Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmimiczka

czy chipsy bananowe sa bardzo tuczące?

Polecane posty

Gość mmmimiczka

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmimiczka
o bosheee...nie wiedzialam ze az tak wiele...a myslalam ze zdrow i lepsze od tych zwyklych wiec kupilam w promocji 05. kg i przez dwa dni sie zajdalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasndfkjadfnjkadn
i żalujesz? :D tyle kalorii ile ja dzis zjadlam...hoho...nie naliczylabym sie :D ale co sie bede przejmowac....w poniedzialek wszystko spale...stresem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmimiczka
no ja też cały dzien siedze i jem...a dieta miala byc...eh jak zawsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy gdzie i jakie chipsy bananowe kupujesz. Odradzam kupować je w hipermarketach pakowane w workach po 1kb. Są niesmaczne i niezdrowe. Samemu również ciężko zrobić takie chipsy bo wychodzą tłuste. Ja kupuję chipsy w sklepach ze zdrową żywnością np. http://www.ekosmakosz.pl/pl/p/Chipsy-bananowe-nieslodzone-BIO-150g-BioPlanet/692 posiadają certyfikat ekologiczny i możesz zamówić je słodzone, lub bez cukru przez co są mniej kaloryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kum kum morek
tez ostatnio zjadlam 0,5 kg chipsow w 2 dni;):D ale nie zaluje, banany zdrowe są;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy są tuczące. Wiem, że są smaczne i pożywne. Chipsy bananowe kupicie w sklepie internetowym http://www.zielonykarmnik.pl/. Oni oferują bardzo korzystne ceny. Za opakowanie 500 gram zapłacicie 6,20 zł. Ja u nich kupuję suszone osoce, które są idealne do wypieków i do podjadania w formie przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×