Odpowiedz na ten temat

Czy był ktoś z Was u uzdrowicielki z Orli?

• zapytajniczka 2007.01.07 [18:09]
    Chciałabym jechać do uzdrowicielki z Orli, bo mam pewne dolegliwości, z którymi lekarze nie mogą sobie poradzić- jest to dla mnie "ostatnia deska ratunku". Kiedyś coś słyszałam o tej kobiecie, ale nie wiem czy ona przyjmuje w jakieś dni i w określone godziny i czy naprawdę może pomóc.
    Proszę, jeśli ktoś był u uzdrowicielki z Orli, niech napisze! To dla mnie bardzo ważne!
  • Zobacz także:

• viel Liebe 2007.01.07 [18:43]
    mysle, ze to bujdapechowiec.gif
  • nie a po kiego 2007.01.07 [19:36]

• kwiat tuberozy 2007.01.07 [19:37]
    ja byłam

• zapytajniczka 2007.01.07 [19:45]
    Kwiat tuberozy i jak, pomogła Ci?
  • balbalka 2007.01.07 [19:47]
    ja byla i sama i z dziecmi ...pomaga jak ktos uwierzy...naprawde...ona z tlumu ludzi potrafi wybrac tego kogo wie ze musi przyjac najpierw.jest prawoslawna wiec w swieta prawoslawne nie przyjmuje i chyba do jakiejs godziny tylko byc moze do 15.najlepiej jechac rano
  • zapytajniczka 2007.01.07 [19:53]
    Balbalka, dziękujękwiatek.gif
  • balbalka 2007.01.07 [19:56]
    nie ma za co usmiech.gif
  • kwiat tuberozy 2007.01.07 [19:57]
    trudno powiedzieć, bo kazała mi coś zrobić w określonej porze z pewną rzeczą, którą od niej dostałam, a ja zrobiłam to poźniej... więc nie wiem, jaki to miało wpływ na stan mojego zdrowia, może żaden

• diabeł wcielony 2007.01.07 [20:02]
    i po co wierzyć w takie głupoty? nie bądźcie głupie
  • balbalka 2007.01.07 [20:40]
    wiem co ci kazala zrobic...kazdy to robi ale tu chodzi o to czy w to uwierzysz czy nie....to nie jest glupota...ja sie meczylam 5 lat z nerwica dziecka bo nie chcialam jechac....zreszta jakbym pojechala to by i tak nie pomoglo bo nie wierzylam w to ale bylam tak wyczerpana dziecko mialo koltuny z nerwow nic i nikt nie wiedzial jak pomoc,pojechalam zrobilam co kazala...po 2 dniach sokoj nie ma wrzaskow rzucania rzeczami...poszlo w niepamiec..a ja tyle lat to znosilam...ale jak mowie kto nie chce uwierzyc to niech nie jedzie na ciekawosc bo to nic nie da
  • balbalka 2007.01.07 [20:41]
    a to ze zrobilas o innej godzinie to nic no...wazne ze zrobilas,,,
  • klekssssssssssssssss 2007.01.07 [20:46]
    mieszkam w bialymstoku - wiec slysze co nieco o tej kobiecie - to SZEPTUCHA - nikomu nie robi krzywdy - po prostu sie modli - daje jakies zioła,

kolezanke tak przewiało ze az skrecilo
    zawiozła ja tam rodzina - i szeptucha potaczał popiół z paleniska nad jej plecami i zmowila pacierz - w popiole znalazły sie jakies klaki i grudy
    koleznaka wyzdrowiala
    drugiej dziecko sie jakąło - wiec juz sie nie jaka - a wysstraczyla zapalic gromnice i sie pomodlic

kiedys facet nie mogl pozbyc sie guza - ktory rusł mu z twarzy - ona powiedziala mu zeby wzial nitke i zawiazał dookola tego guza - potem odwiazał i wlozyl zmarłemu do trumny - tak zrobil - guza nie ma

nie wiem czy to zasluga tej kobiety - ale napewno wiara czyni cuda

niekazdego przyjmuje
    ona widzi od razu z czym masz problem - czasem nieotwiera bo wie ze niepomoże
  • zapytajniczka 2007.01.07 [20:51]
    Klekssssssssssssssss, dziękuję za wypowiedźkwiatek.gif
  • a co ona 2007.01.08 [13:11]
    leczy?
  • CHOMIK 2007.01.08 [13:25]
    Zapytajniczka - nie ma za co przecież oczko.gif Jak tam pojedziesz to zdaj prosze relację jak się co odbywało bo ja jestem bardzo ciekawa takich relacji z czysto etnologicznego punktu widzenia. Mojego chłopaka jak był małym dzieckiem - matka zawiozła do takiej szeptuchy - właśnie z okolic Białegostoku - nie wiem czy mu to pomogło - twierdzi, że nie bardzo, ale on ma traume związaną z tym tematem i wógle mało chętnie się wypowiada, bo w oczach dziecka a teraz dorosłego faceta - to wspomnienie jawi się, że niejako był u prawdziwej czarwonicy - no i był niezle przerażony. smiech.gif

Skolei żona mojego ojca (nie moja mama oczko.gif ) - też korzystała z usług takiej baby - i twierdzi, że jej pomogło, ale nie wiem jak się do tego ustosunkować...

Takie szeptuchy zajmują się przeróżnymi schorzeniami - od bólu zęba, po przez poważniejsze sprawy, kończąc na zaklinaniu pogody czy rzucaniu tzw. złego oka (na zwierzęta - żeby np krowy się nie cieliły, albo żeby zdychały - po ludzi ....). Ponoć na Białorusi istniała jeszcze wyższa instancja od szptuch - czyli tzw \"ciernokniżniki\" czyli czarnoksiężnicy. Jak baba nie pomogła to ludzie jechali właśnie do nich.

Pozdrawiamusmiech.gif

moja blondynka http://www.tofka.blogspot.com/
  • sawe2we 2007.01.08 [15:46]
    kazala wlozyc tego guza do grubu zmarlego? Przecie to trzeba grob odkopywac...
  • nerwoholiczne dziecko 2007.01.08 [15:53]
    A ona leczy choroby psychiczne?
  • ooooooooo 2007.01.08 [19:27]
    a gdzie ta orla jest??

• zapytajniczka 2007.01.08 [20:27]
    Słyszałam, że choroby nerwowe leczy, a czy psychiczneteż to nie wiem.
    Orla jest niedaleko Bielska Podlaskiego na Podlasiu.
  • ooooooooo 2007.01.09 [01:59]
    zapytajniczka- dziéxy za odpowiedz.a i jeszcze jedno piiitanko,jak robicie te kwiatki czy buzki???
  • pf 2007.01.09 [02:12]
    CHOMIK -> pisze się "z kolei" usmiech.gif Nie żebym jakaś czepialska była ale popełniłaś 2 razy ten sam błąd więc może pomoge.. jezyk.gifsmiech.gif
  • CHOMIK 2007.01.09 [11:25]
    racja - sorry smiech.gif

moja blondynka http://www.tofka.blogspot.com/
  • byłam u niej 2007.01.09 [11:33]
    i teraz tez sie chce wybrać bo chyba wraca (bo u mnie to powazna sprawa - zapalenie stawów)
  • upupup 2007.01.28 [19:00]

• poganka 2007.01.29 [16:43]
    taaak?a kiedy mozna pojechac do tej babki?bo ktos tu napisal,ze Ona wyznaje prawoslawie i czasem nie przyjmuje w pewne dni.usmiech.gif

errare humanum est..
  • Wystarczy zapytać kogokolwiek 2007.02.03 [15:22]
    z tej miejscowości gdzie ona mieszka- napewno wytłumaczą.
  • też jestem ciekawa 2007.02.03 [18:12]
    ???
  • ciekawe to co piszecie 2007.02.03 [18:27]
    ciekawa jestem czy potrafi zaradzic cos na alkoholizm?
  • ja niestety spotykalam sie 2007.02.03 [18:30]
    z ciemna strona jej dzialalnosci.
    Widzialam ludzi z bardzo zaawansowanymi nowotworami - tylko dlatego nie zglaszali sie wczesniej do lekarza, bo uzdrowicielka z Orli powiedziala, ze to samo przejdzie.
    niestety zyciem to przyplacili........

• a co robić 2007.02.03 [19:41]
    gdy wszystko już zawiodło?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...