Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam dobrego dermatologa

Czy dermatolog Ewa Szpringer z Lublina jest dobra?

Polecane posty

Gość szukam dobrego dermatologa

Chciałabym się zapisac do niej na wizyte, bo mam straszny tradzik :( Ale nie wiem czy warto odzalowac te 50 zl na wizyte. Do tej pory zawsze leczylam sie panstwowo, ale to tak byle jak sie mna zajmowali. Nawet nie ogladali mojej twarzy z bliska tylko "przez biurko" Czy dr Szpringer lepiej przejmuje sie pacjentem? Acha i czy drogie leki przypisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKAA
Ja jestem z LUblina ,dobrym dermatologiem jest dr Lilianna Szlendak-Leszczuk,sama do niej chodze ,a miłam bardzo duży trąd!!Wizyta kosztuje 50zł,ona przyjmuje na ul.Lwowskiej 6,tel.743-30-35.Ale trudno sie tam zapisac troche,bo trzba czasem długo dzwonic dzwonic(przyjecia sa w wt.14-20 , w czw. i pt 15-20) powodzenia,to narpawde świetna babka:)Zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASKAA
Ta dermatolog przypisuje tez nie super tanie leki,ale np daje taka fajna papke za 10zl w aptece i bardzo dobrze leczy wypryski.Powodzenia.A może w zamian znasz jakies fajne ćwiczeni ana zaokrąglenie posladków??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam dobrego dermatologa
Hehe jesli chodzi o cwiczenia to znam tylko takie. 1) klekamy na kolanach i pochylamy sie w dól opierajac dlonmi na podlodze. Nastepnie ugieta noge w kolanie podnosimy do tyłu do góry poglebiajac wymachy. Potem zmiana nogi. 2) Najzyklejsze napinanie miesni posladków,z kilkusekundowym wstrzymaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos jeszcze cos wie
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omijajcie ją szerokim łukiem!!!!!!!!!!!!!!!! Byłam u niej, zdarła ze mnie 60 zł!!!! I wiecie co mi przypisała na trądzik??? Najpierw zapisała tone leków za 200 zł, ale po chwili powiedziała mi tak, cytuję \"nie sądzę aby to cos pomogło\" i od razu po pierwszej wizycie od razu kazała mi isc do ginekologa po Diane!!! Dajcie spokoj! Ktory lekarz od razu laduje hormony nie probując leczenia farmakologicznego! Zgroza!! Wiecej do niej nie pojde!!! Nawet mnie nie obejrzała, tylko popatrzyła na mnie raz \"przez biurko\" No i stwierdzenie, ze i tak mi to nie pomoze nie bylo pocieszające. Teraz leczę sie u lekarza w przychodni za darmo i efekty sa dobre i co najwazniejsze ta nawet nie wspomina o tabl. antykonc. Poza tym powiedziała, ze na pewno sobie poradzimy i śladu nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia89
Ty " Kasiulek" to jakaś przewrażliwiona jesteś...hormony to nic strasznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie chce brać tabletek antykonc. Jakbym chciała, to bym poszła do ginekologa a nie do dermatologa. Poza tym są \"straszne\" poniewaz rozregulowują gospodarkę hormonalną i nawet jeśli mi podczas brania tabletek bedzie lepiej, to potem wszystko wróci nawet ze zdwojona siłą. Dziękuję za taka \"fachową\" lekarska poradę :P A poza tym to hormony sie przypisuje jak juz nic innego nie pomaga, a ja bylam u niej pierwszy raz!! Moze zwykla masc by mi pomogla?? A ona od razu z tabletkami wyskoczyla!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja tez bym chciala znalezc jakiegos dobrego i sprawdzonego dermatologa w Lublinie. Jak znacie to napiszcie kto to taki i gdzie przyjmuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedex
jestem z lublina i jesli chodzi o dermatologa to polecam dr Lilinanne Szlendak-Leszczuk - to kompetnty lekarz i prawdziwy fachowiec i... co wazne jej rady sa skuteczne i niej jest draga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuuuuu
Odświeżam wątek bo sama poszukuję dermatologa na trądzik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulku
masz swieta racje! Najlepiej jeszcze pojsc do endokrynologa po tabletki antykoncepcyjne. Lepiej aby zrobil badanie hormonow i cos Ci dobral- bo niestety duzo ginekologow chyba zapomina o badaniach i przepisuja na oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptaszek
obsługa nie jest życzliwa ani nie ma dyskrecji- pielegniarka obecna w gabinecie bardzo uwaznie przysluchuje sie i wpatruje a recepcjonistka z ciekawoscia czyta karte choroby pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasss
Moim zdaniej dobrym dermatologiem jest Dr.Pawluczuk która pracowała w wojewodzikiej przychodni na ul.Maja a teraz pracuje w WOMP na ul. Nałeczowsniej . Jest to lekarz bardzo dokladny i za kazdym razem sprawdza moja skore dokldnie a nawet pod lipa bo tez mam trądzik. Ten lekarz pezepisuje leki dobre i co najwazniejesze to skuteczne a nie przepisuje kilka kg.lekow tak jak to czynia inni POZDRAWIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisza24
Oczywiście ze jest super,a to co pisze ta dama z tradzikiem to bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldi 26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldi 26
mam rozszerzone naczynka na jednym policzku(strasznie).lecze sie na to juz dwa lata i nic!!! czy ktos mi doradzi jakiegos dobrego dermatologa specjalizujacego sie w problemach naczynkowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej znajdź jakiegoś dermatologa-faceta. Jak dziewczyna przychodzi z trądzikiem każą się jej rozebrać do naga i oglądają całą skórę. Czy wyleczy trądzik - trudno powiedzieć, ale przynajmniej dokładnie Cię zbada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszcz
Pani dr Szpringer jest najlepszym dermatologiem jakiego w życiu spotkałem. Mam okropny trądzik i byłem już u wielu specjalistów. Mieszkam w Szczecinie, więc do Lublina musiałem pokonać długą drogę, ale było warto! Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajedna pacjentka
Jest świetna! mówie serio! jak idziesz do dermatologa to wiadomo że przepisze Ci leki bo jak ma pomóc inaczej? czego ją tak objeżdżacie? miałam strszny trądzik. Wysyfiło mnie że bałam sie ludziom pokazać. Masakra. byłam u niej i już po tygodniu zauważyłam różnice. teraz mam super cere. SZCZERZE JĄ POLECAM! SZCZERZE! a jeżeli nie chcecie wydawać kasy to po co umawiacie sie do prywatnego gabinetu???? BEZ SENSU!!! ;/;/ Dziwni jesteście. chcecie pomocy a narzekacie że płacicie. sory leków wam za darmo nie dadzą... ;/.?! a jeżeli chcecie sie leczyć za darmo to nie idźcie do prywatnej przychodni!!;/ bez sensu! a co do tych tabletek to może miałaś taki trądzik że trzeba było?! pozatym mogłaś powiedzieć że niechcesz i zawsze są inne wyjścia. więc zastanówcie się nad tym. a ja P.Szpringer bardzo polecam. Pozatym bardzo miła pozdrawiam, Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokasyn
tak to dobry fachowiec oddany i wie co robi polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość któraś jedna
tak pani dr szpringer jest dobrym fachowcem. sama się u niej leczę bo nam naczynika po zabiegach z laserem pani dr widac różnicę ale przede mną jescze długie leczenie.... cierpliwości trzeba miec i ju życie nic nie ma odrazu pozdroawiam panią doktor i polecam wszystkim;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ__
Ja z kolei polecam Panią dr n. med. Marię Borowiec (przyjmuje na ul. Droga Męczenników Majdanka - ma tam swój gabinet). To specjalista z prawdziwego zdarzenia z bardzo dużym doświadczeniem. Zaznaczam, że posiada tytuł doktora nauk medycznych, także o czymś to świadczy. Wizyta kosztuje 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malena69
W gimnazjum mialam straszny tradzik cos okropnego - mega zaskornik, grudki, ropne krostki, nacieki. Bylam juz chyba u wszystkich, dopiero moja ciocia polecila mi dr. Szpringer. Po tradziku nie mam nawet sladu. Co prawda leczenie bylo dosc kosztwone + mikrodermabrazja na blizny ale powiem ze sie oplacalo i naprawde warto poczekac w dluuugiej kolejce bo efekty sa super. Od czasu do czasu cos mi wyskoczy w strefie T bo mam tlusta skore ale ogolnie jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam dr Krasowską..przyjmuje na Glowadzkiego..wizyta nie jest tania, bo 80 zl( o zgrozo!)..ale nie zamienie ja na zadna inna..wyprowadzila mnie z bardzo ciezkiego tradziku..polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lager99
pomozcie mi!!!od wielu lat ma atopowe zapalenie skory niestety ostatnio moja skora wyglada strasznie,szukam dobrego dermatologa w Lublinie ktory ma wiedze na temat AZS i moglby mi pomoc,bo bylam juz u wielu lekarzy ale wszyscy przepisuja mi sterydy!!POMOZCIE MI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga zamość
Pani doktor Ewa Szpringer nie dość że jest świetnym lekarzem jest także cudowną osobą, bardzo miła i uprzejma każdego traktuje jako osobną jednostkę i poświęca wiele uwagi. Bardzo polecam. co do leków niestety nie wiem, bo miałam zabiegi laserowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam u niej raz
najpierw czekałam 2 godziny mimo, ze byłam umowiona na dana godzine. naumawiane miała tylu pacjentów, że sie nie wyrabiała i trzeba było czekać i czekac... no w koncu sie doczekałam. no i wizyta byla bardzo szybka. musiala byc szybka bo nie mogal sie wyrobic z ludzmi. wiem, ze ma opinie, ze jest dobra. nawet mila byla. wypalila mi jedna brodawke laserem. poszlam do niej z ta brodawka, ale przy okazji zapytalam o tradzik. ja mam tak, ze nie mam syfow przez pare m-cy a pozniej przez nastepne pare m-cy mam straszne syfy. i akurat jak u mniej bylam to nie mialam syfow. wiec spojrzala tylko na mnie podejrzliwie ze cos wymyslilam sobie (chociaz powiedzialam, ze nie mam ich nonstop) i przepisala jakas miksture do zrobienia w aptece. nie uzylam tej mikstury bo nie mialam syfow, ale oddalam ja mojej siostrze. pomoglo jej troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś leczył sie u dr. Szpringer na wypadanie włosów, lub może polecić innego dobrego lekarza z Lublina. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×