i nic... Czy ktoś zna sprawdzony sposób aby miesiączki przestały być bolesne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie od 10 lat nie pomógł żaden gin, pewnie mam endometriozę albo mięśniaki Dla mnie jedyny ratunek to no spa i termofor, w ciagu dwóch dni zjadam całe opakowanie no spy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie mniej bolą po porodzie. wszyscy mi mówili że tak będzie i rzeczywiście w moim przypadku przechodze dużo mniej boleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletki anty i zapomnialam co to bol a potrafilam z bolu tracicz przytomnosc, wymioty, bol brzucha, krzyza utrzymywaly sie przec cale 5 dni okresu wszystko przeszlo po ok 3 m-ca brania tabl przez 12 lat nie wiedzialam co to bol teraz staramy sie o dziecko i niestety wrocily stare czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyciak
Też słyszałam, że tabletki antykoncepcyjne zmniejszają dolegliwości. I ponoć po porodzie jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gołąbekab
Ale przecież nie zajdę w ciąże tylko po to żeby mnie brzuch raz w miesiącu nie bolał... Tabletki anty są bardzo szkodliwe, pozatym po odstawieniu u większości bóle wracają. Serio, poczytajcie o ich szkodliwości. W przyszłości mogą wystąpić problemy z zajściem w ciążę, osłabiona wątroba, rozchwiana gospodarka horm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj olejku z Wiesiołka z witaminą E. np oleofarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj olejku z wiesiołka z witamina E, np. oleofarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Edyciak
Mi nospa nie pomaga, bo musiałabym wziąć całe opakowanie w ciągu dwóch dni. . Wystarcza mi ibum forte i obowiązkowo ciepły oklad na brzuch i ledzwia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ibum forte mało nie wylądowałam na pogotowiu,prawie traciłam przytomność,omamy ,drętwienie kończyn i języka,, ja jadę na ibupromie max,ale to ograniczam,bo niszczy żołądek a nie chcę brać tabl anty,bo nie mam takiej potrzeby a to tez nie jest obojętne dla organizmu poza tym ,ze mam bolesne owulacje,i te okresy zejściowe ,wszystko jest ok,więc nie pozostaje nic innego ,jak ten stan rzeczy zaakceptować ale spróbuję z tym wiesiołkiem,🖐️dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ciazy man takie bole Jamie mialam wczesniej niestety. Takte nie w kazdym przypadku to sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ,co na to ma wpływ,kiedyś takie bolesną miesiączkę miałam raz na kilka mcy,teraz bywa,ze raz po raz,i już wiem ze kilka dni w mc praktycznie to wegetacja,do tego owulacja bolesna z gorączką,no jaja jak berety porobiłam badania,usg,hormony,-które były w normie i tyle,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×