Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a to ja

czy ciśnienie 131/77 jest dobre..

Polecane posty

Gość a to ja

jakie jest prawidłowe ciśnienie i puls ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeettyyy
norma jest do 140/90 a puls miedzy 60 a 90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
mam często ciśnienie bardzo niskie, puls natomiast dochodzi do 100, zaczynam się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybelline
rrrryfka- znasz sie w ogóle na normach cisnienia tętniczego???? 120/80 to norma.......nie powinno sie miec wiecej....ostatnio lezałam w szpitalu i rozmawiałam na ten temat z lekarzem- 140 to juz jest nadcinienie niestety. Mój tato jest tez lekarzem.....wlasnie przed chwilą sie go o to zapytałam:-) 120/80: 120 to górne a 80 to dolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze że to mi się pochrzaniło. Nie uważnie przeczytałam.. To cisnienie które masz jest dobre. Ważne żeby to drugie nie było wyższe niż 90 ( jeśli jesteś dość młoda) Sorry za pomyłkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybelline napisała CI wszystko więc chyba już wiesz :) Nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeczywiście masz spore to ciśnienie. Młodzi ludzie raczej mają za niskie a nie za wysokie czyli gdzieś 100/60 albo 110/70 , moja koleżanka ma często 90 na 60 .. POZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajerwerka
a ja w deszczową pogodę mam 90 na 60 albo 90 na 55 i żyję:) 2 filiżanki kawki na dzień dobry i wszystko wraca do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre nie martw sie
ma ci sie na zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
ale mnie po kawie trzęsie, no i dlaczego to ciśnienie tak skacze, raz 90/60 za chwilę 140/80? wiem bo mierzę sobie ostatnio regularnie, mogę być cukrzykiem czy to raczej hipochondria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz problemów z tarczycą? wzrost skurczowego (najpierw) i spadek rozkurczowego (później) w nadczynności jest rzeczą bardzo charakterystyczną, ale do oceny tego potrzeba kilku dobrze wykonanych pomiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ja
zawsze miałam podejrzenie o tarczycę. dlatego zrobiłam sobie badanie usg tarczycy + hormony, wyszło wszystko w normie, no więc co? już sama nie wiem, może jestem cukrzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 140/90 graniczne to 145/95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Lutym jak miałam spr. to wyszło mi 131/61 dziś natomiast dwa razy miałam spr. to za pierwszym razem miałam 133/96 a za drugim 139/96. Czy te ciśnienie jest bardzo złe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta bez kitu
jesli mam 15 lat i mam 138 na 77 to dobrze czy żle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam do korzystania z rankingu na http://rankingcisnieniomierzy.pl/ też aktywnie, czyli jak już ktoś coś zamówi to żeby wystawił ocenę bo to się potem posłuży innym ludziom którzy będą szukali jakiś opinii i wskazówek co do wyboru. Pozdrawiam:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomiar cisnienia!

Witam!

Czy cisnienie 139/77 i tetno 58 jest ok bo mnie strasznie boli głowa id paru dni?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×