Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Merumeru

Czy da sie naprawić cere?

Polecane posty

Gość Merumeru

Witam .Mam dopiero 16 lat i moje cera jest straszna :(.Co prawda pryszcze mam tylko od czasu do czasu ale mam straszny problem z kolorytmem jestem jakaś czerwono-żółta zupełnie inna niż na szyi ;-;. I w dodatku mam na policzkach i pod oczami jakieś dziurki(?) które nie pozwalają mojej twarzy być gładką ;(.Kupuje te kremy co ludzie polecają itd ale nic nie działa tylko tracę moje pieniądze ,których jest mało.Byłam u dermatologa i tylko mi polecił jakiś płyn do przemywania skóry.. którego efektów oczywiście też nie widać. Może to dziwne ale czasem mam ochotę się zabić :/ wiem ,że to TYLKO wygląd ale myśle ,że jednak wygląd u kobiety jest bardzo ważny dla społeczeństwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj sobie forum Laboratorium Urody, zidentyfikujesz i problemy, i dowiesz się, jak sobie z nimi radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wybierz się do kosmetologa. Nie słuchaj rad kogoś kto nie widzi Twojej cery. Kosmetolog dobierze soecjalnie dla Ciebie zabiegi pielęgnacyjne i kosmetyki do pielęgnacji domowej. Wiadomo, że problem nie zniknie po pierwszym zabiegu, musisz być wytrwała i zdyscyplinowana. W wielu gabinetach wizyta konsultacyjna jest bezpłatna. Możesz też poszukać gabinetu w którym dodatkowo skóra zostanie przebadana analizerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina2379
a używam kremu wg receptury ajurwedyjskiej "krem Kailas na problemy skórne"- wykonany jest z ziół himalajskich- działa bardz dobrze na wypryski i przebarwienia. Kupilam go w www.zielonysklep.com ale wiem że tez jest dostepny na allegro. Ma przystepna cenę pamiętam że zapłaciłam ok 24 zł. Jest w pełni naturalny, bez dodatków chemii czy barapenów.Czy macie jeszce jakiś inne pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krótko i na temat, zamiast wydawać krocie na nieskuteczne kremy idź do lekarza medycyny estetycznej, zaleci konkretną kurację podejrzewam że potrzebujesz serii zabiegów z kwasami, ale to dopiero na jesieni, latem nie można ich wykonywać poza tym powinnaś iść do ginekologa i zbadać hormony bo to one prawdopodobnie są przyczyną problemów co do roszerzonych porów skóry, są specjalne kremy które je zmniejszają (także z łagodnymi kwasmi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej od razu udać się do lekarza - nie zniszczy ci cery a da konkretne preparaty. jesli chodzi o pory to tak jw są różne kremy pielęgnujace. ja uzywam na co dzien kosmetykow z bielendy i sobie chwale. wcale nie trzeba wydawac milionow na pielegnacje twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G000wna używasz, spamerko! A milionów to ty na pewno nie masz, ile dostajesz za taki jeden debilnie reklamowy wpis, 10 groszy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba tez działac od środka. i zmniejszyć ilość zjadanych słodyczy, co nie znaczy, że całkowicie z nich zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miranda90 lekarz Ci polecił bielendę??? I od kiedy lekarz się zna na kosmetykach. Od znajomości składu kosmetykow i ich stosowania jest kosmetolog. Poza tym kosmetolog zna się na problemach skóry i potrafi doradzic odpowiednie preparaty i zabiegi na podstawie badania skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermatolog= przepisywanie wszystkich możliwych leków, może jakis w koncu zadziała. Kosmetolog = dobór kosmetyków do potrzeb skóry. Wybór należy do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli masz problem z kolorytem to według mnie kosmetyki Ci nie pomoga, zacznij jeść owoce. zimą jadłam bardzo dużo kiwi i skóra nabrala swiezego promiennego jasnego kolorku :) a teraz jem dużo borówek i widze ze skora tez ma lepszy kolor! najprostsze rozwiazania sa najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli nie jesteś zadowolona z decyzji dermatologa, udaj się do innego i porównaj ich diagnozy. Możesz również udać się do profesjonalnego gabinetu kosmetycznego, gdzie zostaną dobrane odpowiednie zabiegi do Twojego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWercia
Przede wszystkim - to musi trochę potrwać jeśli problem chcesz na stałe wyeliminować - u mnie to trwało kilka tygodni, korzystałam z IQFACE, skóra poprawiała się stopniowo, z czasem wszystko powróciło do normalności. Już po kilku dniach było widać sporą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast kremu stosuj na noc olej kokosowy. Działa przeciwtrądzikowo, przeciwbakteryjnie a jednocześnie świetnie regeneruje skówrę, wygładza ją i nadaje piękny koloryt. Ja stosuję od kulku tygodni i jest rewelacja, polecam Ci ten http://hh-life.pl/produkt/olej-kokosowy-ekogram-280g/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj krem Boro Plus -jet kremem z ziół himalajskich bez chemii- dostepny w sieci, w zwykłych drogeriach raczej nie widzialam, sprawdź w sieci, dobry dla dzieci, dobry na wszytko- tradzik, skaleczenia, oparzenia ukąszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj krem Boro Plus -jet kremem z ziół himalajskich bez chemii- dostepny w sieci, w zwykłych drogeriach raczej nie widzialam, sprawdź w sieci, dobry dla dzieci, dobry na wszytko- tradzik, skaleczenia, oparzenia ukąszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz spróbować jakichś dermokosmetyków (w aptece http://www.aptekamirowska.pl/ mają bardzo duzy wybór), albo suplementów diety, które poprawią koloryt skóry, rozświetlą ją i rozjaśnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deromokosmetyki kupione w aptece (http://aptekapultusk.pl/), do tego jak masz fundusze to mozesz zainwestować w oczyszczanie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×