Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest wkoncu bo sie

czy do higieny intymnej używacie zwykłego mydła czy specjalnych płynów

Polecane posty

Gość jak to jest wkoncu bo sie

bo ja się tak przyzwyczaiłam do płynów do hig. intymnej, że nie pamiętam kiedy ost. umyłam się zwykłym mydłem. Pamiętam jak Pani Ginekolog pow. ze jesli akurat nie mam takiego (bo np. jestem u kogoś ) to lepiej umyć wodą niż zwykłym mydłem. a wy jak? aha dodam jeszcze bo nie wiem czy to zbieg okoliczności czy jak, ale kiedyś b. często miałam różnego rodzaju infekcje, odkąd używam tych płynów nie zdarzyła się żadna.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoria a praktykaaaa
Mydlo ma odczyn zasadowy, mówi ci to coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest wkoncu bo sie
mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_ona
też używam płynu do higieny intymnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEZ0009
mydła mozna uzywac,ale tylko DOVE, wtedy nic sie nie dzieje, kiedy użyłam ostatnio zwykłe myslałam ze sie przekrece tak mnie ściagneło tam, ze szok, jakas masakra. Płyny do higieny tez stosuje. Jak to myc sie tylko wodą tam? Przeciez to dokładnie na nie wymyje. Ja myje woda i płynem , heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest wkoncu bo sie
"Pamiętam jak Pani Ginekolog pow. ze jesli akurat nie mam takiego (bo np. jestem u kogoś ) to lepiej umyć wodą niż zwykłym mydłem. chyba nie zrozumiałaś zdania, napisałam, że jak nie masz akurat takiego płynu bo jesteś u kogoś to lepiej umyć wodą niż zwykłym mydłem. a używacie takich firmowych czy obojętnie jakich? byleby były do hig.intymnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się myję samą wodą, bo niby jak wy używacie tego płynu>? Bierzecie na rękę i smarujecie sobie czy jak? Bo nie mogę sobie tego wyobrazić:/ A potem spłukujecie wodą? Czy wycieracie ręcznikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest wkoncu bo sie
no myję się tak- jak inne części ciała żelem pod prysznic, troszkę na łapkę trochę wody i myję ;) a potem spłukuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Używam i uważam, że mi służą. Jakbym nie miała pod ręką, to bym wolała też umyć samą wodą, nie mydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maercdand
U mnie bylo tak: mylam sie mydlem w kostce i bylo wszystko ok. Zaczelam uzywac Sotaya zelu do higieny z rumiankiem i szalwia i sie zaczelo: infekcje, swedzenia, pieczenia, ciagle grzybice. Masakra. Odstawilam, podmywalam sie sama woda. Zaczelam lykac jeszcze Lacibios femina i problem zniknal. Jednak zrobilam ostatnio probe i kupilam AA Oceanic specjalistyczny do higieny i jest cudowny! Uzywam juz 3 miesiace i skora nie jest podrazniona, jest dobrze nawilzona i nic nie swedzi. Takze ten akurat mi sluzy a z Sorayi mi nie sluzyl. Stad wniosek, ze kazdemu co innego pod tym katem pomaga :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sranie w banie lalala
Znawczynie od siedmiu bolesci. Jak nie ma czym to sie myje woda z sokiem z cytryny. dezynfekuje i zakwasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem czy mozna
Myje się zelem pod prysznic najzwyklejszym i jeszcze nigdy żadnej infekcji nie miałam .Kiedys płynów intima nie bylo i wszyscy zyli długo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLCZYK11
JA UŻYWAM TYLKO IWYŁĄCZNIE PŁYNU "INTIMA"ZIAJA OD WIELU LAT,BO PO ZWYKŁYM MYDLE MOŻNA SIĘ WŚCIEC))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
tylko dove-najlepiej to klasyczne,niebieskie:) do twarzy tez mi sluzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez plynem, ziaja brzoskwiniowa :P normalnie neutralnym ale teraz nie bylo w sklepie... czytalam chyba w nesweeku ze ponoc w polsce tylko 4% kobiet uzywa plynu do higieny intymnej...to przerazajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko płyny do higieny intymne
j bo mydła podrażniają delikatną skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $$$$$$$$$$$$$$$$$
BO CI STAREJ DATY PUCUJĄ SIĘ MYDŁEM BO TO JUZ TAKI NAWYK KIEDYŚ MOGLI O TAKIM CZYMS JAK PŁYN TO TYLKO POMARZYC A DZISIEJSZE PANIE NIE WYOBRAZAJĄ SOBIE MYCIA CZYMS INNYM JAK PŁYN TYLE JEST TEGO W SKLEPACH ZE MOZNA PRZEBIERAC OD KOLORU DO WYBORU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44487
a myślicie, że im droższy tym lepszy? czy niekoniecznie??? bo ja np. nie miałam możliwości kupić innego i kupiłam płyn w biedronce bodajże z kory dębu czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cena nie ma znaczenia
też używam nieraz tego z Biedronki i jest ok:)W tej chwili mam żel z Bielendy,też dobry i niedrogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem mloda i płynu
intymnego nie używam i co wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem młoda i używam
płynu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam nei uzywam nic specjalnego i zadnych problemow nie mam.swego czasu korzystalam z plynow typu Lactacyd bo akurat byly w domu-mama kupowala. a tak normalnie mydlo czy zel do ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest wkoncu bo sie
ja też kiedyś nie używałam i żyłam wiadomo. można nie myć zębów i też żyć- nie o to chodzi przecież :) "Dlaczego warto używać żelu do higieny intymnej? Czy zwykłe mydło nie wystarczy? Radzimy Zwykłe mydło lub żel pod prysznic ma najczęściej zasadowe pH, natomiast płaszcz ochronny miejsc intymnych ma odczyn kwaśny. Mydło może zniszczyć tę ochronę, zwiększając podatność na infekcje i zakażenia oraz powodować przesuszenie błon śluzowych i bardzo delikatnej w tych miejscach skóry. Dlatego ginekolodzy polecają stosowanie żeli do higieny intymnej. Ich składniki niwelują drobne podrażnienia, spowodowane np. środkami piorącymi, mają działanie kojące i łagodzące. Poza tym żele do higieny intymnej wspomagają przywrócenie właściwego odczynu śluzówki, utrzymują odpowiednie dla miejsc intymnych pH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnie podrażnia żel intymny
Stosowałam przeróżne,więc jak one niby niwelują podrażnienia sie pytam ?Myję się żelem pod prysznic i na żaden intymny w życiu już sie nie skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ciepła woda
i żadnych innych pierdół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOLCZYK11
Z ZIAJI SĄ TERAZ TAKIE NOWE W BIAŁYCH BUTELKACH FAJNIE PACHNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helppppppppppppppppp meeeeeeee
Mnie podrażnia żel intymny to chyba jestes jakimś dziwakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×