Odpowiedz na ten temat

Czy herbaty odchudzające działają?

• gość 2016.12.13 [11:38]
    Odpowiednia dieta, bogata w minerały, witaminy, błonnik- ja stosuje diete sokową, wyciskamy soki codziennie w wyciskarce terapiasokami.pl/wyciskarka-kuvings-b6000,
    do tego staram się ruszać, jak tylko mam czas, chodzę na basen, rower, coraz częściej chodzę pieszo zamiast autem, efekty widzę goklym okiem ; )
  • AdriannaW 2016.12.13 [14:04]
    Dieta,******* zdrowy styl życia to podstawa. Młody jęczmień spróbuj, nie faszeruj się chemicznymi produktami. Ziołowe herbatki na pewno nie zaszkodzą ale uważnie czytaj skład.
  • gość 2017.03.14 [15:12]
    Ja kiedyś piłam herbatki odchudzające, ale ani to było pomocne ani smaczne. Chyba tydzień piłam te herbatki, bo zwyczajnie mi nie podpasowały. Uznałam, że jednak lepiej zacząć ćwiczyć, bo wtedy to i samopoczucie jest lepsze i energii ma się więcej. 3 razy w tygodniu chodzę do klubu fitcurves u siebie w Tychach i jestem zadowolona. Przynajmniej chudnę zdrowo i nie obciążam wątroby. Pozdrawiam.
  • alabelle921 2017.03.14 [18:11]
    Oczywko
  • alabelle921 2017.03.14 [18:12]
    Oczywko że dzialają, tylko że w połączeniu z odpowiednim wyciskiem fizycznym i wtedy w zależności od składu takiej herbatki np. przyspiesza i usprawnia trawienie, wpływają na spalanie tkanki tłuszczowej, wspomagają prace jelit itp. Bardzo fajna linia przynajmniej wg mnie (przetestowałam wszystkie) to http://www.malwatea.com/pl/herbaty-zio%C5%82o we/herbaty-odchudzaj%C4%85ce.html przynajmniej skutecznie pomagają w połączeniu z ćwiczeniami domowymi
  • alabelle921 2017.03.14 [18:14]
    nue trzymam się jakoś bardzo mocno diety, ale i tak widze efekty i czuje się lepiej. Tylko przy herbatkach odchudzających trzeba się trzymać ściśle zaleceń producenta i nie przekraczać polecanej normy, żeby sobie nie zaszkodzić. W ogóle zioła są dobre, bo naturalne
  • gość 2017.03.17 [11:04]
    ja zdecydowałam się na slimcea. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska usmiech.gif widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu slimcea.
  • gość 2017.03.17 [15:07]
    Bez odpowiedniej diety i ruchu to żadna herbatka nie pomoże. Jednak jeśli dołączymy ją do zdrowego trybu życia może jak najbardziej wesprzeć proces odchudzaniausmiech.gif Ja najbardziej lubię YERBA MATE usmiech.gif - choć to nie herbataoczko.gif J kupiłam taka z guarana na https://od-natury.pl/
  • sylu321 2017.03.20 [21:02]
    U mnie herbaty nieszczególnie się sprawdziły. Jak już to polecam pić zwykłą zieloną, bo rzeczywiście jest zdrowa, ale w kwestii odchudzania raczej szału po niej i tak nie będzie oczko.gif lepiej chyba postawić na dobry naturalny suplement. Ja biorę piperine max z wyciągiem z czarnego pieprzu, poprawia trawienie i łatwiej zgubić wagę.
  • gość 2017.03.20 [21:29]
    Najwiecej daje nie jedzenie weglimccukru tłuszczu. Ja piłam czerwoną herbatę I spiepszylam sobie nerek,wiec nie polecam herbaty pu er bo odwadnia
  • tamara7323 2017.03.27 [15:17]
    yerba mate rzeczywiscie moze byc pomocna przy zrzucaniu tłuszczyku, ja tam ją w sumie pij***ardzioej dla pobudzenia i samego smaku, ale taki dodatkowy efekt w postaci szybszego spalania materii jest dla mnie brdzo korzystny usmiech.gif jaką yerbę pijecie ? http://www.naturalneherbatki.pl/287-exclusive -yerba-mate-z-limonk%C4%85-20-torebek-w-kopertach-papierowyc h-po-2-g-5902781002165.html ta jest ardzi dobra bo ma linonkowy smak usmiech.gif i dzięki temu nie smakuje jak taka klasyczna yerba, ale działanie jest jak najbardziej tradycyjnee
  • gość 2017.04.13 [16:46]
    Akurat trochę doświadczeń z odchudzaniem mam i najlepiej oceniam herbatki ziołowe Slim Herbal System. Pasuje mi to, że są naturalne i druga rzecz, że działają bardziej na przyczynę mojej otyłości czyli spowolniony metabolizm, niż na skutki, czyli...wałeczki. Wałeczki to znikają przy okazji i tak odchudzanie powinno moim zdaniem właśnie wyglądać.
  • izka76543 2017.04.13 [20:46]
    Zielona herbata działa cuda. Dużo trzeba pić i woda. Do tego matcha i inne cuda, ale drogie to bardzo i trzeba się napracować strasznie. Tu znalazłam takie cudo:http://www.coffeedesk.pl/product/4048/Johan-A nd-Nystrom--Matcha?gclid=COanneaLotMCFRdnGQod-oIEXw
  • mundrka 2017.04.29 [19:34]
    Oczywiście, ale takie herbatki funkcyjne to po prostu suplementy. Najlepiej przy nich dodać troche ruchu do naszego życia i odmówić sobie z jedzenia rzeczy bardzo kalorycznych. Ja z takich herbatek pijam Big-Active. Mam kilka które pijam codzinnie i efekty widzę usmiech.gif
  • gość 2017.04.30 [19:50]
    pewnie ze tak ja stosuje herbaty funkcjonalne z firmy Big Active a szczególnie smakuje mi ACTIVE BURN Spalanie która w skowim składzie kwiat hibiskusa , herbata Pu-Erh , jabłko, nasiona guarany te składniki pozwalają zrzucić wagę
  • zimbrka 2017.05.14 [21:26]
    Co znaczy funkcjonalne? Wydawało mi się, że herbata to herbata. Tych Big-Active nie widziałam ale zobacze jak będę w sklepie. Są w marketach?
  • gość 2017.05.15 [09:53]
  • angelikaaa1979 2017.05.15 [10:22]
    Ja polecam czerwoną herbatę, tzw. pu-erh. Taka herbata przyspiesza syntezę tłuszczy. Zaleca się ją pić np. pół godziny po posiłku i wtedy takiego tłuszczu się przyswaja bardzo mało. Poza tym tłuszczyku, który już mamy zgromadzony też można się w ten sposób pozbyć. Sprawdziłam na sobie i znajomych i faktycznie działa, więc polecam oczko.gif
  • gość 2017.05.19 [13:04]
    Kiedyś miałam fazę na pu-erh, do tej pory od czasu do czasu popijam, ale dużo częściej piję slim plus od big-active, zmniesza mi się po nim chęć wsuwania słodkości usmiech.gif a to była moja największa zguba

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...